HAHAHAaaaaa, kakve su ove slike..hej? ;-))))

Autor: nette_sie   |   22.01.2011. u 10:57   |   opcije


uzimajući u obzir preporuke obiteljskog liječnika, ali s potrebitom zadrškom spram pomodnim novotarijama sklonom pučanstvu, zaprška mi neće biti neophodno potrebna za uživanje svim osjetilima

Autor: Milostiva   |   22.01.2011. u 11:55   |   opcije


.."Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo" kaj se pilo pak se snilo pa se zmešalo levo i desno pak bu po bušu i malo u fušu u slobodnom prijevodu

Autor: Milostiva   |   22.01.2011. u 11:58   |   opcije


je da , jako je teško skužiti kakva bu ova godina...

Autor: zdrni   |   22.01.2011. u 19:09   |   opcije


Dodaj komentar