LJUTA PISMA PIŠEM

Ljuta pisma pišem
Gorke suze brišem
Ostavi me klapa
Kod biljarskog štapa
Nemam ni diplome
Pa mi srce klone
Nemam ja ni stana
O svem brinu tata mi i mama
Nemam posla, nemam djece
Nemam dragog, nitko mene neće
Dlaka mi se rijedi
I sve više sijedi
Sve što sebi htjedoh uzela je druga
Bez pitanja, bez zasluga
A ja bih bila sretna i uz kretena
Jerbo shvatih kakva sudba mi se sprema
Uz njeg ja bih znala da sam živa
Kad mrknem s nogu nekih 12 piva
Pa se uvalim u finu limuzinu
I zapjevam uz narodnjake i ugodnu klimu
Zatim u njegovoj radioni na ležaj legnem
Još koju pivicu potegnem
Dobar on je baš u duši
I voli kad cura puši
Al ni kreten nije baš budala
Uzalud ja sam sve njemu dala
On sad neće ni da me čuje
Otele su mi ga gadure i guje
I zato ja sad ljuta pisma pišem
I zato ja sad gorke suze brišem
U mojem srcu vlada teška tuga
A u glavi kaos, bijes i cuga
19.01.2011. u 22:40 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Respect!
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 22:52 | opcije
Draga Vegice,
čemu toliko tuge? Život je lijep, okreni se oko sebe i pogledaj... Pusa za ohrabrenje:)
Giancarlo
Autor: Giancarlo1 | 19.01.2011. u 22:55 | opcije
Bok, marta! Jesi dobila povišicu?
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 22:56 | opcije
Giancarlo, ovo pišem u ime jedne vjeverice koja se teško izražava :-))
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 22:56 | opcije
Aha.25%.fakat nisam znala da će se šefovima svidjeti to kaj sam na blogu.
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 22:57 | opcije
Da sam znala, sama bih napisala pisamce i spomenula još koji od svojih nickova:)
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 22:58 | opcije
I moj je oduševljen! Doduše, nije obećao lovu, ali me pozvao van.
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 22:59 | opcije
Draga Vegice,
a ja sam se već bio uplašio za tebe, no žao mi je i Vjeverice. Hvala na osmjehu...:-)
Giancarlo
Autor: Giancarlo1 | 19.01.2011. u 22:59 | opcije
jadna ona...baš je tako preslatka ova na slici. vrijeđaš tako lijepu životinjicu.
Autor: ametist- | 19.01.2011. u 23:01 | opcije
Hvala, Giancarlo, ti si zbilja srce. Za mene ne brini, a vjeverica bu se valjda snašla... Bar je "buduća akademska građanka", kak veli u pismu. Dakle, negdje oko 65. bi se mogla uključiti u zajednicu - bar to! :-))
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:01 | opcije
ma s ovim treba na eurosong.. garant pobjeđuje
Autor: ANGELVER | 19.01.2011. u 23:02 | opcije
Hehehe...
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:02 | opcije
Pa je, ametist, baš mi se nekak smili... Sirota :-((
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:02 | opcije
Huljići buju malo doradili:)
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:02 | opcije
Nije malo preveć socrealistička, Angie? Čini mi se da fali glamura... Možda neki cabrio da još ubacimo, ili kockarnicu?
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:03 | opcije
Čekaj malo...kletva, pismo...jbt...sad je na redu paket-bomba:)))
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:03 | opcije
Draga Vegice,
uljepšala si mi večer, no sad mi je poći na spavanje, jer sutra radim. Slatke snove želim ti...:-)))
Giancarlo
Autor: Giancarlo1 | 19.01.2011. u 23:04 | opcije
Je, fakat, imaš pravo! Niš ne otvaram dok šaponja ne iznjuši!
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:06 | opcije
Dragi Giancarlo, želim ti ugodne snove i odmorno jutro - laka ti noć :-))
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:06 | opcije
haha...baš jepa pjesmica..........
