Sretan, sretan! :)

Autor: boooocka   |   21.01.2011. u 10:25   |   opcije


Bit će da je noćas dobila na kocki i sad slavi po trgovinama ;-))

Autor: vegavega8   |   21.01.2011. u 10:28   |   opcije


Ma tko zna di je ona...negdje leži ispod stola :)

Autor: boooocka   |   21.01.2011. u 10:29   |   opcije


S nekim dobrim komadom pod glavom :-)))))

Autor: vegavega8   |   21.01.2011. u 10:30   |   opcije


Prija puši ko Turčin.

Autor: dudhaimurvimorus   |   21.01.2011. u 10:31   |   opcije


Bez komada ništa, to se podrazumijeva :)

Autor: boooocka   |   21.01.2011. u 10:31   |   opcije


Svileni, nemoj da i tebe dohvate zbog nacionalne diskriminacije! Po čemu Turci puše bolje od Rvata, pitam te ja?

Autor: vegavega8   |   21.01.2011. u 10:32   |   opcije


Al' bar me neće moći optužiti za pedofiliju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   21.01.2011. u 10:34   |   opcije


Vega, pa Hrvatice puše kao Turci.

Autor: dudhaimurvimorus   |   21.01.2011. u 10:35   |   opcije


Onda će me i zbog spolne diskriminacije.

Autor: dudhaimurvimorus   |   21.01.2011. u 10:35   |   opcije


Zbog eklekticizma, Svileni, ali ne zbog nacionalne ili vjerske hegemonije. Iako pobožno pušimo ;-))

Autor: vegavega8   |   21.01.2011. u 10:36   |   opcije


Hihihihhihi, pa zašto? Kad ja biram najgore.

Autor: dudhaimurvimorus   |   21.01.2011. u 10:37   |   opcije


Ziherašu! Ne daš se razočarati, ha?

Autor: vegavega8   |   21.01.2011. u 10:44   |   opcije


Kad razočaranje prelazi u kajanje.

Autor: dudhaimurvimorus   |   21.01.2011. u 10:54   |   opcije


Onda treba ići dalje. Što će ti staro kajanje? Bolje novo razočaranje.

Autor: vegavega8   |   21.01.2011. u 11:00   |   opcije


Ih, nitko nije savršen... Za samo nekoliko sati omanula je roditi se u pravom znaku... :-)) Živila nam, Nicci!

Autor: BrightSideOfLife   |   21.01.2011. u 11:19   |   opcije


Čestitke i lijepe želje i od mene:-)

Autor: biserna   |   21.01.2011. u 11:47   |   opcije


CMOK!!!

Autor: marta-marta   |   21.01.2011. u 14:00   |   opcije


Dodaj komentar