čupava i šugava zurka, tupi široki pogled teleta pred klanje, govor tijela kaže "koji sam klinac Bogu skrivila".... totalno ju kužim.....jutro!
Autor: Bageera | 25.01.2011. u 8:14 | opcije
ja mislim da ona strplivo čeka da nju netko primeti i uzme. još uvijek nije odustala samo sa sve manje nade ..
pretužna slika za dobro jutro.
Autor: mumu | 25.01.2011. u 8:33 | opcije
je vega... bacaš depru po ovim ružičastim stranicama.... ;)
Autor: Bageera | 25.01.2011. u 8:39 | opcije
A nije joj baš neki kvart... Sve si mislim, bit će da je ta maca ovdje bila na nekom tulumu ;-)) A sve se vraća, sve se plaća...
Autor: vegavega8 | 25.01.2011. u 10:15 | opcije
Super draga Vega što si maknula onu iritantnu žirafu!
Autor: Pacijent_House | 25.01.2011. u 12:47 | opcije
