ZA MOJU PRIJU: DA SKUPA PROSLAVIMO I OVAJ!

21.01.2011. u 10:23 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Sretan, sretan! :)
Autor: boooocka | 21.01.2011. u 10:25 | opcije
Bit će da je noćas dobila na kocki i sad slavi po trgovinama ;-))
Autor: vegavega8 | 21.01.2011. u 10:28 | opcije
Ma tko zna di je ona...negdje leži ispod stola :)
Autor: boooocka | 21.01.2011. u 10:29 | opcije
S nekim dobrim komadom pod glavom :-)))))
Autor: vegavega8 | 21.01.2011. u 10:30 | opcije
Prija puši ko Turčin.
Autor: dudhaimurvimorus | 21.01.2011. u 10:31 | opcije
Bez komada ništa, to se podrazumijeva :)
Autor: boooocka | 21.01.2011. u 10:31 | opcije
Svileni, nemoj da i tebe dohvate zbog nacionalne diskriminacije! Po čemu Turci puše bolje od Rvata, pitam te ja?
Autor: vegavega8 | 21.01.2011. u 10:32 | opcije
Al' bar me neće moći optužiti za pedofiliju.
Autor: dudhaimurvimorus | 21.01.2011. u 10:34 | opcije
Vega, pa Hrvatice puše kao Turci.
Autor: dudhaimurvimorus | 21.01.2011. u 10:35 | opcije
Onda će me i zbog spolne diskriminacije.
Autor: dudhaimurvimorus | 21.01.2011. u 10:35 | opcije
Zbog eklekticizma, Svileni, ali ne zbog nacionalne ili vjerske hegemonije. Iako pobožno pušimo ;-))
Autor: vegavega8 | 21.01.2011. u 10:36 | opcije
Hihihihhihi, pa zašto? Kad ja biram najgore.
Autor: dudhaimurvimorus | 21.01.2011. u 10:37 | opcije
Ziherašu! Ne daš se razočarati, ha?
Autor: vegavega8 | 21.01.2011. u 10:44 | opcije
Kad razočaranje prelazi u kajanje.
Autor: dudhaimurvimorus | 21.01.2011. u 10:54 | opcije
Onda treba ići dalje. Što će ti staro kajanje? Bolje novo razočaranje.
Autor: vegavega8 | 21.01.2011. u 11:00 | opcije
Ih, nitko nije savršen... Za samo nekoliko sati omanula je roditi se u pravom znaku... :-)) Živila nam, Nicci!
Autor: BrightSideOfLife | 21.01.2011. u 11:19 | opcije
Čestitke i lijepe želje i od mene:-)
Autor: biserna | 21.01.2011. u 11:47 | opcije
CMOK!!!
Autor: marta-marta | 21.01.2011. u 14:00 | opcije