LJUTA PISMA PIŠEM



Ljuta pisma pišem
Gorke suze brišem
Ostavi me klapa
Kod biljarskog štapa
Nemam ni diplome
Pa mi srce klone
Nemam ja ni stana
O svem brinu tata mi i mama
Nemam posla, nemam djece
Nemam dragog, nitko mene neće
Dlaka mi se rijedi
I sve više sijedi
Sve što sebi htjedoh uzela je druga
Bez pitanja, bez zasluga
A ja bih bila sretna i uz kretena
Jerbo shvatih kakva sudba mi se sprema
Uz njeg ja bih znala da sam živa
Kad mrknem s nogu nekih 12 piva
Pa se uvalim u finu limuzinu
I zapjevam uz narodnjake i ugodnu klimu
Zatim u njegovoj radioni na ležaj legnem
Još koju pivicu potegnem
Dobar on je baš u duši
I voli kad cura puši
Al ni kreten nije baš budala
Uzalud ja sam sve njemu dala
On sad neće ni da me čuje
Otele su mi ga gadure i guje
I zato ja sad ljuta pisma pišem
I zato ja sad gorke suze brišem
U mojem srcu vlada teška tuga
A u glavi kaos, bijes i cuga

19.01.2011. u 22:40   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Respect!

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 22:52   |   opcije


Draga Vegice,
čemu toliko tuge? Život je lijep, okreni se oko sebe i pogledaj... Pusa za ohrabrenje:)
Giancarlo

Autor: Giancarlo1   |   19.01.2011. u 22:55   |   opcije


Bok, marta! Jesi dobila povišicu?

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 22:56   |   opcije


Giancarlo, ovo pišem u ime jedne vjeverice koja se teško izražava :-))

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 22:56   |   opcije


Aha.25%.fakat nisam znala da će se šefovima svidjeti to kaj sam na blogu.

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 22:57   |   opcije


Da sam znala, sama bih napisala pisamce i spomenula još koji od svojih nickova:)

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 22:58   |   opcije


I moj je oduševljen! Doduše, nije obećao lovu, ali me pozvao van.

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 22:59   |   opcije


Draga Vegice,
a ja sam se već bio uplašio za tebe, no žao mi je i Vjeverice. Hvala na osmjehu...:-)
Giancarlo

Autor: Giancarlo1   |   19.01.2011. u 22:59   |   opcije


jadna ona...baš je tako preslatka ova na slici. vrijeđaš tako lijepu životinjicu.

Autor: ametist-   |   19.01.2011. u 23:01   |   opcije


Hvala, Giancarlo, ti si zbilja srce. Za mene ne brini, a vjeverica bu se valjda snašla... Bar je "buduća akademska građanka", kak veli u pismu. Dakle, negdje oko 65. bi se mogla uključiti u zajednicu - bar to! :-))

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:01   |   opcije


ma s ovim treba na eurosong.. garant pobjeđuje

Autor: ANGELVER   |   19.01.2011. u 23:02   |   opcije


Hehehe...

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:02   |   opcije


Pa je, ametist, baš mi se nekak smili... Sirota :-((

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:02   |   opcije


Huljići buju malo doradili:)

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:02   |   opcije


Nije malo preveć socrealistička, Angie? Čini mi se da fali glamura... Možda neki cabrio da još ubacimo, ili kockarnicu?

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:03   |   opcije


Čekaj malo...kletva, pismo...jbt...sad je na redu paket-bomba:)))

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:03   |   opcije


Draga Vegice,
uljepšala si mi večer, no sad mi je poći na spavanje, jer sutra radim. Slatke snove želim ti...:-)))
Giancarlo

Autor: Giancarlo1   |   19.01.2011. u 23:04   |   opcije


Je, fakat, imaš pravo! Niš ne otvaram dok šaponja ne iznjuši!

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:06   |   opcije


Dragi Giancarlo, želim ti ugodne snove i odmorno jutro - laka ti noć :-))

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:06   |   opcije


haha...baš jepa pjesmica..........

