LJUTA PISMA PIŠEM HIP HOP



Ljuta pisma pišem
Da suze ne brišem
Yap yap
Majketi!
Kod biljarskog štapa
Ostavi me klapa
Bokte!
Frendovi, ha?

A ja nemam stana
Nahrani me mama
Nemam ni diplome
Pa mi srce klone
Real life, yap!
Nemam posla
Nemam djece
Nemam dragog
Jer me neće
Love nemam
Želja imam
Već sam stara
Sva se klimam

Real life, oh yeah…
Zašto ona može a ja ne?
Ne ne nope!

Ali zato pive krešem
Pa se onda bolje tešem
S kretenom
Boktemazo!
Na pomoćnom ležaju u radioni
A ne doma na trinaestom katu
da ne smetam mamu il još gore tatu
Jer sve čuju oni
Bolje u blatu
Il bar popuši
12 piva s nogu strusi
Računam on je dobar u duši
Real life frend za sva vremena
Skinut će meni jad sa ramena
Yap!

Zašto ona može a ja ne?
Ne ne nope!
Majketi!
Bokteneće!

Ja sam samo htjela ono što me ide
Ekipu, cugu, a i ljubav pride
U real lajfu i u virtuali
Bit najveća faca na najvećoj skali
(I da me netko pošteno opali)
Da se cijeli svemir oko mene vrti
Sve do moje virtualne smrti
Desete po redu, a možda i više
Da real life sve što nemam jednostavno zbriše
Yap. Real life.

Usidjelica.
Lažljivica.
Uspaljenica.
Cugerica.
Munjara.

Ne ne ne – to nisam ja!

Real life, oh yeah…
Zašto ona može a ja ne?
Ne ne nope!
Zašto ona može a ja ne?
Majketi!
Bokte!

Imala je sreće
Ali više neće
Gadna pisma pišem
Da je s Iskre zbrišem
Da joj život sjebem
Da joj sve razjebem
Kao ona meni
Što se sada pjeni?
Yap.
Real life.
Hip hop.
Glupa sam ko top.

20.01.2011. u 14:37   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

word

Autor: Maro28   |   20.01.2011. u 15:05   |   opcije


U početku.

Autor: vegavega8   |   20.01.2011. u 15:22   |   opcije


Ajme joj, kad i profešuri prolupaju, onda je stvarno vrag odnio šalu. Bižat odavde!!!

Autor: sve_je_more   |   20.01.2011. u 15:23   |   opcije


ovo bi mogla poslat na Doru 2011.. stvarno je dobro.. dalo bi se uglazbit :))

Autor: radoznala_   |   20.01.2011. u 15:25   |   opcije


Pismo koje budi kreativnost u tebi
Nema tko ga pročitao nebi.
Kad ću ja naći svoju muzu
ili barem dobru guzu. ;)

Autor: buba1   |   20.01.2011. u 15:34   |   opcije


Bokte :)))

Autor: boooocka   |   20.01.2011. u 16:17   |   opcije


Ovi blogovi izgledaju kao da ih je pisao drmešov pobratim.

Autor: dudhaimurvimorus   |   20.01.2011. u 18:20   |   opcije


Dodaj komentar