ode maca u vegetarijance.. dobro jutro :-)

Autor: mumu   |   24.01.2011. u 8:13   |   opcije


Dobro jutro, mumu! Je... ponedjeljkom je vegetarijanka. Čak i kad klopa sama doleti ;-))

Autor: vegavega8   |   24.01.2011. u 8:18   |   opcije


Dobro jutro,bude bolje poslije cnog napitka,ha ha ha.!

Autor: MOLVIDA   |   24.01.2011. u 8:41   |   opcije


Uffff, crni napitak + vruća kupka = sad se mogu uspraviti :-))

Autor: vegavega8   |   24.01.2011. u 9:27   |   opcije


Dodaj komentar