oh te naše životinje , odmah se raspekmezim:-)))
Vega dobro jutro i lijep dan :-)
Idemo van , radit kantunić da bude sve kak treba do ljeta:-)))

Autor: biserna   |   16.01.2011. u 10:08   |   opcije


Životinjci su pravi uživatori, zar ne? I koriste svaku prigodu za uživanje :-))

Autor: vegavega8   |   16.01.2011. u 10:15   |   opcije


Da si barem tu da vidiš moje, sami ljenivci , pure čuče, koke čuče i samo bi se nosile , mačke skaču po drveću , bacaju i valjaju se po podu, ma igra od vrat pa po cijelom dvorištu , nametnu se svugdje i svakako, pucamo od smijeha:-))

Autor: biserna   |   16.01.2011. u 10:18   |   opcije


onaj gore je c/p Epi:-)))

Autor: biserna   |   16.01.2011. u 10:21   |   opcije


Moji su jutros u ljubavi: samo se maze i ZAJEDNO žicaju oblizeke :-)) A je, fakat, ovaj prvi je pljunuti Epi!

Autor: vegavega8   |   16.01.2011. u 10:24   |   opcije


odoh ja van se igrat:-))
Pozzz Vega , i lijep dan ti ( vama)želimo svi kolko nas ima:-)))

Autor: biserna   |   16.01.2011. u 10:24   |   opcije


Nemoj samo raditi, bis, nauči nešto od životinjaca! Mah-mah i pus-pus svima, i dlakavima, i pernatima, i kožnatima :-))

Autor: vegavega8   |   16.01.2011. u 10:25   |   opcije


Još koju godinu ili dvije , onda ću na Havaje:-))))))))
"Moram" Vega završiti ono što sam počela , imam pomoć i nije teško:-))
Papa i poljubi moju ljubav:-)

Autor: biserna   |   16.01.2011. u 10:28   |   opcije


Super su!

Autor: korala   |   16.01.2011. u 10:38   |   opcije


Dodaj komentar