došli pitomi i otjerali divlje,..poučno, da :))
Autor: twirl | 11.01.2011. u 22:23 | opcije
tko je tu muško a tko žensko da se znam za komentar
Autor: RI41 | 11.01.2011. u 22:26 | opcije
Twirl, ja tu priču vidim kao priču o "da" i "ne".
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:27 | opcije
RI, možda nije bitno za priču - možda je važnije tko ima inicijativu?
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:27 | opcije
U stvari, twirl, kao priču o "da", "ne" i "neznam" ;-))
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:28 | opcije
ja to vidim kao: PAZI OŠTRA MAČKICA! :))
Autor: twirl | 11.01.2011. u 22:29 | opcije
ja to vidim
ja tebi lijepo a ti meni panđe
tako mi i treba kad idem u zabranjeno voće
Autor: RI41 | 11.01.2011. u 22:32 | opcije
ZNAĆI JI TO DA JE NEKO JUD I PJOGANJA PITOMOG????POUČNO.............
Autor: kjele | 11.01.2011. u 22:33 | opcije
Mačkica je oštra, o tom nema spora! Nego, jel se pasonja na zadnjoj slici klanja ili sklanja?
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:34 | opcije
ma, mačkica je psića na igru pozivala,...tek da ga cimne, naivnog :))
Autor: twirl | 11.01.2011. u 22:34 | opcije
E, viš, kjele, mogja bi to biti i pjiča o "poljubio pa ostavio a ona popizdija" ;-))
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:34 | opcije
Možda se ona htjela drukčije igrati, twirl? A ovaj odma navalio!
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:35 | opcije
POJUBIO I OSTAVIO,,,,PA NOJMAJNO KO JE JUD NEBUDI MU DJUG................
Autor: kjele | 11.01.2011. u 22:37 | opcije
imaš pravo vega, ona ga malo poljubila, a on odmah "u napad" s uzdignutim repićem,.. normalno da je popizdila.. a htjela je da idu lovit miševe zajedno :))
Autor: twirl | 11.01.2011. u 22:39 | opcije
Tak je, boji su djugaji s kojima se vesejo djvaji! :-)))))
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:39 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=rT0TEQYOhy0
Autor: kjele | 11.01.2011. u 22:40 | opcije
Možda, twirl... A možda je i htjela pusu, ali onda ga je onjušila i zaključila "Fuj, pseto jedno!"
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:40 | opcije
Opa, kjele, link koji mi se SVIĐA!!!
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:41 | opcije
jebeš mene,,,,takve sam ja sjeće...............
Autor: kjele | 11.01.2011. u 22:41 | opcije
možda se ona samo vježba za kasnije, igra PMS-a :)
Autor: twirl | 11.01.2011. u 22:42 | opcije
A možda se on jednostavno jako loše ljubi.
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:43 | opcije
Kjele, ti si caj: pušiš, piješ, kockaš, za cuje se dobjo skockaš, pukneš, fukneš i sve ti fino. Tak i tjeba, pa kome pjavo, kome kjivo - nek štjikaju ;-))
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:45 | opcije
A ja od cijele price vidim, kako su plocice spojene bez morta, klik jedna u drugu...:))))
Autor: juicy-mama | 11.01.2011. u 22:45 | opcije
a možda se jednostavno, budući da su psić i mačkica, ne razumiju
Autor: twirl | 11.01.2011. u 22:46 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=rRKkHpkjwas&feature=related
Autor: kjele | 11.01.2011. u 22:47 | opcije
Aha, juicy se udubila u PODLOGU cijele priče! ;-))))))))))))
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:52 | opcije
Twirl, ja ipak mislim da je to priča o opasnostima koje nosi znanje - zbilja je "neznam" ključ za vrata raja ;-)))
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:53 | opcije
Ufffff, kjele, pa svu si me jaznježil! :-))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:54 | opcije
vidiš meni daje da je pod od drveta
Autor: RI41 | 11.01.2011. u 22:55 | opcije
pa zato sam tu.......................
Autor: kjele | 11.01.2011. u 22:55 | opcije
ovo meni liči na život,..on nju lijepo pita, a ona njemu, pljas! šamarčinu, i još ga par puta, u jaja :))
Autor: twirl | 11.01.2011. u 22:57 | opcije
Da, to je neka brvnara... Ti vrapca, sad mi tek pada na pamet kaj je na stvari: on je macu dopeljal u vikendicu, kakti na roštilj i mišarenje, a onda probao svašta!
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:57 | opcije
Eh, twirl, pa koja časna maca pristane na sve od prve?
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 22:59 | opcije
pa nije časna sestja......i nisu deca.....zna se kaj nam tjeba.....ak je kjik onda moja biti i pik.....iji jazjaz...........
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:00 | opcije
A udvajanje, kjele? Pa i to je lijepo.
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 23:01 | opcije
Dobro vecer narode...da se upoznamo, ja sam ovdje nova koka:), ups, baka
Autor: juicy-baka | 11.01.2011. u 23:05 | opcije
samo još tjebam bakice oko sebe................samo si mi ti fajija u životu...............
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:07 | opcije
Opsa, pjpošna bakica, a još bi i nekog stajijeg od sebe! Svaka čast!
