ode maca u vegetarijance.. dobro jutro :-)
Autor: mumu | 24.01.2011. u 8:13 | opcije
Dobro jutro, mumu! Je... ponedjeljkom je vegetarijanka. Čak i kad klopa sama doleti ;-))
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 8:18 | opcije
Dobro jutro,bude bolje poslije cnog napitka,ha ha ha.!
Autor: MOLVIDA | 24.01.2011. u 8:41 | opcije
Uffff, crni napitak + vruća kupka = sad se mogu uspraviti :-))
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 9:27 | opcije
