SAD ĆE DORUČAK

20.01.2011. u 7:42   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hihihihi... (podli smiješak, trljam ruke)... :)

Autor: Bageera   |   20.01.2011. u 8:59   |   opcije


hmm,hi hi,dobro jutro,slikica je ,,mrak,,,kao i inaće,orginalna si mi !Hvala

Autor: MOLVIDA   |   20.01.2011. u 9:07   |   opcije


Jutreko! Eh, da... Ja se nadam da je koka zapraf ptica-trkačica incognito ;-))

Autor: vegavega8   |   20.01.2011. u 9:15   |   opcije


ma daj vega.. koka je pivac... i to olinjali prevarant... tu se napuhava pred kokama, a sad ufatio špuru... nekak me podsjeća na folirante....

Autor: Bageera   |   20.01.2011. u 9:18   |   opcije


U pravu si! Ah, jadan, valjda je računao na neku manju mica-macu :-((

Autor: vegavega8   |   20.01.2011. u 9:19   |   opcije


ko mu kriv... sad mu se negdje s visina cijeli kokošinjac smije... hihihi

Autor: Bageera   |   20.01.2011. u 9:23   |   opcije


Voli šmrkati koku...

Autor: buba1   |   20.01.2011. u 9:48   |   opcije


Dodaj komentar