čupava i šugava zurka, tupi široki pogled teleta pred klanje, govor tijela kaže "koji sam klinac Bogu skrivila".... totalno ju kužim.....jutro!

Autor: Bageera   |   25.01.2011. u 8:14   |   opcije


ja mislim da ona strplivo čeka da nju netko primeti i uzme. još uvijek nije odustala samo sa sve manje nade ..
pretužna slika za dobro jutro.

Autor: mumu   |   25.01.2011. u 8:33   |   opcije


je vega... bacaš depru po ovim ružičastim stranicama.... ;)

Autor: Bageera   |   25.01.2011. u 8:39   |   opcije


A nije joj baš neki kvart... Sve si mislim, bit će da je ta maca ovdje bila na nekom tulumu ;-)) A sve se vraća, sve se plaća...

Autor: vegavega8   |   25.01.2011. u 10:15   |   opcije


Super draga Vega što si maknula onu iritantnu žirafu!

Autor: Pacijent_House   |   25.01.2011. u 12:47   |   opcije


Dodaj komentar