0 komentara. A slika provokativna.
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 22:40 | opcije
S kojom curicom se poistovjećujemo?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 22:41 | opcije
Je li veća sretnija? Hoće li biti bolja balerina?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 22:41 | opcije
Je li lijeva nesretna? Može li ikada biti balerina?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 22:41 | opcije
Je li mama ove manje pogriješila što joj je kupila suknjicu?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 22:42 | opcije
Koliko te dvije curice uživaju, sad, na ovoj slici? Jednako, jedna više, druga manje? Koja koliko?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 22:43 | opcije
Kako se osjećaju njihove MAME?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 22:43 | opcije
Gleda li veća curica manju " s visoka"? Ili je podučava?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 22:44 | opcije
Mene je ganula ova mala. Zašto?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 22:45 | opcije
Veća bez te male bi me ostavila ravnodušnom. Zašto?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 22:45 | opcije
Ni ja ne znam plesati, ali ipak plešem. Malo me sram pred društvom, ali plešem sama. Svaki dan.
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 22:46 | opcije
Od kad te "poznam",na tvojim blogovima nikad ne vidjeh ljepšu sliku :)
Autor: shpitva | 24.01.2011. u 22:46 | opcije
Ova manja je drolja, gle kako zijeva!
Autor: Dalektron | 24.01.2011. u 22:47 | opcije
Mislim da je radost važnija od postignuća; da je postignuće sama po sebi.
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 22:48 | opcije
Postignuće bez radosti mi je bezvrijedno... Meni. Drugima nije. OK, nešto treba biti i za druge.
Autor: vevegaga08 | 24.01.2011. u 22:50 | opcije
Bok, shpitva! Je, i meni je slika predivna. Ali sam oklijevala staviti je.
Autor: vevegaga08 | 24.01.2011. u 22:50 | opcije
Radost se na ovom blogu ne cijeni.
Autor: vevegaga08 | 24.01.2011. u 22:53 | opcije
Zato sam mislila da će je svi previdjeti.
Autor: vevegaga08 | 24.01.2011. u 22:54 | opcije
Mala je zanosna, izgleda ko mala bespomocna mackica...nazalost, danas u modi pantere
Autor: juicy-mama | 24.01.2011. u 22:54 | opcije
debelguza, za to si ti najzaslužnija....
Autor: drmax41 | 24.01.2011. u 22:54 | opcije
Da će vidjeti gorčinu, zavist, zakinutost, bol... Izrugivanje.
Autor: vevegaga08 | 24.01.2011. u 22:54 | opcije
Je li moda nova vjera, juicy?
Autor: vevegaga08 | 24.01.2011. u 22:55 | opcije
Meni se čini da je moda za one kojima pristaje.
Autor: vevegaga08 | 24.01.2011. u 22:56 | opcije
A možda i nije... Moda je igra. A svatko se voli igrati. Čak i kad gubi.
Autor: vevegaga08 | 24.01.2011. u 22:57 | opcije
Zašto je tako važno pobijediti?
Autor: vevegaga08 | 24.01.2011. u 22:57 | opcije
Pobjeda je za druge. OK, nešto treba biti i za druge.
Autor: vevegaga08 | 24.01.2011. u 22:58 | opcije
Ali nešto treba biti i za nas. Trebamo li se odreći nečega zato jer nije I ZA DRUGE?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:00 | opcije
Još uvijek nemam sugovornika... Samo kratki dojmovi. Nekak mi se čini da Iskričari ne vole razgovarati. Vole izvikivati; dobacivati.
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:05 | opcije
Zašto? Zašto je teško pričekati odgovor? Ili ga čuti?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:05 | opcije
Što je to tako strašno što bismo jedni drugima mogli reći?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:06 | opcije
Ima i drugačijih ljudi... Drugačijih situacija. Malo se natječemo, ali ipak navijamo jedni za druge.
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:07 | opcije
Laku noć Vega, ova malena postat će lijepi bijeli labud kada naraste vjeruj mi..
