dobro jutrooooooooooo
Autor: raky03 | 17.01.2011. u 8:04 | opcije
Ajme, raky, otkud ti energija!? Dobro jutro i tebi :-))
Autor: vegavega8 | 17.01.2011. u 8:31 | opcije
e pun sam energije i to one pozitivne , sad bi tog pasa ispegla
Autor: raky03 | 17.01.2011. u 8:36 | opcije
Haha, a kako bi onda hodao, tako ispeglan? Morao bi vući tri metra kože viška :-)))
Autor: vegavega8 | 17.01.2011. u 8:37 | opcije
ma sladakje i zguzvan , ali tesko mu je jutrom progledat,
Autor: raky03 | 17.01.2011. u 8:40 | opcije
Ah, ali on ima vodiča ;-))
Autor: vegavega8 | 17.01.2011. u 8:48 | opcije
koji dobar zivot
Autor: raky03 | 17.01.2011. u 8:50 | opcije
Pseći! Ahhhhh... Idem raditi, bok!
Autor: vegavega8 | 17.01.2011. u 9:04 | opcije
ajde booooooooooog
Autor: raky03 | 17.01.2011. u 9:18 | opcije
vidin da se kod tebe ništa ne minja:))..klap, klap:)
Autor: _kfz_ | 17.01.2011. u 15:00 | opcije
