MUŠKE SVINJE

20.01.2011. u 23:10   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

bar nemogu dobiti kravlje ludilo

Autor: zdrni   |   20.01.2011. u 23:15   |   opcije


A mogu svršiti u žaru ;-))

Autor: vegavega8   |   20.01.2011. u 23:17   |   opcije


svi čemo mi svršiti u paklu...

Autor: zdrni   |   20.01.2011. u 23:20   |   opcije


umret ću od smjeha...

Autor: trazimtejesitu   |   20.01.2011. u 23:21   |   opcije


Nemoj, tražimte, viš što nam zdrni proriče! Ja bih radije u loncu.

Autor: vegavega8   |   20.01.2011. u 23:22   |   opcije


odavno se nisam tak nasmijala..vjeruj mi

Autor: trazimtejesitu   |   20.01.2011. u 23:24   |   opcije


Hehe, neka si! A najbolji dio im je fakat najbolji na ražnju ;-))

Autor: vegavega8   |   20.01.2011. u 23:27   |   opcije


nisam probala hhahahhhhahhhhhhhhha

Autor: trazimtejesitu   |   20.01.2011. u 23:30   |   opcije


Možda su ti uvalili muda pod bubrege ;-))

Autor: vegavega8   |   20.01.2011. u 23:40   |   opcije


samo to im je još ostalo

Autor: pratimesreca   |   21.01.2011. u 0:03   |   opcije


Dodaj komentar