Autor: guantanamera | 24.01.2011. u 23:07 | opcije
Volim biti najbolja, ali ne zato jer su svi katastrofalno loši.
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:07 | opcije
A nije mi bad biti ni zadnja kad su svi izvrsni.
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:07 | opcije
Bok, guanta! Neće, nažalost, ali uz malo sreće, neće biti nesretna. Bit će sretnija od mnogih koje poznajem; možda i od mene.
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:08 | opcije
...slika je jednostavno životna i topla.Mala bucka ulazi u život snagom svoje volje.
Ona želi biti. I bit će. Ortozice na nogama će ispraviti stopala a za to vrijeme će naučiti stav.
Stav u životu je veći dio osobnosti.
Veća djevojčica će dugo biti uzor. I to je dobro. Djeca trebaju uzore.
I mi, starci trebali bismo trebati uzore. No, razbahatimo se povremeno u shvaćanju samih sebe kao osobe sa stavom.
Je li to baš uvijek dobro?
Autor: lumbrelala | 24.01.2011. u 23:09 | opcije
Hoće vjeruj mi..podsjetila me na mene..s flasterom na lijevom staklu naočala koje sam nosila, nisam bila bucka, ličila sam na kostura..nije me to smetalo..vremenom..sve se promijenilo. to je vrijeme bilo vrijeme u kojem sam se znala nametnuti svojim karakterom..Sila me natjerala da prvo izgradim karakter a onda se izfgled izgradio sam od sebe..
Autor: guantanamera | 24.01.2011. u 23:12 | opcije
Nazalost, sve je borba, zivot je borba, natjecanje, samo najjaci pobjedjuju...svaki dan...vidjela sam to ovdje, to je i u Hrvatskoj tako, sve manje od odlicnog, se smatra neuspjehom
Autor: juicy-mama | 24.01.2011. u 23:12 | opcije
Lumbrelala, možda bi bilo bolje da mijenjamo stavove, a ne odjeću; ali ne u skladu s modom, nego s vremenom.
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:12 | opcije
Guanta, to je zapravo ono što sam napisala u često (zlonamjerno) citiranom blogu: glupost, tupost, malodušnost, zadrtost, ograničenost - sve se to vidi na tijelu. Kao i njihove suprotnosti.
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:13 | opcije
Juicy, u Hrvatskoj nema izvrsnosti, jer je Hrvatska ne podržava. Izvrsni Hrvati odlaze.
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:14 | opcije
Ipak, nešto je uvijek NAŠE, samo NAŠE: život. Zašto ga tako spremno krojimo po modi koju diktiraju drugi?
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:15 | opcije
Nema odgovora. Ok. Laka vam noć. Ne zaboravimo radost! Nemojmo se ujutro probuditi mrzovoljni zbog drugih, nego radosni zbog sebe :-)))
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:20 | opcije
...točno, vega, stavove bi trebali mijenjati tek da doradimo osobnost i poništimo djelovanje iskustva.
Prihvaćanjem uzora ne postajemo nužno manje čvrsti i sigurni u sebe. Naprotiv, postajemo prijemčljivi za
novosti, dobre i loše.
Vega, volim te čitati kada se ne upuštaš u nadmudrivanje sa nemudrima...:-)
Autor: lumbrelala | 24.01.2011. u 23:20 | opcije
Ipak, nešto je uvijek NAŠE, samo NAŠE: život. Zašto ga tako spremno krojimo po modi koju diktiraju drugi?
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------
...ne rade to svi.
Ne činiš to ni ti, rekla bih!
Autor: lumbrelala | 24.01.2011. u 23:24 | opcije
Ah, lumbrelala... Ponekad veseli izlet iz mudrosti. Iako nije mudar. I nije nikakva pobjeda. Samo uspomena :-))) Laka ti noć i hvala na razgovoru.
Autor: vegavega8 | 24.01.2011. u 23:25 | opcije
...laka noć i tebi
Autor: lumbrelala | 24.01.2011. u 23:25 | opcije
