dobro jutrooooooooooo

Autor: raky03   |   17.01.2011. u 8:04   |   opcije


Ajme, raky, otkud ti energija!? Dobro jutro i tebi :-))

Autor: vegavega8   |   17.01.2011. u 8:31   |   opcije


e pun sam energije i to one pozitivne , sad bi tog pasa ispegla

Autor: raky03   |   17.01.2011. u 8:36   |   opcije


Haha, a kako bi onda hodao, tako ispeglan? Morao bi vući tri metra kože viška :-)))

Autor: vegavega8   |   17.01.2011. u 8:37   |   opcije


ma sladakje i zguzvan , ali tesko mu je jutrom progledat,

Autor: raky03   |   17.01.2011. u 8:40   |   opcije


Ah, ali on ima vodiča ;-))

Autor: vegavega8   |   17.01.2011. u 8:48   |   opcije


koji dobar zivot

Autor: raky03   |   17.01.2011. u 8:50   |   opcije


Pseći! Ahhhhh... Idem raditi, bok!

Autor: vegavega8   |   17.01.2011. u 9:04   |   opcije


ajde booooooooooog

Autor: raky03   |   17.01.2011. u 9:18   |   opcije


vidin da se kod tebe ništa ne minja:))..klap, klap:)

Autor: _kfz_   |   17.01.2011. u 15:00   |   opcije


Dodaj komentar