hihihihi... (podli smiješak, trljam ruke)... :)
Autor: Bageera | 20.01.2011. u 8:59 | opcije
hmm,hi hi,dobro jutro,slikica je ,,mrak,,,kao i inaće,orginalna si mi !Hvala
Autor: MOLVIDA | 20.01.2011. u 9:07 | opcije
Jutreko! Eh, da... Ja se nadam da je koka zapraf ptica-trkačica incognito ;-))
Autor: vegavega8 | 20.01.2011. u 9:15 | opcije
ma daj vega.. koka je pivac... i to olinjali prevarant... tu se napuhava pred kokama, a sad ufatio špuru... nekak me podsjeća na folirante....
Autor: Bageera | 20.01.2011. u 9:18 | opcije
U pravu si! Ah, jadan, valjda je računao na neku manju mica-macu :-((
Autor: vegavega8 | 20.01.2011. u 9:19 | opcije
ko mu kriv... sad mu se negdje s visina cijeli kokošinjac smije... hihihi
Autor: Bageera | 20.01.2011. u 9:23 | opcije
Voli šmrkati koku...
Autor: buba1 | 20.01.2011. u 9:48 | opcije
