POUČNA PRIČA

11.01.2011. u 22:17   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

došli pitomi i otjerali divlje,..poučno, da :))

Autor: twirl   |   11.01.2011. u 22:23   |   opcije


tko je tu muško a tko žensko da se znam za komentar

Autor: RI41   |   11.01.2011. u 22:26   |   opcije


Twirl, ja tu priču vidim kao priču o "da" i "ne".

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:27   |   opcije


RI, možda nije bitno za priču - možda je važnije tko ima inicijativu?

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:27   |   opcije


U stvari, twirl, kao priču o "da", "ne" i "neznam" ;-))

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:28   |   opcije


ja to vidim kao: PAZI OŠTRA MAČKICA! :))

Autor: twirl   |   11.01.2011. u 22:29   |   opcije


ja to vidim
ja tebi lijepo a ti meni panđe
tako mi i treba kad idem u zabranjeno voće

Autor: RI41   |   11.01.2011. u 22:32   |   opcije


ZNAĆI JI TO DA JE NEKO JUD I PJOGANJA PITOMOG????POUČNO.............

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 22:33   |   opcije


Mačkica je oštra, o tom nema spora! Nego, jel se pasonja na zadnjoj slici klanja ili sklanja?

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:34   |   opcije


ma, mačkica je psića na igru pozivala,...tek da ga cimne, naivnog :))

Autor: twirl   |   11.01.2011. u 22:34   |   opcije


E, viš, kjele, mogja bi to biti i pjiča o "poljubio pa ostavio a ona popizdija" ;-))

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:34   |   opcije


Možda se ona htjela drukčije igrati, twirl? A ovaj odma navalio!

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:35   |   opcije


POJUBIO I OSTAVIO,,,,PA NOJMAJNO KO JE JUD NEBUDI MU DJUG................

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 22:37   |   opcije


imaš pravo vega, ona ga malo poljubila, a on odmah "u napad" s uzdignutim repićem,.. normalno da je popizdila.. a htjela je da idu lovit miševe zajedno :))

Autor: twirl   |   11.01.2011. u 22:39   |   opcije


Tak je, boji su djugaji s kojima se vesejo djvaji! :-)))))

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:39   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=rT0TEQYOhy0

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 22:40   |   opcije


Možda, twirl... A možda je i htjela pusu, ali onda ga je onjušila i zaključila "Fuj, pseto jedno!"

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:40   |   opcije


Opa, kjele, link koji mi se SVIĐA!!!

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:41   |   opcije


jebeš mene,,,,takve sam ja sjeće...............

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 22:41   |   opcije


možda se ona samo vježba za kasnije, igra PMS-a :)

Autor: twirl   |   11.01.2011. u 22:42   |   opcije


A možda se on jednostavno jako loše ljubi.

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:43   |   opcije


Kjele, ti si caj: pušiš, piješ, kockaš, za cuje se dobjo skockaš, pukneš, fukneš i sve ti fino. Tak i tjeba, pa kome pjavo, kome kjivo - nek štjikaju ;-))

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:45   |   opcije


A ja od cijele price vidim, kako su plocice spojene bez morta, klik jedna u drugu...:))))

Autor: juicy-mama   |   11.01.2011. u 22:45   |   opcije


a možda se jednostavno, budući da su psić i mačkica, ne razumiju

Autor: twirl   |   11.01.2011. u 22:46   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=rRKkHpkjwas&feature=related

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 22:47   |   opcije


Aha, juicy se udubila u PODLOGU cijele priče! ;-))))))))))))

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:52   |   opcije


Twirl, ja ipak mislim da je to priča o opasnostima koje nosi znanje - zbilja je "neznam" ključ za vrata raja ;-)))

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:53   |   opcije


Ufffff, kjele, pa svu si me jaznježil! :-))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:54   |   opcije


vidiš meni daje da je pod od drveta

Autor: RI41   |   11.01.2011. u 22:55   |   opcije


pa zato sam tu.......................

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 22:55   |   opcije


ovo meni liči na život,..on nju lijepo pita, a ona njemu, pljas! šamarčinu, i još ga par puta, u jaja :))

Autor: twirl   |   11.01.2011. u 22:57   |   opcije


Da, to je neka brvnara... Ti vrapca, sad mi tek pada na pamet kaj je na stvari: on je macu dopeljal u vikendicu, kakti na roštilj i mišarenje, a onda probao svašta!

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:57   |   opcije


Eh, twirl, pa koja časna maca pristane na sve od prve?

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 22:59   |   opcije


pa nije časna sestja......i nisu deca.....zna se kaj nam tjeba.....ak je kjik onda moja biti i pik.....iji jazjaz...........

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:00   |   opcije


A udvajanje, kjele? Pa i to je lijepo.

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 23:01   |   opcije


Dobro vecer narode...da se upoznamo, ja sam ovdje nova koka:), ups, baka

Autor: juicy-baka   |   11.01.2011. u 23:05   |   opcije


samo još tjebam bakice oko sebe................samo si mi ti fajija u životu...............

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:07   |   opcije


Opsa, pjpošna bakica, a još bi i nekog stajijeg od sebe! Svaka čast!

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 23:09   |   opcije


faja bogu da tjaži stajijeg....zamisji da se u mene zajubi???????????

