ROVOVSKI

12.01.2011. u 10:15   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jutrooooooooooo, maca u rovu , ili izmedu dva zida

Autor: raky03   |   12.01.2011. u 10:20   |   opcije


Biti na vjetrometini i nije baš sigurno te ju treba i izbjegavati ako baš nema velikih razloga za biti izloženim. Sigurno je sigurno.

Autor: ilegalnick   |   12.01.2011. u 10:21   |   opcije


Jutro! Eh, sad, je li maca u rovu iz straha ili opakih nakana, pitanje je sad? ;-))

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 10:24   |   opcije


Traži 'ono pravo'

Autor: buba1   |   12.01.2011. u 10:26   |   opcije


Odgovorila je "Meni sve odgovara" na "Gdje bi izašla"

Autor: buba1   |   12.01.2011. u 10:27   |   opcije


Meni se čini da je macu strah...ona sama, a njih puno :D

Autor: boooocka   |   12.01.2011. u 10:27   |   opcije


Golubovi se uvijek drže skupa, bucka. Mace operiraju individualno.

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 10:29   |   opcije


Našminkane dame i worker iz rova.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.01.2011. u 10:34   |   opcije


Eh, Svileni, rat je očito najunosniji biznis. Baš sam sad malo pregledavala vijesti - ti goluba, svaki general ima bar jedan tajni račun s desetak milijunčića!

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 10:35   |   opcije


Najunosniji biznis za visokotiražni mir.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.01.2011. u 10:37   |   opcije


worker=radnik.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.01.2011. u 10:38   |   opcije


Radnici mi pašu u kanale, ratnici u rovove. Engleski razumijem, ali ne moram se zato praviti Englez :-))

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 10:41   |   opcije


Working class hero.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.01.2011. u 10:42   |   opcije


Nekad je WCH bio futurizam, zatim totalitarizam, danas budala.

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 10:45   |   opcije


vega, opet će se kolo okrenuti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.01.2011. u 10:46   |   opcije


Budi drug pa zavrni krug.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.01.2011. u 10:46   |   opcije


Rad oslobada

Autor: raky03   |   12.01.2011. u 10:49   |   opcije


raky, a tko te je okupirao?

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.01.2011. u 10:51   |   opcije


Rad otupljuje, a jeftiniji je od droge ;-))

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 10:52   |   opcije


vega, jesi li ti imala kojeg radnika iz kanala? Maštaju li kad o njima žene?

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.01.2011. u 10:56   |   opcije


Ne, Svileni, nikad nikoga nisam "imala" - nije mi u naravi, a ni u snovima.

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 11:03   |   opcije


Hehe, ali pitanje ti je dobro: maštaju li žene o muškarcima klasificiranim po zanimanjima? Ono, doktor, pekar, apotekar, ratnik, satnik, obrtnik, glumac, junac, pionir...?

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 11:05   |   opcije


Hihihihhih, a ja se sad sjetih Flashdance-a. Pa dobro ne mora biti iz rova, može i iz čeličane.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.01.2011. u 11:06   |   opcije


vega, dosta žena voli uniformirane. Pa čak i poštare. Ima i onik kao Micika. Šic-mic Micika hoćeš kćeri doktora? Neću majko doktora, doktor nosi bijeli mantil, pa me plaši kao vampir. Šic-mic Micika, hoćeš kćeri zidara? Neću majko zidara, zidar zida navisoko pa na cure baca oko. Šic-mic Micika hoćeš kćeri pekara? Neću majko pekara, pekar peče zemičke, hvata cure za pičke, neću ga majko ja, neću majko pekara......

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.01.2011. u 11:10   |   opcije


Ufff, sunce Micika, baš je izbirljiva! :-)))

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 11:11   |   opcije


Hihihihih vega, ma znam ja danas sve žene maštaju o menagerima.

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.01.2011. u 11:17   |   opcije


reci meni moja mala bili skverski trlis prala

Autor: raky03   |   12.01.2011. u 11:17   |   opcije


Nisam pobjegla, odvukao me radni imperativ! Dakle, Svileni, kad maštam o muškarcima, maštam o dodirima, u svim smislovima... A odgovor tebi, raky, glasi: nikome ja niš ne bih prala. Zato postoji vešmašina.

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 11:34   |   opcije


Dodaj komentar