KOMPATIBILCI

13.01.2011. u 23:29   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Tak smo moj stari i ja kontabilnii, jedino kaj nismo tak lepi

Autor: juicy-baka   |   13.01.2011. u 23:31   |   opcije


MENI JE ODGOVOJ NA PITANJE O KOMPATIBIJNOSTI DOŠAJ:::::: Žao nam je ali sjodnu dušu nažajost još nismo mogji pjonaći ni na jednom sajtu....budite stjpljivi....jadimo na tome....aj nažajost za Vas nema nade.

Autor: kjele   |   13.01.2011. u 23:31   |   opcije


vražja vega..kak se samo zmisli

Autor: trazimtejesitu   |   13.01.2011. u 23:32   |   opcije


Bravo, bakutaneru! :-)))

Autor: vegavega8   |   13.01.2011. u 23:33   |   opcije


Kjele, za tebe tjeba neka divlja zvejka, a te je teško ujoviti!

Autor: vegavega8   |   13.01.2011. u 23:34   |   opcije


Hehe, tražimte, zato meni treba neki vragolan! ;-))

Autor: vegavega8   |   13.01.2011. u 23:34   |   opcije


vjebam i dalje iz busije,,,,,,kad naiđe moja je......makaj ju mojaj zvezati i doma vječi............

Autor: kjele   |   13.01.2011. u 23:35   |   opcije


Ciljaj u sjce i sve bu dobjo!

Autor: vegavega8   |   13.01.2011. u 23:37   |   opcije


moja kčer u švici samo dođe radi tvojih slika na blog

Autor: trazimtejesitu   |   13.01.2011. u 23:39   |   opcije


kujac bu dobjo!!!dobije infajkt kaj sam onda......ciljam između pjepona................

Autor: kjele   |   13.01.2011. u 23:39   |   opcije


tjažijice??????daj mi nick od majene švicajke.....da ju pitam jej me hoće ženit????tjebam pod hitno menjati domovinu........

Autor: kjele   |   13.01.2011. u 23:41   |   opcije


majena svicajka ima sjetan bjak i dva pjekjasna sina

Autor: trazimtejesitu   |   13.01.2011. u 23:42   |   opcije


Iz Švicarske! Ti vrapca! Sva je sreća kaj brzo doputuje ;-)) Lijepo je onda pozdravljam: MAH-MAH! :-))))

Autor: vegavega8   |   13.01.2011. u 23:42   |   opcije


Moj stari iz dnevnog boravka, samo dojde zbog tvojih slikica na blog (i zato da vidi kaj ja to furt delam)

Autor: juicy-baka   |   13.01.2011. u 23:43   |   opcije


A gle, kjele, kujcu je ugjavnom dobjo čim nekaj stjefi, ne? Ali mi cuje ipak vojimo majo preciznije ubode.

Autor: vegavega8   |   13.01.2011. u 23:43   |   opcije


pa ja štepam ko singejica.....................

Autor: kjele   |   13.01.2011. u 23:44   |   opcije


Ajme, bako, jel' mu teško? Da mu pošaljemo slike na telkač, ha? Nego, reci ti meni, bako, smijem li ja tu i neku mlađu, sočniju divljač na dvije noge, bi li on to podnio?

Autor: vegavega8   |   13.01.2011. u 23:45   |   opcije


Vidim ja to, kjeje, kad ti pjoštepaš, ne da se više jaspajati ni kad deješ iz sve snage!

Autor: vegavega8   |   13.01.2011. u 23:46   |   opcije


samo stavi kaj pitaš????ja da znam stavit sjiku sve bi bijo puno gojih teta...........

Autor: kjele   |   13.01.2011. u 23:46   |   opcije


kaj nisi vidja da me mjesecima nemje zabojaviti i pježajiti......

Autor: kjele   |   13.01.2011. u 23:47   |   opcije


Stavi ti radje nekaj socnije za mene, a on ionak gleda socne stvari kaj kuhaju na teve

Autor: juicy-baka   |   13.01.2011. u 23:47   |   opcije


ljudi ja vas pozdravljam..idem spat..laka vam noć:)

Autor: trazimtejesitu   |   13.01.2011. u 23:51   |   opcije


Pojako i polako! Ovo je blog "Životinjsko carstvo" - ovam stavljam samo ljude koji su dostojni tog carstva! (A bit će i sočnih, hehe!)

Autor: vegavega8   |   13.01.2011. u 23:52   |   opcije


Tražimte, laka ti noć, lijepo sanjaj :-))

Autor: vegavega8   |   13.01.2011. u 23:53   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=SLImlDMRIN4

Autor: apsolutnih101   |   13.01.2011. u 23:57   |   opcije


E, pa kad je tako, apsolutni, evo: http://www.youtube.com/watch?v=j33JWES2qIY

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 0:03   |   opcije


Baš su super :-)

Autor: anna_V35   |   14.01.2011. u 8:08   |   opcije


Dodaj komentar