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:11   |   opcije


Je, trazim nekoga za dugotrajnu vezu, od sad pa do vjecnosti:))))

Autor: juicy-baka   |   11.01.2011. u 23:11   |   opcije


imamo juicy-mamu, juicy-baku, ja čekam juicy-kćerku, ili bar juicy-seku :)))

Autor: twirl   |   11.01.2011. u 23:11   |   opcije


Mmmmm, juicy-baby ;-))))

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 23:12   |   opcije


Kjele, ne volim dijeliti decka s drugim kokama

Autor: juicy-baka   |   11.01.2011. u 23:13   |   opcije


Najbolja bi bila za vas decke, juicy-praunuka, mmmm

Autor: juicy-baka   |   11.01.2011. u 23:14   |   opcije


Onda ti, bakice, treba papagaj, a ne kokot. Papagaji su monogamni. I monotoni. Nema uzrujavanja do vječnosti!

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 23:14   |   opcije


dobjo bakice......i ja vojim nekaj mjađe....tak mojih godina.....ti moja da si žijava ko sam vjag..........

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:14   |   opcije


Hehe, bakicu tjeba napuniti, kjele - punjena kokoš bi još nekak i pjošla, kaj ne?

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 23:17   |   opcije


je samo ju pjvo tjeba kuhati tak jedno 6 sati da omekša................

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:19   |   opcije


najbolje ih je pustit da se same skuhaju,.. i dođu već mekane u tanjur :))

Autor: twirl   |   11.01.2011. u 23:21   |   opcije


Je, moj je malo star, u ormaru je, same kosti, ali kakav je da je, moj je...ionako svatko ima kosture u ormaru

Autor: juicy-baka   |   11.01.2011. u 23:22   |   opcije


To pali dok još imaju soka, twirl. Stare i žilave moraš istuć pa marinirat.

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 23:22   |   opcije


viš sad sam se seti da sam ja svoju baku pjije tjideset godina zakjučaj u ojmaj...idem videt daj i ja imam kostuja u ojmaju.........

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:23   |   opcije


Ali ova baka veli da je sočna! Hm. Kjele, ne bih ja nju tak ojako odbacija! Mogja bi to biti GOZBA!

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 23:25   |   opcije


bakice oš z menom na kavu????

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:26   |   opcije


UUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPSSSSSSSSSSSS,,,,NEMA BAKICE NEMA VEGE KAJ SAM OPET ZAJEBAJ?

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:28   |   opcije


Ma tu sam moj kjele

Autor: juicy-baka   |   11.01.2011. u 23:30   |   opcije


Kjele, bumo se dogovorili, al ja mislim da ti jos jedna kvocka ne treba...drz se ti piceka, kojeg imas

Autor: juicy-baka   |   11.01.2011. u 23:31   |   opcije


E BAKO,,,,,NA KAJ JIČIŠ???

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:31   |   opcije


KAJ TO PJIČAŠ.....DA ZNAŠ KAK SAM SE NAMUČIJ DA JU ZBAJIM.....SAV SAM SE OZNOJIJ,,,I TJIPUT SAM SE OPJAJ JA KOJI BAŠ NE VOJIM VODU,,,,ONDA ZNAŠ KAKVU SAM MUKU PJOŠAO...........

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:33   |   opcije


Na kaj jicim, pa jicim na baku, znas onu iz Crvenkapice

Autor: juicy-baka   |   11.01.2011. u 23:34   |   opcije


Kad bude tvoja zauvijek, onda se vise ne moras prati...huhu

Autor: juicy-baka   |   11.01.2011. u 23:35   |   opcije


ONDA I NISI NEKAJ,,,NEK TE VUK POJEDE,,,,ODOH JA SVOJOJ GAJAVUŠI.....A GDI JE VEGA????SIGUJNO SE PSU PJISJAJO......????NIJE NI NJOJ JAKO.........A NEĆE MENE ZA KUČNOG JUB IMCA...........

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:36   |   opcije


EH BAKO KAD BI TO TAK BAJ MOGJO....MOJAM SE OPJAT ZA BOŽIĆ I ZA USKJS.......PA JED JE DA SE MAJO SKOCKAM ZA TE DANE.......

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:38   |   opcije


Idemo spati kjele, laku noc...

Autor: juicy-baka   |   11.01.2011. u 23:41   |   opcije


BOK BAKICE.......JAKU NOĆ...JUBI TE KJELE......

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:42   |   opcije


Ispjike, ispjike - ja imam leaking-dog, iliti matojo pseto kojem se pjipišalo! A gosti odoše :-((

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 23:51   |   opcije


AHA..PA JA SE VEĆ UPJAŠIO-............

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:53   |   opcije


Je, i ja, kad si tak pje-potentan ;-))

Autor: vegavega8   |   11.01.2011. u 23:57   |   opcije


DEZINFOJMACIJA.............JAKU NOĆ....ODOH AJATI............

Autor: kjele   |   11.01.2011. u 23:59   |   opcije


Ne zabojavi iskjučiti mobitej! I lijepo ajaj, jaka ti noć :-)))

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 0:00   |   opcije


ISKJUČEN.....JAZJOG SVIMA POZNAT..............

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 0:02   |   opcije


Dodaj komentar