D jutreko,kavica i buđenje,ha ha.
Autor: MOLVIDA | 13.01.2011. u 8:13 | opcije
@&%! Jutreko! Uffffff, valjda će prodjelovati, hvala ti!
Autor: vegavega8 | 13.01.2011. u 8:15 | opcije
jutrooooooooo , kavica i nikotinska inekcija ufffffff
Autor: raky03 | 13.01.2011. u 8:33 | opcije
Netko je ustao na lijevu šapu. ;))
Autor: buba1 | 13.01.2011. u 10:32 | opcije
Duša te budi. Dok god je prisutna duša u tijelu dešavat će se buđenja.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.01.2011. u 10:56 | opcije
