predivan primjerak------ havajskog lastavičara

Autor: RI41   |   21.01.2011. u 9:09   |   opcije


Hehe... Samo treba obrisati prašinu s njega ;-))

Autor: vegavega8   |   21.01.2011. u 9:12   |   opcije


bio bi jednostavniji za održavanje da ima više bijeloga po sebi

samo da ne vidi lastavicu kroz prozor......

Autor: RI41   |   21.01.2011. u 9:17   |   opcije


Ne, ne, ne: on je namjerno taman jer treba tople ruke na sebi :-)) Čuj, kaj "havajski lastavičar" zbilja postoji? Sad sam guglala i ne daje mi ništa, bar ne na hrvatskom.

Autor: vegavega8   |   21.01.2011. u 9:21   |   opcije


ma nema toga...
a ovaj kobasičar mislim da se zapravo skriva....

Autor: Bageera   |   21.01.2011. u 9:22   |   opcije


vega, rado vas čitam i gledam, havajski lastavičar ili ne, svejedno, kombinacija uz knjige me usrećuje, tj, pobrinula se

Autor: budi-moj-valung   |   21.01.2011. u 9:24   |   opcije


ne
"havajski lastavičar" su meni svi psi koji imaju velike uši i dugačak trup
nisam poznavatelj pasa pa mi je tako lakše
oprosti na unesenoj zabuni

Autor: RI41   |   21.01.2011. u 9:31   |   opcije


Hvala na informacijama. U mojem kvartu je baš nedavno osvanulo nekoliko psećih rasa za koje nikad prije nisam čula, zato sam sad malo "iskompleksirana" :-))

Autor: vegavega8   |   21.01.2011. u 9:34   |   opcije


A slička... Malo me podsjetila da se i ja ponekad radije zablentavim u neke papirnate svjetove, a zaboravim svoje toplokrvne prijatelje, bez obzira na građu tijela i broj nogu :-))

Autor: vegavega8   |   21.01.2011. u 9:35   |   opcije


Hvala, "valunže"!

Autor: vegavega8   |   21.01.2011. u 9:36   |   opcije


Sudeći po slikama koje ovdje lijepiš,prilično sam uvjeren da je tebi tvoj psić nešto više od običnog kućnog prijatelja.

Autor: hombre_le   |   21.01.2011. u 9:37   |   opcije


Long vehicle.

Autor: dudhaimurvimorus   |   21.01.2011. u 9:48   |   opcije


A ja se sad samo pitam kolika bi polica morala biti, da u nju stane moj pas :)

Autor: boooocka   |   21.01.2011. u 9:49   |   opcije


boocka... za tvog postoje dvokrilni ormari ;)

Autor: Bageera   |   21.01.2011. u 9:50   |   opcije


vega, kinezoik nije za tebe.

Autor: dudhaimurvimorus   |   21.01.2011. u 9:52   |   opcije


Bag...trokrilni čak :)...iako, moj ne voli ormare, ali se zato voli uvalit u krilo :)

Autor: boooocka   |   21.01.2011. u 9:53   |   opcije


hehehe,..... poznato mi to... samo, krilo je dovoljno jedva za glavu ;)

Autor: Bageera   |   21.01.2011. u 9:54   |   opcije


Moj je pretrapav za skakanje na police, ali zato ga uvijek možeš naći npr. na cipelama: kontrola kretanja! :-)))

Autor: vegavega8   |   21.01.2011. u 9:56   |   opcije


Dodaj komentar