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:07 | opcije
Mislim da je bolje sve slati na njezinu adresu;)
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:08 | opcije
a ne, ne.. baš je ovak supač.. drua nek bude glam-pop-extra-šrot.. ne treba to miješati nikako
Autor: ANGELVER | 19.01.2011. u 23:08 | opcije
Jbga, jadan poštar bu poginuo dok to odnese do 12. kata!
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:08 | opcije
Kjele, imaš li ti neki prijedlog, tko bi to najbolje otpjevao za Eurosong?
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:09 | opcije
znam...aji nesmem jeć.....ionak sam sijoti za sve kjiv..........pitaj babu?
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:10 | opcije
13 kat!!! jepo mojim............
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:11 | opcije
Ma ona bu rekla Zečić, a ja hoću neku žensku, onak, živahnu i skakutavu!
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:11 | opcije
Pardonček, 13. kat, 12 piva... Pobrkala sam.
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:11 | opcije
A da napravimo WeblogSong? Tko ovdje najljepše pjeva?
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:13 | opcije
Nego, fakat je bedasta cura.
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:13 | opcije
BOME DA....ZNAŠ KAK MOŠ SKAKUTAT KAD SE MOJAŠ TAK VISOKO PENJAT...............IMAŠ SNAGE ZA PJEJETIT PJANETU.........
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:14 | opcije
Baba je naj.Garant.
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:14 | opcije
ma neeeeeeee.. bolje da napravimo web log bog
Autor: ANGELVER | 19.01.2011. u 23:15 | opcije
JA SAM MOBITEJ SAD ISKJUČIJ.....NEMJE ME NIKO DOBIT.............
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:15 | opcije
Aha, to je tjening, kjele... A ispiti se pojažu na pomoćnim ježajevima, jel tak? ;-))
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:15 | opcije
Baba jest naj, ali baba ne bu htela mahati repekom i skakutati s motke na štap i tsl.
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:16 | opcije
A I NA SVIM DJUGIM PJIJUČNIM POMAGAJIMA..............ZN AŠ ONAJ KAJ SAM SAM ŠVASAJ???
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:16 | opcije
Web log bog, Angie? U smislu "močvara" ili u smislu "božanstvo"?
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:17 | opcije
Aaa...zato se studij razvukao.Treba dovuć' ispitivače..
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:17 | opcije
fakat je bedača.
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:18 | opcije
MAJTA---IMA IH KAJ SU POJOŽIJE ISPIT......ISPITIVAĆ PJOF.DJ. KJELE................
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:18 | opcije
Ima kjele i žig - svaka koja pojoži nosi ga do kjaja života! ;-))))))
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:19 | opcije
Kjeje, ti si bio na ispitu;)Samo mi se čini da nisi dao prave odgovore na pitanja:))
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:19 | opcije
Žena je temeljita, marta.
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:19 | opcije
TEMELJITO ISPITANO I PJOVJEJENO....NIJE BAŠ NEKA VISOKA OCJENA AJI UZ MAJO TJUDA DAJO BI SE I NEŠTO POPJAVITI........
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:21 | opcije
Aji je pjojazna, zaj ne?
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:22 | opcije
MA NE BAŠ......AJ NESMEM ODAVAT SJUŽBENU TAJNU.....DOBIJA JE PEČAT...TO JE NAJVAŽNIJE.....KJELE KAD ŽIGOŠE TO SE ONDA MOJA VIDET.............
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:23 | opcije
Znaš kaj.Grozne smo.Žena je samo poslala pisamce...a mi se sprdamo.Nije fer, ha?
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:23 | opcije
A svejedno se osjeća pjozvanom čim netko spomene gjupu facu...
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:24 | opcije
Kajaznam...možda je bolesna?
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:24 | opcije
AHA,,,STVAJNO STE GJOZNE....A TO KAJ UGJOŽAVA NEČIJU EGZISTENCIJU TO JE OK....????PAS MATEJ I TAKVIM JUDIMA U DOBJA STAJA VJEMENA MI SMO IH ZVAJI DJUKEJIMA I TEMELJITO IH NAJUPAJI..............
