A KAJ SE PIJE???????????????????
Autor: kjele | 12.01.2011. u 21:59 | opcije
Žestica!
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 21:59 | opcije
(Sok sam dodala da ne vide kolko ima alkohola.)
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:00 | opcije
California sunset;)
Autor: marta-marta | 12.01.2011. u 22:01 | opcije
čiu čiu, još sam živ, zima mi je a u srčeku toplo mi je:-)
( prekrasna slikica)
Autor: biserna | 12.01.2011. u 22:01 | opcije
AUUUUUUU,,,PA KAD SE PIJE ONDA KJETENA NIGDJE?????AJD DOBJO BIJO SAM MAJO NA PJISIJNOM ODMOJU...BUMO VEĆ ....
Autor: kjele | 12.01.2011. u 22:01 | opcije
Jack Daniels+sok od naranče+jošnekaj.
Autor: marta-marta | 12.01.2011. u 22:02 | opcije
Ne znam kak se to zove, marta, ali tak fino grije, pravo centralno!
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:03 | opcije
Je, bis, a malo i vježbaju gore-dolje na toj čaši :-))))
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:03 | opcije
A KAD BU JEBENI AJEJ KONJAK,,,,,VEČ MI PUN KUJAC ČEKANJA...............
Autor: kjele | 12.01.2011. u 22:03 | opcije
Kjele, za tebe 1 čaša nije dosta, tebi smo sejvijali u škafu ;-))
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:04 | opcije
E, da.To nikad nisam probala:)
Autor: marta-marta | 12.01.2011. u 22:04 | opcije
Ajej si dobio za jođendan i opet buš za jođendan; a možda i za Uskjs, ako ne budeš u Jas Vegasu ;-))
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:05 | opcije
JEBE VEGA S TIM AJEJ KONJAKOM.....MENI JE OBEČAJA JOŠ PJOŠJE GODINE!!!!!!!!
Autor: kjele | 12.01.2011. u 22:05 | opcije
Kakav je to konjak?
Autor: marta-marta | 12.01.2011. u 22:05 | opcije
I dobio si pjošje godine!!!
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:06 | opcije
MMmmmm, to ti je jako fino, marta - liker od jaja. Slatko, a lupa :-))))
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:06 | opcije
Ima za kupiti u Krašu i nije loš, ali nije ni sluga domaćem. A ja nikak da se bacim na posao, prtljancija je to, a prije svega treba imati dobrih jaja.
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:07 | opcije
JOJ DA,,,AJ TO JE BIJ KUPOVNI....OČU DOMAĆI DA GA TI ZMEŠAŠ................
Autor: kjele | 12.01.2011. u 22:07 | opcije
Sad sam se sjetila da ste mi već objašnjavali:)
Autor: marta-marta | 12.01.2011. u 22:07 | opcije
MA NEMOJ????KJATKI TI JE FITILJ MAJTA!
Autor: kjele | 12.01.2011. u 22:08 | opcije
Hahaha!
Autor: marta-marta | 12.01.2011. u 22:09 | opcije
Daj jajca, kjele! ;-))
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:09 | opcije
IDEM U SUBOTU PO DOMAĆA....AK BUŠ ZMEŠAJA JEDNU BAČVU AJEJA............
Autor: kjele | 12.01.2011. u 22:11 | opcije
Pusica svima:* Idem gledati film zgodnog naslova..."Muškarci koji mrze žene";)
Autor: marta-marta | 12.01.2011. u 22:12 | opcije
A ti bi da ja miješam, hmmmmmm?
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:12 | opcije
A ajer moram probati.Pogotovo taj od Kjejetovih jaja:)))
Autor: marta-marta | 12.01.2011. u 22:13 | opcije
Bok, marta! Iako mislim da o takvima više možeš saznati na Iskrici. ;-))
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:13 | opcije
A I NIJE TI TO NEKO PIĆE....ZABOJAVI!!!!!!!!!!!!
Autor: kjele | 12.01.2011. u 22:14 | opcije
Ah, čuj, kjele, sve ovisi o jajcima ;-))
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:15 | opcije
AJ OVDE SE SPOMINJU JAJA NEVINOG STVOJENJA...SIJOTOG KJELETA....................
Autor: kjele | 12.01.2011. u 22:18 | opcije
Ti - NEVIN??? Ma daaaaj! Nikad, pa ni na sudu!
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:19 | opcije
NA SUDU SAM UVEK NEVIN,,,NE ZABOJAVI NIKAD OSUĐEN,,,,,UVJEK SJOBODAN..................
Autor: kjele | 12.01.2011. u 22:20 | opcije
Dobjo, onda ti ja pjesuđujem: ti tucaš jajca, ja miješam. OK?
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:22 | opcije
DOGOVOJENO.....KAD IH JA POTUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor: kjele | 12.01.2011. u 22:24 | opcije
Supej! Idem ja pjipjemiti kuhaču, čekam te za vikend :-))))))))))))))))) Jaka ti noć!
Autor: vegavega8 | 12.01.2011. u 22:29 | opcije
JAKU NOĆ........I NE PJ.....J.....
Autor: kjele | 12.01.2011. u 22:32 | opcije
