Tak smo moj stari i ja kontabilnii, jedino kaj nismo tak lepi
Autor: juicy-baka | 13.01.2011. u 23:31 | opcije
MENI JE ODGOVOJ NA PITANJE O KOMPATIBIJNOSTI DOŠAJ:::::: Žao nam je ali sjodnu dušu nažajost još nismo mogji pjonaći ni na jednom sajtu....budite stjpljivi....jadimo na tome....aj nažajost za Vas nema nade.
Autor: kjele | 13.01.2011. u 23:31 | opcije
vražja vega..kak se samo zmisli
Autor: trazimtejesitu | 13.01.2011. u 23:32 | opcije
Bravo, bakutaneru! :-)))
Autor: vegavega8 | 13.01.2011. u 23:33 | opcije
Kjele, za tebe tjeba neka divlja zvejka, a te je teško ujoviti!
Autor: vegavega8 | 13.01.2011. u 23:34 | opcije
Hehe, tražimte, zato meni treba neki vragolan! ;-))
Autor: vegavega8 | 13.01.2011. u 23:34 | opcije
vjebam i dalje iz busije,,,,,,kad naiđe moja je......makaj ju mojaj zvezati i doma vječi............
Autor: kjele | 13.01.2011. u 23:35 | opcije
Ciljaj u sjce i sve bu dobjo!
Autor: vegavega8 | 13.01.2011. u 23:37 | opcije
moja kčer u švici samo dođe radi tvojih slika na blog
Autor: trazimtejesitu | 13.01.2011. u 23:39 | opcije
kujac bu dobjo!!!dobije infajkt kaj sam onda......ciljam između pjepona................
Autor: kjele | 13.01.2011. u 23:39 | opcije
tjažijice??????daj mi nick od majene švicajke.....da ju pitam jej me hoće ženit????tjebam pod hitno menjati domovinu........
Autor: kjele | 13.01.2011. u 23:41 | opcije
majena svicajka ima sjetan bjak i dva pjekjasna sina
Autor: trazimtejesitu | 13.01.2011. u 23:42 | opcije
Iz Švicarske! Ti vrapca! Sva je sreća kaj brzo doputuje ;-)) Lijepo je onda pozdravljam: MAH-MAH! :-))))
Autor: vegavega8 | 13.01.2011. u 23:42 | opcije
Moj stari iz dnevnog boravka, samo dojde zbog tvojih slikica na blog (i zato da vidi kaj ja to furt delam)
Autor: juicy-baka | 13.01.2011. u 23:43 | opcije
A gle, kjele, kujcu je ugjavnom dobjo čim nekaj stjefi, ne? Ali mi cuje ipak vojimo majo preciznije ubode.
Autor: vegavega8 | 13.01.2011. u 23:43 | opcije
pa ja štepam ko singejica.....................
Autor: kjele | 13.01.2011. u 23:44 | opcije
Ajme, bako, jel' mu teško? Da mu pošaljemo slike na telkač, ha? Nego, reci ti meni, bako, smijem li ja tu i neku mlađu, sočniju divljač na dvije noge, bi li on to podnio?
Autor: vegavega8 | 13.01.2011. u 23:45 | opcije
Vidim ja to, kjeje, kad ti pjoštepaš, ne da se više jaspajati ni kad deješ iz sve snage!
Autor: vegavega8 | 13.01.2011. u 23:46 | opcije
samo stavi kaj pitaš????ja da znam stavit sjiku sve bi bijo puno gojih teta...........
Autor: kjele | 13.01.2011. u 23:46 | opcije
kaj nisi vidja da me mjesecima nemje zabojaviti i pježajiti......
Autor: kjele | 13.01.2011. u 23:47 | opcije
Stavi ti radje nekaj socnije za mene, a on ionak gleda socne stvari kaj kuhaju na teve
Autor: juicy-baka | 13.01.2011. u 23:47 | opcije
ljudi ja vas pozdravljam..idem spat..laka vam noć:)
Autor: trazimtejesitu | 13.01.2011. u 23:51 | opcije
Pojako i polako! Ovo je blog "Životinjsko carstvo" - ovam stavljam samo ljude koji su dostojni tog carstva! (A bit će i sočnih, hehe!)
Autor: vegavega8 | 13.01.2011. u 23:52 | opcije
Tražimte, laka ti noć, lijepo sanjaj :-))
Autor: vegavega8 | 13.01.2011. u 23:53 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=SLImlDMRIN4
Autor: apsolutnih101 | 13.01.2011. u 23:57 | opcije
E, pa kad je tako, apsolutni, evo: http://www.youtube.com/watch?v=j33JWES2qIY
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 0:03 | opcije
Baš su super :-)
Autor: anna_V35 | 14.01.2011. u 8:08 | opcije
