ma kak moreš takve slike stavljat ...
ma kaj ti je čovječe?????...
ma ništa se ne čudim da se svađate...
i da se vrijeđate....
Autor: zdrni | 14.01.2011. u 9:46 | opcije
Dobro jutrooooooooo i pozzzzzzzz i sasise ufffffff za kap milika u kavu
Autor: raky03 | 14.01.2011. u 9:48 | opcije
Vrijeđaju te bebe, zdrni? Čudno.
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 9:48 | opcije
Bok, raky! Pravo muško je za sisu još dok ni ne progleda, jel' tak? :-)))
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 9:49 | opcije
ma nego , bez sise nista nema
Autor: raky03 | 14.01.2011. u 9:51 | opcije
haha...jel to naš Habu..???
Autor: SnowWhite1 | 14.01.2011. u 9:53 | opcije
niko me nevrijeđa i ne mislim se tu s nikim ni svađati niti prepirati ...
ali ove stvari su stvarno van svega dobruga ...
a imam dobro mišljenje o tebi, mada malo toga znam o tebi.....
Autor: zdrni | 14.01.2011. u 9:59 | opcije
Mislim da je habi već progledao, ali možda mu je ovo slika iz djetinjstva ;-))
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 10:02 | opcije
gledam ovo doli i možem samo reč bitno je da imamo jasne smjernice kai i do sad inače dobar dan
Autor: Philippe_de_Mala | 14.01.2011. u 10:02 | opcije
Zrni, kritika bez obrazloženja nije bitno različita od pljuckanja po tuđem podu. Dakle, ako želiš dijalog, obrazloži svoje negodovanje, a ako ne, jednostavno preskrolaj dalje. U prvom slučaju ima izgleda da prilagodim svoj izbor, u drugome ne.
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 10:03 | opcije
aaaaaa tko se svadi? mislim jel ima kakva smjernica koja će mi ukazat na svadljvce neovisno o spolu i rasi a za vjeru mi je tak svejedno
Autor: Philippe_de_Mala | 14.01.2011. u 10:04 | opcije
Eeeeeej, Pilipe, imaš li ti još uvijek iskaznicu?! :-))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 10:04 | opcije
meni se svida jos kad je sisa u pitanju uffffffffffffff
Autor: raky03 | 14.01.2011. u 10:05 | opcije
nego da imam iskaznicu samo sam morao mijenjat sličku jer jebiga radilo se na sebi oni prošli misec
Autor: Philippe_de_Mala | 14.01.2011. u 10:06 | opcije
Hehe, volim kad me usmjeravaju naslijepo! To od mene traži vjeru. A ja mislim da je sisa uvijek bolja od vjere.
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 10:07 | opcije
zinija je ja čobi na kulen
Autor: Philippe_de_Mala | 14.01.2011. u 10:07 | opcije
Tako je, raky! Uostalom, bolje sisat mliko nego krv :-)))
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 10:08 | opcije
I što se izradilo, Pilipe? Veliko ili malo?
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 10:08 | opcije
@vegavega- ....A ja mislim da je sisa uvijek bolja od vjere....... mogao bih se složiti sa otime samo ne znam kakva su tvoja iskustva sa vjerom. Inače moja vjernička iskustva su jako dobra a ona sa cicama pa eto takva su kakva su. Ulaze u red najboljih mi iskustava
Autor: Philippe_de_Mala | 14.01.2011. u 10:10 | opcije
postao sam nekako izrazitiji i upečatljiviji a onda sam odlučijo još pojačat pa sam tresnijo na onijeh 184 par kila i došlo se na 118. tko vjeruje neka vjeruje
Autor: Philippe_de_Mala | 14.01.2011. u 10:12 | opcije
Pilipe, vjeru nemam, al sise imam!
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 10:15 | opcije
kako se dobro uhvatit sise prije kave i nikotinske inekcije
Autor: raky03 | 14.01.2011. u 10:16 | opcije
A niš, Pilipe, nemreš imati iskaznicu bez slike, a naslijepo može samo sisa. Dakle, moramo te opet uslikati!
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 10:16 | opcije
primjetijo sam inače kako se ovo mjesto prekoviše promijenilo
Autor: Philippe_de_Mala | 14.01.2011. u 10:17 | opcije
ondak dođem i liejepo da me se uslika na samo a i u društvu.
Autor: Philippe_de_Mala | 14.01.2011. u 10:18 | opcije
idem sad i pozdrav niči i babi di god bile. Inače jemam ja i ljepšega pozdrava al ga fakat rietko mečem na zapiš što nije moj
Autor: Philippe_de_Mala | 14.01.2011. u 10:20 | opcije
ah da pozdravljam i druge
Autor: Philippe_de_Mala | 14.01.2011. u 10:20 | opcije
Nisu svi sisavci ima i nas. Zmajeva.
Autor: dudhaimurvimorus | 14.01.2011. u 10:21 | opcije
Ah, Pilipe, prekoviše je kad ne ideš ukorak s promjenama. Ajde, i tebi pozdrav, baš mi je drago što smo malo kafenisali skupa :-))
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 10:22 | opcije
Rigatori, Svileni!
Autor: vegavega8 | 14.01.2011. u 10:23 | opcije
