"Kauguma ti se zalijepila tu, stani malo!"
Autor: buba1 | 11.01.2011. u 7:08 | opcije
Hehe ;-))
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 7:18 | opcije
Ili, "Ček, nekaj ti viri pod repom!"
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 7:18 | opcije
;)) a ona njemu: "Ma šta pričaš, super mi je ritica, među 2% najboljih"
Autor: buba1 | 11.01.2011. u 7:35 | opcije
A ne, onda je obratno: on NJOJ veli "Ček, ček, stani malo, ovak dobru guzu još nisam vidio!" ;-))
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 7:37 | opcije
Kak se neki lako identificiraju ;))
Autor: buba1 | 11.01.2011. u 7:40 | opcije
