JOŠ JE TEŠKO SKUŽITI KAKVA BU BILA OVA GODINA

22.01.2011. u 8:34 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
HAHAHAaaaaa, kakve su ove slike..hej? ;-))))
Autor: nette_sie | 22.01.2011. u 10:57 | opcije
uzimajući u obzir preporuke obiteljskog liječnika, ali s potrebitom zadrškom spram pomodnim novotarijama sklonom pučanstvu, zaprška mi neće biti neophodno potrebna za uživanje svim osjetilima
Autor: Milostiva | 22.01.2011. u 11:55 | opcije
.."Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo" kaj se pilo pak se snilo pa se zmešalo levo i desno pak bu po bušu i malo u fušu u slobodnom prijevodu
Autor: Milostiva | 22.01.2011. u 11:58 | opcije
je da , jako je teško skužiti kakva bu ova godina...
Autor: zdrni | 22.01.2011. u 19:09 | opcije