KAJ TI JE PAK SAD????????????
Autor: kjele | 22.01.2011. u 21:49 | opcije
ovi nisu kaj prasci, lepi su čisti
Autor: trazimtejesitu | 22.01.2011. u 21:52 | opcije
Pusti, kjele, danas se tjažimtejesitu i ja jazgovajamo o muškima i pjascima. Sad sam dodala i tigjove, ali moj šaponja tak fest pjdi da mojam napustiti jazgovoj.
Autor: vegavega8 | 22.01.2011. u 21:53 | opcije
Tražim te, oko sokolovo! Ona bi si tigrića, ha? ;-))))
Autor: vegavega8 | 22.01.2011. u 21:54 | opcije
A KO VAS JE JAZJEBAJ????JECI SVOM KJETENU???
Autor: kjele | 22.01.2011. u 21:55 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=lWTDR6ztcnQ
Autor: kjele | 22.01.2011. u 21:58 | opcije
ne, nisu svi svinje. neki su i prasci
Autor: premium_zvjezda | 22.01.2011. u 21:59 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=Yt1tTWFDch0&feature=related
Autor: kjele | 22.01.2011. u 22:36 | opcije