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 23:09 | opcije
faja bogu da tjaži stajijeg....zamisji da se u mene zajubi???????????
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:11 | opcije
Je, trazim nekoga za dugotrajnu vezu, od sad pa do vjecnosti:))))
Autor: juicy-baka | 11.01.2011. u 23:11 | opcije
imamo juicy-mamu, juicy-baku, ja čekam juicy-kćerku, ili bar juicy-seku :)))
Autor: twirl | 11.01.2011. u 23:11 | opcije
Mmmmm, juicy-baby ;-))))
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 23:12 | opcije
Kjele, ne volim dijeliti decka s drugim kokama
Autor: juicy-baka | 11.01.2011. u 23:13 | opcije
Najbolja bi bila za vas decke, juicy-praunuka, mmmm
Autor: juicy-baka | 11.01.2011. u 23:14 | opcije
Onda ti, bakice, treba papagaj, a ne kokot. Papagaji su monogamni. I monotoni. Nema uzrujavanja do vječnosti!
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 23:14 | opcije
dobjo bakice......i ja vojim nekaj mjađe....tak mojih godina.....ti moja da si žijava ko sam vjag..........
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:14 | opcije
Hehe, bakicu tjeba napuniti, kjele - punjena kokoš bi još nekak i pjošla, kaj ne?
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 23:17 | opcije
je samo ju pjvo tjeba kuhati tak jedno 6 sati da omekša................
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:19 | opcije
najbolje ih je pustit da se same skuhaju,.. i dođu već mekane u tanjur :))
Autor: twirl | 11.01.2011. u 23:21 | opcije
Je, moj je malo star, u ormaru je, same kosti, ali kakav je da je, moj je...ionako svatko ima kosture u ormaru
Autor: juicy-baka | 11.01.2011. u 23:22 | opcije
To pali dok još imaju soka, twirl. Stare i žilave moraš istuć pa marinirat.
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 23:22 | opcije
viš sad sam se seti da sam ja svoju baku pjije tjideset godina zakjučaj u ojmaj...idem videt daj i ja imam kostuja u ojmaju.........
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:23 | opcije
Ali ova baka veli da je sočna! Hm. Kjele, ne bih ja nju tak ojako odbacija! Mogja bi to biti GOZBA!
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 23:25 | opcije
bakice oš z menom na kavu????
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:26 | opcije
UUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPSSSSSSSSSSSS,,,,NEMA BAKICE NEMA VEGE KAJ SAM OPET ZAJEBAJ?
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:28 | opcije
Ma tu sam moj kjele
Autor: juicy-baka | 11.01.2011. u 23:30 | opcije
Kjele, bumo se dogovorili, al ja mislim da ti jos jedna kvocka ne treba...drz se ti piceka, kojeg imas
Autor: juicy-baka | 11.01.2011. u 23:31 | opcije
E BAKO,,,,,NA KAJ JIČIŠ???
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:31 | opcije
KAJ TO PJIČAŠ.....DA ZNAŠ KAK SAM SE NAMUČIJ DA JU ZBAJIM.....SAV SAM SE OZNOJIJ,,,I TJIPUT SAM SE OPJAJ JA KOJI BAŠ NE VOJIM VODU,,,,ONDA ZNAŠ KAKVU SAM MUKU PJOŠAO...........
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:33 | opcije
Na kaj jicim, pa jicim na baku, znas onu iz Crvenkapice
Autor: juicy-baka | 11.01.2011. u 23:34 | opcije
Kad bude tvoja zauvijek, onda se vise ne moras prati...huhu
Autor: juicy-baka | 11.01.2011. u 23:35 | opcije
ONDA I NISI NEKAJ,,,NEK TE VUK POJEDE,,,,ODOH JA SVOJOJ GAJAVUŠI.....A GDI JE VEGA????SIGUJNO SE PSU PJISJAJO......????NIJE NI NJOJ JAKO.........A NEĆE MENE ZA KUČNOG JUB IMCA...........
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:36 | opcije
EH BAKO KAD BI TO TAK BAJ MOGJO....MOJAM SE OPJAT ZA BOŽIĆ I ZA USKJS.......PA JED JE DA SE MAJO SKOCKAM ZA TE DANE.......
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:38 | opcije
Idemo spati kjele, laku noc...
Autor: juicy-baka | 11.01.2011. u 23:41 | opcije
BOK BAKICE.......JAKU NOĆ...JUBI TE KJELE......
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:42 | opcije
Ispjike, ispjike - ja imam leaking-dog, iliti matojo pseto kojem se pjipišalo! A gosti odoše :-((
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 23:51 | opcije
AHA..PA JA SE VEĆ UPJAŠIO-............
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:53 | opcije
Je, i ja, kad si tak pje-potentan ;-))
Autor: vegavega8 | 11.01.2011. u 23:57 | opcije
DEZINFOJMACIJA.............JAKU NOĆ....ODOH AJATI............
Autor: kjele | 11.01.2011. u 23:59 | opcije
Ne zabojavi iskjučiti mobitej! I lijepo ajaj, jaka ti noć :-)))
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 0:00 | opcije
ISKJUČEN.....JAZJOG SVIMA POZNAT..............
Autor: kjele | 12.01.2011. u 0:02 | opcije
