PODRŠKA

15.01.2011. u 9:54   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jutro:)

Autor: marta-marta   |   15.01.2011. u 9:55   |   opcije


I tebi! Kak ide detox?

Autor: vegavega8   |   15.01.2011. u 9:57   |   opcije


Solidno.Libido raste;)

Autor: marta-marta   |   15.01.2011. u 9:58   |   opcije


možete mi reći kako stavite blog na naslovnicu ako nemate premium, ja ne mogu

Autor: pratimesreca   |   15.01.2011. u 9:59   |   opcije


Hehe, ne čudim se! Konačno ne gledaš muškarce u najgorem izdanju ;-))

Autor: vegavega8   |   15.01.2011. u 10:00   |   opcije


Da.A s druge strane...konkurencije se nikad nisam manje "bojala";)

Autor: marta-marta   |   15.01.2011. u 10:01   |   opcije


Razumljivo. Uostalom, sumnjam da ti baš imaš neku konkurenciju u RL ;-))

Autor: vegavega8   |   15.01.2011. u 10:05   |   opcije


Hahaha!Kad radim uglavnom s muškarcima...

Autor: marta-marta   |   15.01.2011. u 10:06   |   opcije


Zašto mi nečete reći?

Autor: pratimesreca   |   15.01.2011. u 10:07   |   opcije


Piši adminima.

Autor: marta-marta   |   15.01.2011. u 10:08   |   opcije


kamo da im pišem?

Autor: pratimesreca   |   15.01.2011. u 10:09   |   opcije


Nemam pojma.Negdje u profilu imaš adresu.

Autor: marta-marta   |   15.01.2011. u 10:10   |   opcije


nemaš pojma a i sama si pisala ako si na naslovnici bez premiuma...baš ste drske!

Autor: pratimesreca   |   15.01.2011. u 10:13   |   opcije


Ma pogle ovu nekulturu: ni "zdravo", ni "molim", i još se buni! Sikter!

Autor: vegavega8   |   15.01.2011. u 10:13   |   opcije


:) Biće da bjavljuju popularne.

Autor: marta-marta   |   15.01.2011. u 10:14   |   opcije


Objavljuju.Ajme...nemrem više gablati i tipkati. (zagledala se u monitor i hrsk-hrsk!)

Autor: marta-marta   |   15.01.2011. u 10:16   |   opcije


Gibam.Baj!

Autor: marta-marta   |   15.01.2011. u 10:17   |   opcije


Mene sad zvala frendica da se u 12 nacrtam u gradu: mission impossible. Tak sam lijena, ne da mi se ni do kuhinje!

Autor: vegavega8   |   15.01.2011. u 10:17   |   opcije


Gibaj! Povedi i libido! ;-)))

Autor: vegavega8   |   15.01.2011. u 10:18   |   opcije


Dodaj komentar