jutrooooooooooo, maca u rovu , ili izmedu dva zida
Autor: raky03 | 12.01.2011. u 10:20 | opcije
Biti na vjetrometini i nije baš sigurno te ju treba i izbjegavati ako baš nema velikih razloga za biti izloženim. Sigurno je sigurno.
Autor: ilegalnick | 12.01.2011. u 10:21 | opcije
Jutro! Eh, sad, je li maca u rovu iz straha ili opakih nakana, pitanje je sad? ;-))
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 10:24 | opcije
Traži 'ono pravo'
Autor: buba1 | 12.01.2011. u 10:26 | opcije
Odgovorila je "Meni sve odgovara" na "Gdje bi izašla"
Autor: buba1 | 12.01.2011. u 10:27 | opcije
Meni se čini da je macu strah...ona sama, a njih puno :D
Autor: boooocka | 12.01.2011. u 10:27 | opcije
Golubovi se uvijek drže skupa, bucka. Mace operiraju individualno.
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 10:29 | opcije
Našminkane dame i worker iz rova.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.01.2011. u 10:34 | opcije
Eh, Svileni, rat je očito najunosniji biznis. Baš sam sad malo pregledavala vijesti - ti goluba, svaki general ima bar jedan tajni račun s desetak milijunčića!
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 10:35 | opcije
Najunosniji biznis za visokotiražni mir.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.01.2011. u 10:37 | opcije
worker=radnik.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.01.2011. u 10:38 | opcije
Radnici mi pašu u kanale, ratnici u rovove. Engleski razumijem, ali ne moram se zato praviti Englez :-))
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 10:41 | opcije
Working class hero.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.01.2011. u 10:42 | opcije
Nekad je WCH bio futurizam, zatim totalitarizam, danas budala.
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 10:45 | opcije
vega, opet će se kolo okrenuti.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.01.2011. u 10:46 | opcije
Budi drug pa zavrni krug.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.01.2011. u 10:46 | opcije
Rad oslobada
Autor: raky03 | 12.01.2011. u 10:49 | opcije
raky, a tko te je okupirao?
Autor: dudhaimurvimorus | 12.01.2011. u 10:51 | opcije
Rad otupljuje, a jeftiniji je od droge ;-))
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 10:52 | opcije
vega, jesi li ti imala kojeg radnika iz kanala? Maštaju li kad o njima žene?
Autor: dudhaimurvimorus | 12.01.2011. u 10:56 | opcije
Ne, Svileni, nikad nikoga nisam "imala" - nije mi u naravi, a ni u snovima.
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 11:03 | opcije
Hehe, ali pitanje ti je dobro: maštaju li žene o muškarcima klasificiranim po zanimanjima? Ono, doktor, pekar, apotekar, ratnik, satnik, obrtnik, glumac, junac, pionir...?
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 11:05 | opcije
Hihihihhih, a ja se sad sjetih Flashdance-a. Pa dobro ne mora biti iz rova, može i iz čeličane.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.01.2011. u 11:06 | opcije
vega, dosta žena voli uniformirane. Pa čak i poštare. Ima i onik kao Micika. Šic-mic Micika hoćeš kćeri doktora? Neću majko doktora, doktor nosi bijeli mantil, pa me plaši kao vampir. Šic-mic Micika, hoćeš kćeri zidara? Neću majko zidara, zidar zida navisoko pa na cure baca oko. Šic-mic Micika hoćeš kćeri pekara? Neću majko pekara, pekar peče zemičke, hvata cure za pičke, neću ga majko ja, neću majko pekara......
Autor: dudhaimurvimorus | 12.01.2011. u 11:10 | opcije
Ufff, sunce Micika, baš je izbirljiva! :-)))
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 11:11 | opcije
Hihihihih vega, ma znam ja danas sve žene maštaju o menagerima.
Autor: dudhaimurvimorus | 12.01.2011. u 11:17 | opcije
reci meni moja mala bili skverski trlis prala
Autor: raky03 | 12.01.2011. u 11:17 | opcije
Nisam pobjegla, odvukao me radni imperativ! Dakle, Svileni, kad maštam o muškarcima, maštam o dodirima, u svim smislovima... A odgovor tebi, raky, glasi: nikome ja niš ne bih prala. Zato postoji vešmašina.
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 11:34 | opcije
