predivan primjerak------ havajskog lastavičara
Autor: RI41 | 21.01.2011. u 9:09 | opcije
Hehe... Samo treba obrisati prašinu s njega ;-))
Autor: vegavega8 | 21.01.2011. u 9:12 | opcije
bio bi jednostavniji za održavanje da ima više bijeloga po sebi
samo da ne vidi lastavicu kroz prozor......
Autor: RI41 | 21.01.2011. u 9:17 | opcije
Ne, ne, ne: on je namjerno taman jer treba tople ruke na sebi :-)) Čuj, kaj "havajski lastavičar" zbilja postoji? Sad sam guglala i ne daje mi ništa, bar ne na hrvatskom.
Autor: vegavega8 | 21.01.2011. u 9:21 | opcije
ma nema toga...
a ovaj kobasičar mislim da se zapravo skriva....
Autor: Bageera | 21.01.2011. u 9:22 | opcije
vega, rado vas čitam i gledam, havajski lastavičar ili ne, svejedno, kombinacija uz knjige me usrećuje, tj, pobrinula se
Autor: budi-moj-valung | 21.01.2011. u 9:24 | opcije
ne
"havajski lastavičar" su meni svi psi koji imaju velike uši i dugačak trup
nisam poznavatelj pasa pa mi je tako lakše
oprosti na unesenoj zabuni
Autor: RI41 | 21.01.2011. u 9:31 | opcije
Hvala na informacijama. U mojem kvartu je baš nedavno osvanulo nekoliko psećih rasa za koje nikad prije nisam čula, zato sam sad malo "iskompleksirana" :-))
Autor: vegavega8 | 21.01.2011. u 9:34 | opcije
A slička... Malo me podsjetila da se i ja ponekad radije zablentavim u neke papirnate svjetove, a zaboravim svoje toplokrvne prijatelje, bez obzira na građu tijela i broj nogu :-))
Autor: vegavega8 | 21.01.2011. u 9:35 | opcije
Hvala, "valunže"!
Autor: vegavega8 | 21.01.2011. u 9:36 | opcije
Sudeći po slikama koje ovdje lijepiš,prilično sam uvjeren da je tebi tvoj psić nešto više od običnog kućnog prijatelja.
Autor: hombre_le | 21.01.2011. u 9:37 | opcije
Long vehicle.
Autor: dudhaimurvimorus | 21.01.2011. u 9:48 | opcije
A ja se sad samo pitam kolika bi polica morala biti, da u nju stane moj pas :)
Autor: boooocka | 21.01.2011. u 9:49 | opcije
boocka... za tvog postoje dvokrilni ormari ;)
Autor: Bageera | 21.01.2011. u 9:50 | opcije
vega, kinezoik nije za tebe.
Autor: dudhaimurvimorus | 21.01.2011. u 9:52 | opcije
Bag...trokrilni čak :)...iako, moj ne voli ormare, ali se zato voli uvalit u krilo :)
Autor: boooocka | 21.01.2011. u 9:53 | opcije
hehehe,..... poznato mi to... samo, krilo je dovoljno jedva za glavu ;)
Autor: Bageera | 21.01.2011. u 9:54 | opcije
Moj je pretrapav za skakanje na police, ali zato ga uvijek možeš naći npr. na cipelama: kontrola kretanja! :-)))
Autor: vegavega8 | 21.01.2011. u 9:56 | opcije
