NISU SVI SVINJE

22.01.2011. u 21:48   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

KAJ TI JE PAK SAD????????????

Autor: kjele   |   22.01.2011. u 21:49   |   opcije


ovi nisu kaj prasci, lepi su čisti

Autor: trazimtejesitu   |   22.01.2011. u 21:52   |   opcije


Pusti, kjele, danas se tjažimtejesitu i ja jazgovajamo o muškima i pjascima. Sad sam dodala i tigjove, ali moj šaponja tak fest pjdi da mojam napustiti jazgovoj.

Autor: vegavega8   |   22.01.2011. u 21:53   |   opcije


Tražim te, oko sokolovo! Ona bi si tigrića, ha? ;-))))

Autor: vegavega8   |   22.01.2011. u 21:54   |   opcije


A KO VAS JE JAZJEBAJ????JECI SVOM KJETENU???

Autor: kjele   |   22.01.2011. u 21:55   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=lWTDR6ztcnQ

Autor: kjele   |   22.01.2011. u 21:58   |   opcije


ne, nisu svi svinje. neki su i prasci

Autor: premium_zvjezda   |   22.01.2011. u 21:59   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=Yt1tTWFDch0&feature=related

Autor: kjele   |   22.01.2011. u 22:36   |   opcije


Dodaj komentar