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:07   |   opcije


Mislim da je bolje sve slati na njezinu adresu;)

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:08   |   opcije


a ne, ne.. baš je ovak supač.. drua nek bude glam-pop-extra-šrot.. ne treba to miješati nikako

Autor: ANGELVER   |   19.01.2011. u 23:08   |   opcije


Jbga, jadan poštar bu poginuo dok to odnese do 12. kata!

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:08   |   opcije


Kjele, imaš li ti neki prijedlog, tko bi to najbolje otpjevao za Eurosong?

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:09   |   opcije


znam...aji nesmem jeć.....ionak sam sijoti za sve kjiv..........pitaj babu?

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:10   |   opcije


13 kat!!! jepo mojim............

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:11   |   opcije


Ma ona bu rekla Zečić, a ja hoću neku žensku, onak, živahnu i skakutavu!

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:11   |   opcije


Pardonček, 13. kat, 12 piva... Pobrkala sam.

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:11   |   opcije


A da napravimo WeblogSong? Tko ovdje najljepše pjeva?

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:13   |   opcije


Nego, fakat je bedasta cura.

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:13   |   opcije


BOME DA....ZNAŠ KAK MOŠ SKAKUTAT KAD SE MOJAŠ TAK VISOKO PENJAT...............IMAŠ SNAGE ZA PJEJETIT PJANETU.........

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:14   |   opcije


Baba je naj.Garant.

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:14   |   opcije


ma neeeeeeee.. bolje da napravimo web log bog

Autor: ANGELVER   |   19.01.2011. u 23:15   |   opcije


JA SAM MOBITEJ SAD ISKJUČIJ.....NEMJE ME NIKO DOBIT.............

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:15   |   opcije


Aha, to je tjening, kjele... A ispiti se pojažu na pomoćnim ježajevima, jel tak? ;-))

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:15   |   opcije


Baba jest naj, ali baba ne bu htela mahati repekom i skakutati s motke na štap i tsl.

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:16   |   opcije


A I NA SVIM DJUGIM PJIJUČNIM POMAGAJIMA..............ZN AŠ ONAJ KAJ SAM SAM ŠVASAJ???

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:16   |   opcije


Web log bog, Angie? U smislu "močvara" ili u smislu "božanstvo"?

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:17   |   opcije


Aaa...zato se studij razvukao.Treba dovuć' ispitivače..

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:17   |   opcije


fakat je bedača.

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:18   |   opcije


MAJTA---IMA IH KAJ SU POJOŽIJE ISPIT......ISPITIVAĆ PJOF.DJ. KJELE................

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:18   |   opcije


Ima kjele i žig - svaka koja pojoži nosi ga do kjaja života! ;-))))))

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:19   |   opcije


Kjeje, ti si bio na ispitu;)Samo mi se čini da nisi dao prave odgovore na pitanja:))

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:19   |   opcije


Žena je temeljita, marta.

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:19   |   opcije


TEMELJITO ISPITANO I PJOVJEJENO....NIJE BAŠ NEKA VISOKA OCJENA AJI UZ MAJO TJUDA DAJO BI SE I NEŠTO POPJAVITI........

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:21   |   opcije


Aji je pjojazna, zaj ne?

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:22   |   opcije


MA NE BAŠ......AJ NESMEM ODAVAT SJUŽBENU TAJNU.....DOBIJA JE PEČAT...TO JE NAJVAŽNIJE.....KJELE KAD ŽIGOŠE TO SE ONDA MOJA VIDET.............

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:23   |   opcije


Znaš kaj.Grozne smo.Žena je samo poslala pisamce...a mi se sprdamo.Nije fer, ha?

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:23   |   opcije


A svejedno se osjeća pjozvanom čim netko spomene gjupu facu...

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:24   |   opcije


Kajaznam...možda je bolesna?

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:24   |   opcije


AHA,,,STVAJNO STE GJOZNE....A TO KAJ UGJOŽAVA NEČIJU EGZISTENCIJU TO JE OK....????PAS MATEJ I TAKVIM JUDIMA U DOBJA STAJA VJEMENA MI SMO IH ZVAJI DJUKEJIMA I TEMELJITO IH NAJUPAJI..............

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:26   |   opcije


Pa da, zapraf... A samokritična je. Veli ona "Možda ja nisam pametna kao profesorica vegavega, možda sam tupa i možda mi se to vidi na faci i ostatku tijela, ali osjetila sam se osobno prozvana..." A ja je uopće niš nisam pitala!

