"Kauguma ti se zalijepila tu, stani malo!"

Autor: buba1   |   11.01.2011. u 7:08   |   opcije


Hehe ;-))

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 7:18   |   opcije


Ili, "Ček, nekaj ti viri pod repom!"

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 7:18   |   opcije


;)) a ona njemu: "Ma šta pričaš, super mi je ritica, među 2% najboljih"

Autor: buba1   |   11.01.2011. u 7:35   |   opcije


A ne, onda je obratno: on NJOJ veli "Ček, ček, stani malo, ovak dobru guzu još nisam vidio!" ;-))

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 7:37   |   opcije


Kak se neki lako identificiraju ;))

Autor: buba1   |   11.01.2011. u 7:40   |   opcije


Dodaj komentar