DI JE SISAAAA?

14.01.2011. u 9:39   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ma kak moreš takve slike stavljat ...
ma kaj ti je čovječe?????...
ma ništa se ne čudim da se svađate...
i da se vrijeđate....

Autor: zdrni   |   14.01.2011. u 9:46   |   opcije


Dobro jutrooooooooo i pozzzzzzzz i sasise ufffffff za kap milika u kavu

Autor: raky03   |   14.01.2011. u 9:48   |   opcije


Vrijeđaju te bebe, zdrni? Čudno.

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 9:48   |   opcije


Bok, raky! Pravo muško je za sisu još dok ni ne progleda, jel' tak? :-)))

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 9:49   |   opcije


ma nego , bez sise nista nema

Autor: raky03   |   14.01.2011. u 9:51   |   opcije


haha...jel to naš Habu..???

Autor: SnowWhite1   |   14.01.2011. u 9:53   |   opcije


niko me nevrijeđa i ne mislim se tu s nikim ni svađati niti prepirati ...
ali ove stvari su stvarno van svega dobruga ...
a imam dobro mišljenje o tebi, mada malo toga znam o tebi.....

Autor: zdrni   |   14.01.2011. u 9:59   |   opcije


Mislim da je habi već progledao, ali možda mu je ovo slika iz djetinjstva ;-))

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 10:02   |   opcije


gledam ovo doli i možem samo reč bitno je da imamo jasne smjernice kai i do sad inače dobar dan

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.01.2011. u 10:02   |   opcije


Zrni, kritika bez obrazloženja nije bitno različita od pljuckanja po tuđem podu. Dakle, ako želiš dijalog, obrazloži svoje negodovanje, a ako ne, jednostavno preskrolaj dalje. U prvom slučaju ima izgleda da prilagodim svoj izbor, u drugome ne.

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 10:03   |   opcije


aaaaaa tko se svadi? mislim jel ima kakva smjernica koja će mi ukazat na svadljvce neovisno o spolu i rasi a za vjeru mi je tak svejedno

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.01.2011. u 10:04   |   opcije


Eeeeeej, Pilipe, imaš li ti još uvijek iskaznicu?! :-))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 10:04   |   opcije


meni se svida jos kad je sisa u pitanju uffffffffffffff

Autor: raky03   |   14.01.2011. u 10:05   |   opcije


nego da imam iskaznicu samo sam morao mijenjat sličku jer jebiga radilo se na sebi oni prošli misec

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.01.2011. u 10:06   |   opcije


Hehe, volim kad me usmjeravaju naslijepo! To od mene traži vjeru. A ja mislim da je sisa uvijek bolja od vjere.

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 10:07   |   opcije


zinija je ja čobi na kulen

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.01.2011. u 10:07   |   opcije


Tako je, raky! Uostalom, bolje sisat mliko nego krv :-)))

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 10:08   |   opcije


I što se izradilo, Pilipe? Veliko ili malo?

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 10:08   |   opcije


@vegavega- ....A ja mislim da je sisa uvijek bolja od vjere....... mogao bih se složiti sa otime samo ne znam kakva su tvoja iskustva sa vjerom. Inače moja vjernička iskustva su jako dobra a ona sa cicama pa eto takva su kakva su. Ulaze u red najboljih mi iskustava

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.01.2011. u 10:10   |   opcije


postao sam nekako izrazitiji i upečatljiviji a onda sam odlučijo još pojačat pa sam tresnijo na onijeh 184 par kila i došlo se na 118. tko vjeruje neka vjeruje

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.01.2011. u 10:12   |   opcije


Pilipe, vjeru nemam, al sise imam!

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 10:15   |   opcije


kako se dobro uhvatit sise prije kave i nikotinske inekcije

Autor: raky03   |   14.01.2011. u 10:16   |   opcije


A niš, Pilipe, nemreš imati iskaznicu bez slike, a naslijepo može samo sisa. Dakle, moramo te opet uslikati!

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 10:16   |   opcije


primjetijo sam inače kako se ovo mjesto prekoviše promijenilo

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.01.2011. u 10:17   |   opcije


ondak dođem i liejepo da me se uslika na samo a i u društvu.

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.01.2011. u 10:18   |   opcije


idem sad i pozdrav niči i babi di god bile. Inače jemam ja i ljepšega pozdrava al ga fakat rietko mečem na zapiš što nije moj

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.01.2011. u 10:20   |   opcije


ah da pozdravljam i druge

Autor: Philippe_de_Mala   |   14.01.2011. u 10:20   |   opcije


Nisu svi sisavci ima i nas. Zmajeva.

Autor: dudhaimurvimorus   |   14.01.2011. u 10:21   |   opcije


Ah, Pilipe, prekoviše je kad ne ideš ukorak s promjenama. Ajde, i tebi pozdrav, baš mi je drago što smo malo kafenisali skupa :-))

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 10:22   |   opcije


Rigatori, Svileni!

Autor: vegavega8   |   14.01.2011. u 10:23   |   opcije


Dodaj komentar