oh te naše životinje , odmah se raspekmezim:-)))
Vega dobro jutro i lijep dan :-)
Idemo van , radit kantunić da bude sve kak treba do ljeta:-)))
Autor: biserna | 16.01.2011. u 10:08 | opcije
Životinjci su pravi uživatori, zar ne? I koriste svaku prigodu za uživanje :-))
Autor: vegavega8 | 16.01.2011. u 10:15 | opcije
Da si barem tu da vidiš moje, sami ljenivci , pure čuče, koke čuče i samo bi se nosile , mačke skaču po drveću , bacaju i valjaju se po podu, ma igra od vrat pa po cijelom dvorištu , nametnu se svugdje i svakako, pucamo od smijeha:-))
Autor: biserna | 16.01.2011. u 10:18 | opcije
onaj gore je c/p Epi:-)))
Autor: biserna | 16.01.2011. u 10:21 | opcije
Moji su jutros u ljubavi: samo se maze i ZAJEDNO žicaju oblizeke :-)) A je, fakat, ovaj prvi je pljunuti Epi!
Autor: vegavega8 | 16.01.2011. u 10:24 | opcije
odoh ja van se igrat:-))
Pozzz Vega , i lijep dan ti ( vama)želimo svi kolko nas ima:-)))
Autor: biserna | 16.01.2011. u 10:24 | opcije
Nemoj samo raditi, bis, nauči nešto od životinjaca! Mah-mah i pus-pus svima, i dlakavima, i pernatima, i kožnatima :-))
Autor: vegavega8 | 16.01.2011. u 10:25 | opcije
Još koju godinu ili dvije , onda ću na Havaje:-))))))))
"Moram" Vega završiti ono što sam počela , imam pomoć i nije teško:-))
Papa i poljubi moju ljubav:-)
Autor: biserna | 16.01.2011. u 10:28 | opcije
Super su!
Autor: korala | 16.01.2011. u 10:38 | opcije
