ČAŠICA RAZGOVORA

12.01.2011. u 21:57   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

A KAJ SE PIJE???????????????????

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 21:59   |   opcije


Žestica!

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 21:59   |   opcije


(Sok sam dodala da ne vide kolko ima alkohola.)

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:00   |   opcije


California sunset;)

Autor: marta-marta   |   12.01.2011. u 22:01   |   opcije


čiu čiu, još sam živ, zima mi je a u srčeku toplo mi je:-)
( prekrasna slikica)

Autor: biserna   |   12.01.2011. u 22:01   |   opcije


AUUUUUUU,,,PA KAD SE PIJE ONDA KJETENA NIGDJE?????AJD DOBJO BIJO SAM MAJO NA PJISIJNOM ODMOJU...BUMO VEĆ ....

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 22:01   |   opcije


Jack Daniels+sok od naranče+jošnekaj.

Autor: marta-marta   |   12.01.2011. u 22:02   |   opcije


Ne znam kak se to zove, marta, ali tak fino grije, pravo centralno!

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:03   |   opcije


Je, bis, a malo i vježbaju gore-dolje na toj čaši :-))))

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:03   |   opcije


A KAD BU JEBENI AJEJ KONJAK,,,,,VEČ MI PUN KUJAC ČEKANJA...............

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 22:03   |   opcije


Kjele, za tebe 1 čaša nije dosta, tebi smo sejvijali u škafu ;-))

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:04   |   opcije


E, da.To nikad nisam probala:)

Autor: marta-marta   |   12.01.2011. u 22:04   |   opcije


Ajej si dobio za jođendan i opet buš za jođendan; a možda i za Uskjs, ako ne budeš u Jas Vegasu ;-))

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:05   |   opcije


JEBE VEGA S TIM AJEJ KONJAKOM.....MENI JE OBEČAJA JOŠ PJOŠJE GODINE!!!!!!!!

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 22:05   |   opcije


Kakav je to konjak?

Autor: marta-marta   |   12.01.2011. u 22:05   |   opcije


I dobio si pjošje godine!!!

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:06   |   opcije


MMmmmm, to ti je jako fino, marta - liker od jaja. Slatko, a lupa :-))))

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:06   |   opcije


Ima za kupiti u Krašu i nije loš, ali nije ni sluga domaćem. A ja nikak da se bacim na posao, prtljancija je to, a prije svega treba imati dobrih jaja.

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:07   |   opcije


JOJ DA,,,AJ TO JE BIJ KUPOVNI....OČU DOMAĆI DA GA TI ZMEŠAŠ................

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 22:07   |   opcije


Sad sam se sjetila da ste mi već objašnjavali:)

Autor: marta-marta   |   12.01.2011. u 22:07   |   opcije


MA NEMOJ????KJATKI TI JE FITILJ MAJTA!

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 22:08   |   opcije


Hahaha!

Autor: marta-marta   |   12.01.2011. u 22:09   |   opcije


Daj jajca, kjele! ;-))

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:09   |   opcije


IDEM U SUBOTU PO DOMAĆA....AK BUŠ ZMEŠAJA JEDNU BAČVU AJEJA............

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 22:11   |   opcije


Pusica svima:* Idem gledati film zgodnog naslova..."Muškarci koji mrze žene";)

Autor: marta-marta   |   12.01.2011. u 22:12   |   opcije


A ti bi da ja miješam, hmmmmmm?

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:12   |   opcije


A ajer moram probati.Pogotovo taj od Kjejetovih jaja:)))

Autor: marta-marta   |   12.01.2011. u 22:13   |   opcije


Bok, marta! Iako mislim da o takvima više možeš saznati na Iskrici. ;-))

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:13   |   opcije


A I NIJE TI TO NEKO PIĆE....ZABOJAVI!!!!!!!!!!!!

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 22:14   |   opcije


Ah, čuj, kjele, sve ovisi o jajcima ;-))

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:15   |   opcije


AJ OVDE SE SPOMINJU JAJA NEVINOG STVOJENJA...SIJOTOG KJELETA....................

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 22:18   |   opcije


Ti - NEVIN??? Ma daaaaj! Nikad, pa ni na sudu!

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:19   |   opcije


NA SUDU SAM UVEK NEVIN,,,NE ZABOJAVI NIKAD OSUĐEN,,,,,UVJEK SJOBODAN..................

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 22:20   |   opcije


Dobjo, onda ti ja pjesuđujem: ti tucaš jajca, ja miješam. OK?

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:22   |   opcije


DOGOVOJENO.....KAD IH JA POTUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 22:24   |   opcije


Supej! Idem ja pjipjemiti kuhaču, čekam te za vikend :-))))))))))))))))) Jaka ti noć!

Autor: vegavega8   |   12.01.2011. u 22:29   |   opcije


JAKU NOĆ........I NE PJ.....J.....

Autor: kjele   |   12.01.2011. u 22:32   |   opcije


Dodaj komentar