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:26   |   opcije


Kjele, znači, nisi je najupao po guzi na ispitu?

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:27   |   opcije


Hehehehe...

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:27   |   opcije


A O KOM SE TU UOPĆE JADI?????JEJ JA POZNAJEM DOTIČNU????

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:27   |   opcije


Najbolji mi dio "srdačan pozdrav, "a ispod ništa:)))

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:28   |   opcije


Sumnjam, kjele... Ta ni sama ne zna tko je.

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:28   |   opcije


Hebeš ti mene ako je škvarda "Sudnica" normalna.

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:29   |   opcije


A meni je najbolje "buduća akademska građanka"! Živi bili pa vidjeli... Ako poživimo :-)))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:29   |   opcije


MISJIŠ DA SAM JE PJEMAJO ISPITIVAJ?????MA NE I TO MAJO JE ZA MENE PJEVIŠE......VIŠ DA NEMJEM NI MOB IMATI UKJUČEN PJEKO NOĆI!

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:29   |   opcije


Sad će i tebi počet stizat pisma, kjeje, buš videj!

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:31   |   opcije


PAKETE NE OTVARAJ!!!!

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:32   |   opcije


JEZUŠ MAJIJA......PA NE MISJIŠ VAJDA OZBIJNO????KAJ BU MI MAMA JEKJA???? NEDAJ BOG DA IH GAJAVUŠA VIDI !

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:33   |   opcije


Nek ih pojicajci otvajaju.

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:35   |   opcije


NISAM BAŠ U NEKIM DOBJIM ODNOSIMA SA POJICAJCIMA.......ZNAŠ DA MI NISU BAŠ NEKI OMIJENI JIKOVI.........

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:36   |   opcije


(Pst-pst: oni će misjiti da je to mito!)

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:37   |   opcije


ja još uvijek nemrem vjerovati da netko može biti toliko bedast i slati anonimna pisma okolo.Majkemi.

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:39   |   opcije


KAJ NEMJEŠ VEJOVAT????PA KAJ SAM JA SIJOTI DOŽIVEJ OD TAKOVIH.....BOJIM SE MOBITEJ PJIMITI U JUKE........

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:40   |   opcije


ODOH PIŠAT I SPAT.......JAKU NOĆ

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:42   |   opcije


Kad si upropastio poštenu curu.

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:43   |   opcije


Noć:)

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:43   |   opcije


A ja nemrem vjerovati da žena od 43 godine ne kuži da ima još kratko vrijeme izbora pred sobom, nego godinu dana gubi na lijevanje žuči što je neko društvo odjebalo. Pogotovo žena koja fakat strusi 12 piva u cugu i pri tome skuri 2 kutije cigareta, a htjela bi biti "akademska građanka" kroz tjelesnu kulturu.

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:43   |   opcije


JEBI SE MAJTA...KAD TE VIDIM ČUT ČEŠ KAJ IMAŠ ZA ČUTI OD GJUPAVOG GJAĐANINA........

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:44   |   opcije


Imate praf. Budućoj akademskoj građanki smo posvetili dovoljno pozornosti na sljedećih godinu dana. Sad peranac pa spavanjac! Jaka vam noć :-))))))))

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:44   |   opcije


JA BUM SE SAMO PJOJUFTAJ!

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:45   |   opcije


A gle...njezin problem.Ako mene pitaš...treba je pustiti tu gdje je-nigdje.Jebeš budale.

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:45   |   opcije


Kjeje...cmok!Znaš da se malo šalim.

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:46   |   opcije


Ja ne. Tj. ja ne jebem budale. Ali, već bu se neko našal ;-)))

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:46   |   opcije


Noćka:)

Autor: marta-marta   |   19.01.2011. u 23:46   |   opcije


Pusa svima za laku noć: CMOK!

Autor: vegavega8   |   19.01.2011. u 23:47   |   opcije


ZNAM.....JAKU NOĆ......................ODOH SANJAT GAJAVUŠU!

Autor: kjele   |   19.01.2011. u 23:47   |   opcije


Dodaj komentar