Čujem ih kako se dogovaraju ko će i kada ALI uskoro u B.......kod biss na žicu:-)))

Autor: biserna   |   23.01.2011. u 11:00   |   opcije


( ja opet svoju priču;.-)

Autor: biserna   |   23.01.2011. u 11:01   |   opcije


Dodaj komentar