Laku Ti noć :)
Autor: Korizma | 15.01.2011. u 23:48 | opcije
I tebi :-)))
Autor: vegavega8 | 15.01.2011. u 23:49 | opcije
l noććććććć,bez hrkanja molim,ha ha
Autor: MOLVIDA | 15.01.2011. u 23:58 | opcije
Još malo pa idem i ja .....sa Čupom:-))))
Autor: biserna | 15.01.2011. u 23:58 | opcije
Uffff, pa tko će hrkati u ovakvoj divnoj, mirisavoj posteljini?! Samo duboko udišeš :-)))
Autor: vegavega8 | 16.01.2011. u 0:00 | opcije
I ja se polako spremam... a cijelu noć imam patrole i čuvara ;-))
Autor: vegavega8 | 16.01.2011. u 0:01 | opcije
Jel netko bolestan?
Autor: biserna | 16.01.2011. u 0:02 | opcije
ali slikica ti je baš će će,moram te pohvaliti za prekrasne fotkice.
Autor: MOLVIDA | 16.01.2011. u 0:03 | opcije
Ma ne! Tvoja ljubav patrolira po cijeloj kući, ali svako toliko dođe provjeriti i moj krevet, a šaponja "stražari", uz opasno hrkanje, uz krevet :-))
Autor: vegavega8 | 16.01.2011. u 0:04 | opcije
Hvala, Molvida, te slikice su mi terapija protiv mrzovolje i depresije. Doduše, ponekad pokleknem i spremim i neku grdu, ali ipak najviše volim one koje mi izmame osmijeh :-))
Autor: vegavega8 | 16.01.2011. u 0:05 | opcije
Aha , dobro je onda , laknulo mi.....čuvaj mi ljubav , to je naredba, a šaponju mazi sama , meni se neda:-)))))))
Autor: biserna | 16.01.2011. u 0:12 | opcije
Joj, bis, da ti vidiš kak ta mene muštra! Obožava sve što ima veze s veš mašinom: punjenje, stavljanje praška, onda trk u kadu i čeka kad će voda krenuti iz odvodnog crijeva, a čišćenje filtera je praznik! I večeras je digla galamu, a vodi me u kupaonicu i ravno do vešmašine - kaj ne buš prala veš? I natjerala me! Prava mica-domaćica :-))))
Autor: vegavega8 | 16.01.2011. u 0:16 | opcije
Radoznala mala cica mica.........meni moja Lejči znala spavati u mašini, jednom se zamalo desilo nešto.....:-(
Autor: biserna | 16.01.2011. u 0:19 | opcije
Moju, srećom, ne zanima bubanj, ali su joj silno zanimljivi svi ti pretinci, a obožava kad odnekud krene voda. Zato su joj odvodno crijevo i filter zakon :-)) Idem sad, a gđica mica vjerojatno stražari uz mašinu - noćka!
Autor: vegavega8 | 16.01.2011. u 0:20 | opcije
noćka i tebi ..i znaš što moraš napraviti :-)))))))
Autor: biserna | 16.01.2011. u 0:27 | opcije
vega jbem ti svegaa...
Autor: DobolainazD | 16.01.2011. u 0:29 | opcije
ti i životinjsko carstvo , divljakušooo...
Autor: DobolainazD | 16.01.2011. u 0:29 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=ykcA1zWfXp0
Autor: kjele | 16.01.2011. u 1:18 | opcije
