NOĆKA!

15.01.2011. u 23:46   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Laku Ti noć :)

Autor: Korizma   |   15.01.2011. u 23:48   |   opcije


I tebi :-)))

Autor: vegavega8   |   15.01.2011. u 23:49   |   opcije


l noććććććć,bez hrkanja molim,ha ha

Autor: MOLVIDA   |   15.01.2011. u 23:58   |   opcije


Još malo pa idem i ja .....sa Čupom:-))))

Autor: biserna   |   15.01.2011. u 23:58   |   opcije


Uffff, pa tko će hrkati u ovakvoj divnoj, mirisavoj posteljini?! Samo duboko udišeš :-)))

Autor: vegavega8   |   16.01.2011. u 0:00   |   opcije


I ja se polako spremam... a cijelu noć imam patrole i čuvara ;-))

Autor: vegavega8   |   16.01.2011. u 0:01   |   opcije


Jel netko bolestan?

Autor: biserna   |   16.01.2011. u 0:02   |   opcije


ali slikica ti je baš će će,moram te pohvaliti za prekrasne fotkice.

Autor: MOLVIDA   |   16.01.2011. u 0:03   |   opcije


Ma ne! Tvoja ljubav patrolira po cijeloj kući, ali svako toliko dođe provjeriti i moj krevet, a šaponja "stražari", uz opasno hrkanje, uz krevet :-))

Autor: vegavega8   |   16.01.2011. u 0:04   |   opcije


Hvala, Molvida, te slikice su mi terapija protiv mrzovolje i depresije. Doduše, ponekad pokleknem i spremim i neku grdu, ali ipak najviše volim one koje mi izmame osmijeh :-))

Autor: vegavega8   |   16.01.2011. u 0:05   |   opcije


Aha , dobro je onda , laknulo mi.....čuvaj mi ljubav , to je naredba, a šaponju mazi sama , meni se neda:-)))))))

Autor: biserna   |   16.01.2011. u 0:12   |   opcije


Joj, bis, da ti vidiš kak ta mene muštra! Obožava sve što ima veze s veš mašinom: punjenje, stavljanje praška, onda trk u kadu i čeka kad će voda krenuti iz odvodnog crijeva, a čišćenje filtera je praznik! I večeras je digla galamu, a vodi me u kupaonicu i ravno do vešmašine - kaj ne buš prala veš? I natjerala me! Prava mica-domaćica :-))))

Autor: vegavega8   |   16.01.2011. u 0:16   |   opcije


Radoznala mala cica mica.........meni moja Lejči znala spavati u mašini, jednom se zamalo desilo nešto.....:-(

Autor: biserna   |   16.01.2011. u 0:19   |   opcije


Moju, srećom, ne zanima bubanj, ali su joj silno zanimljivi svi ti pretinci, a obožava kad odnekud krene voda. Zato su joj odvodno crijevo i filter zakon :-)) Idem sad, a gđica mica vjerojatno stražari uz mašinu - noćka!

Autor: vegavega8   |   16.01.2011. u 0:20   |   opcije


noćka i tebi ..i znaš što moraš napraviti :-)))))))

Autor: biserna   |   16.01.2011. u 0:27   |   opcije


vega jbem ti svegaa...

Autor: DobolainazD   |   16.01.2011. u 0:29   |   opcije


ti i životinjsko carstvo , divljakušooo...

Autor: DobolainazD   |   16.01.2011. u 0:29   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=ykcA1zWfXp0

Autor: kjele   |   16.01.2011. u 1:18   |   opcije


Dodaj komentar