jutro:)
Autor: marta-marta | 15.01.2011. u 9:55 | opcije
I tebi! Kak ide detox?
Autor: vegavega8 | 15.01.2011. u 9:57 | opcije
Solidno.Libido raste;)
Autor: marta-marta | 15.01.2011. u 9:58 | opcije
možete mi reći kako stavite blog na naslovnicu ako nemate premium, ja ne mogu
Autor: pratimesreca | 15.01.2011. u 9:59 | opcije
Hehe, ne čudim se! Konačno ne gledaš muškarce u najgorem izdanju ;-))
Autor: vegavega8 | 15.01.2011. u 10:00 | opcije
Da.A s druge strane...konkurencije se nikad nisam manje "bojala";)
Autor: marta-marta | 15.01.2011. u 10:01 | opcije
Razumljivo. Uostalom, sumnjam da ti baš imaš neku konkurenciju u RL ;-))
Autor: vegavega8 | 15.01.2011. u 10:05 | opcije
Hahaha!Kad radim uglavnom s muškarcima...
Autor: marta-marta | 15.01.2011. u 10:06 | opcije
Zašto mi nečete reći?
Autor: pratimesreca | 15.01.2011. u 10:07 | opcije
Piši adminima.
Autor: marta-marta | 15.01.2011. u 10:08 | opcije
kamo da im pišem?
Autor: pratimesreca | 15.01.2011. u 10:09 | opcije
Nemam pojma.Negdje u profilu imaš adresu.
Autor: marta-marta | 15.01.2011. u 10:10 | opcije
nemaš pojma a i sama si pisala ako si na naslovnici bez premiuma...baš ste drske!
Autor: pratimesreca | 15.01.2011. u 10:13 | opcije
Ma pogle ovu nekulturu: ni "zdravo", ni "molim", i još se buni! Sikter!
Autor: vegavega8 | 15.01.2011. u 10:13 | opcije
:) Biće da bjavljuju popularne.
Autor: marta-marta | 15.01.2011. u 10:14 | opcije
Objavljuju.Ajme...nemrem više gablati i tipkati. (zagledala se u monitor i hrsk-hrsk!)
Autor: marta-marta | 15.01.2011. u 10:16 | opcije
Gibam.Baj!
Autor: marta-marta | 15.01.2011. u 10:17 | opcije
Mene sad zvala frendica da se u 12 nacrtam u gradu: mission impossible. Tak sam lijena, ne da mi se ni do kuhinje!
Autor: vegavega8 | 15.01.2011. u 10:17 | opcije
Gibaj! Povedi i libido! ;-)))
Autor: vegavega8 | 15.01.2011. u 10:18 | opcije