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:26 | opcije
Pa da, zapraf... A samokritična je. Veli ona "Možda ja nisam pametna kao profesorica vegavega, možda sam tupa i možda mi se to vidi na faci i ostatku tijela, ali osjetila sam se osobno prozvana..." A ja je uopće niš nisam pitala!
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:26 | opcije
Kjele, znači, nisi je najupao po guzi na ispitu?
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:27 | opcije
Hehehehe...
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:27 | opcije
A O KOM SE TU UOPĆE JADI?????JEJ JA POZNAJEM DOTIČNU????
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:27 | opcije
Najbolji mi dio "srdačan pozdrav, "a ispod ništa:)))
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:28 | opcije
Sumnjam, kjele... Ta ni sama ne zna tko je.
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:28 | opcije
Hebeš ti mene ako je škvarda "Sudnica" normalna.
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:29 | opcije
A meni je najbolje "buduća akademska građanka"! Živi bili pa vidjeli... Ako poživimo :-)))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:29 | opcije
MISJIŠ DA SAM JE PJEMAJO ISPITIVAJ?????MA NE I TO MAJO JE ZA MENE PJEVIŠE......VIŠ DA NEMJEM NI MOB IMATI UKJUČEN PJEKO NOĆI!
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:29 | opcije
Sad će i tebi počet stizat pisma, kjeje, buš videj!
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:31 | opcije
PAKETE NE OTVARAJ!!!!
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:32 | opcije
JEZUŠ MAJIJA......PA NE MISJIŠ VAJDA OZBIJNO????KAJ BU MI MAMA JEKJA???? NEDAJ BOG DA IH GAJAVUŠA VIDI !
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:33 | opcije
Nek ih pojicajci otvajaju.
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:35 | opcije
NISAM BAŠ U NEKIM DOBJIM ODNOSIMA SA POJICAJCIMA.......ZNAŠ DA MI NISU BAŠ NEKI OMIJENI JIKOVI.........
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:36 | opcije
(Pst-pst: oni će misjiti da je to mito!)
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:37 | opcije
ja još uvijek nemrem vjerovati da netko može biti toliko bedast i slati anonimna pisma okolo.Majkemi.
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:39 | opcije
KAJ NEMJEŠ VEJOVAT????PA KAJ SAM JA SIJOTI DOŽIVEJ OD TAKOVIH.....BOJIM SE MOBITEJ PJIMITI U JUKE........
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:40 | opcije
ODOH PIŠAT I SPAT.......JAKU NOĆ
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:42 | opcije
Kad si upropastio poštenu curu.
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:43 | opcije
Noć:)
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:43 | opcije
A ja nemrem vjerovati da žena od 43 godine ne kuži da ima još kratko vrijeme izbora pred sobom, nego godinu dana gubi na lijevanje žuči što je neko društvo odjebalo. Pogotovo žena koja fakat strusi 12 piva u cugu i pri tome skuri 2 kutije cigareta, a htjela bi biti "akademska građanka" kroz tjelesnu kulturu.
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:43 | opcije
JEBI SE MAJTA...KAD TE VIDIM ČUT ČEŠ KAJ IMAŠ ZA ČUTI OD GJUPAVOG GJAĐANINA........
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:44 | opcije
Imate praf. Budućoj akademskoj građanki smo posvetili dovoljno pozornosti na sljedećih godinu dana. Sad peranac pa spavanjac! Jaka vam noć :-))))))))
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:44 | opcije
JA BUM SE SAMO PJOJUFTAJ!
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:45 | opcije
A gle...njezin problem.Ako mene pitaš...treba je pustiti tu gdje je-nigdje.Jebeš budale.
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:45 | opcije
Kjeje...cmok!Znaš da se malo šalim.
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:46 | opcije
Ja ne. Tj. ja ne jebem budale. Ali, već bu se neko našal ;-)))
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:46 | opcije
Noćka:)
Autor: marta-marta | 19.01.2011. u 23:46 | opcije
Pusa svima za laku noć: CMOK!
Autor: vegavega8 | 19.01.2011. u 23:47 | opcije
ZNAM.....JAKU NOĆ......................ODOH SANJAT GAJAVUŠU!
Autor: kjele | 19.01.2011. u 23:47 | opcije