PAMETNA GLAVICA

25.01.2011. u 22:57   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Vega, dirnes me uvijek, gdje sam najosjetljivija :)))

Autor: juicy-mama   |   25.01.2011. u 23:00   |   opcije


A čuj, tko bi bio neosjetljiv na ovak nekaj? :-)))

Autor: vegavega8   |   25.01.2011. u 23:06   |   opcije


ja,,,,,,,,,,sam...kaj ima...evo me..........

Autor: kjele   |   25.01.2011. u 23:08   |   opcije


Vjerovala ili ne, poznajem zensku osobu, koja ovo ne bi niti pogledala, ali s njom se niti ne druzim :)))

Autor: juicy-mama   |   25.01.2011. u 23:09   |   opcije


Bok, kjele! Niš, kunjaveja, odmajamo :-))

Autor: vegavega8   |   25.01.2011. u 23:10   |   opcije


KAJE STE POSTAJE KJETENKE'??????????

Autor: kjele   |   25.01.2011. u 23:11   |   opcije


Je, juicy, a kladim se da svršava na slike raznoraznih kućanskih potrepština ili cipela, jel' tak?

Autor: vegavega8   |   25.01.2011. u 23:11   |   opcije


Pa nemješ ovdje nepokjeteniti, ti vjapca!

Autor: vegavega8   |   25.01.2011. u 23:12   |   opcije


...muskaraca...

Autor: juicy-mama   |   25.01.2011. u 23:12   |   opcije


sad ti je jasno zakaj sam ja kjele.............

Autor: kjele   |   25.01.2011. u 23:13   |   opcije


Viš, interesantno, ali mene muškarci na slikama uopće ne uzbuđuju! Jesam li normalna? ;-))

Autor: vegavega8   |   25.01.2011. u 23:13   |   opcije


Ti si napjedan! :-))

Autor: vegavega8   |   25.01.2011. u 23:14   |   opcije


jok ove me unazadijo.....jadan ja.....bolje da <sam na kockanju nek tu*????

Autor: kjele   |   25.01.2011. u 23:16   |   opcije


Kockanje je sigujno uzbudljivije, a jel bolje valjda ovisi kak ti ide.

Autor: vegavega8   |   25.01.2011. u 23:17   |   opcije


iji da sam sa nekom gajavušom????aj jebaj ga mene pjikovajo za ovaj stojac..........

Autor: kjele   |   25.01.2011. u 23:18   |   opcije


Eh, gajavuša u kjilu, a ti za stojom - kockajskim! A Iskjica na ekjanu mobiteja. TO ti je život, ha? ;-)))

Autor: vegavega8   |   25.01.2011. u 23:20   |   opcije


hahaha,,,,nesme gajavuša znat za moje pojoke.....bu pobegja.....aj takve sam ja sjeće......

Autor: kjele   |   25.01.2011. u 23:22   |   opcije


Bolje da ona bježi nego ti, jel tak? Još joj moš i podvijivati dok tjči ;-))

Autor: vegavega8   |   25.01.2011. u 23:24   |   opcije


uh majku mu baš mi se majo podvijiva,,,,,aj same kujonje oko mene,,,,,,,,,,,,

Autor: kjele   |   25.01.2011. u 23:25   |   opcije


Mojat ćemo opajiti jedan babinjak za podvijivanje :-)) Idem sad, umojna sam... Jaka ti noć!

Autor: vegavega8   |   25.01.2011. u 23:26   |   opcije


aj bok i ne p......j...........znaš da to nije pjistojno....jaku noć jubi te kjele.

Autor: kjele   |   25.01.2011. u 23:28   |   opcije


Dodaj komentar