Vega, dirnes me uvijek, gdje sam najosjetljivija :)))
Autor: juicy-mama | 25.01.2011. u 23:00 | opcije
A čuj, tko bi bio neosjetljiv na ovak nekaj? :-)))
Autor: vegavega8 | 25.01.2011. u 23:06 | opcije
ja,,,,,,,,,,sam...kaj ima...evo me..........
Autor: kjele | 25.01.2011. u 23:08 | opcije
Vjerovala ili ne, poznajem zensku osobu, koja ovo ne bi niti pogledala, ali s njom se niti ne druzim :)))
Autor: juicy-mama | 25.01.2011. u 23:09 | opcije
Bok, kjele! Niš, kunjaveja, odmajamo :-))
Autor: vegavega8 | 25.01.2011. u 23:10 | opcije
KAJE STE POSTAJE KJETENKE'??????????
Autor: kjele | 25.01.2011. u 23:11 | opcije
Je, juicy, a kladim se da svršava na slike raznoraznih kućanskih potrepština ili cipela, jel' tak?
Autor: vegavega8 | 25.01.2011. u 23:11 | opcije
Pa nemješ ovdje nepokjeteniti, ti vjapca!
Autor: vegavega8 | 25.01.2011. u 23:12 | opcije
...muskaraca...
Autor: juicy-mama | 25.01.2011. u 23:12 | opcije
sad ti je jasno zakaj sam ja kjele.............
Autor: kjele | 25.01.2011. u 23:13 | opcije
Viš, interesantno, ali mene muškarci na slikama uopće ne uzbuđuju! Jesam li normalna? ;-))
Autor: vegavega8 | 25.01.2011. u 23:13 | opcije
Ti si napjedan! :-))
Autor: vegavega8 | 25.01.2011. u 23:14 | opcije
jok ove me unazadijo.....jadan ja.....bolje da <sam na kockanju nek tu*????
Autor: kjele | 25.01.2011. u 23:16 | opcije
Kockanje je sigujno uzbudljivije, a jel bolje valjda ovisi kak ti ide.
Autor: vegavega8 | 25.01.2011. u 23:17 | opcije
iji da sam sa nekom gajavušom????aj jebaj ga mene pjikovajo za ovaj stojac..........
Autor: kjele | 25.01.2011. u 23:18 | opcije
Eh, gajavuša u kjilu, a ti za stojom - kockajskim! A Iskjica na ekjanu mobiteja. TO ti je život, ha? ;-)))
Autor: vegavega8 | 25.01.2011. u 23:20 | opcije
hahaha,,,,nesme gajavuša znat za moje pojoke.....bu pobegja.....aj takve sam ja sjeće......
Autor: kjele | 25.01.2011. u 23:22 | opcije
Bolje da ona bježi nego ti, jel tak? Još joj moš i podvijivati dok tjči ;-))
Autor: vegavega8 | 25.01.2011. u 23:24 | opcije
uh majku mu baš mi se majo podvijiva,,,,,aj same kujonje oko mene,,,,,,,,,,,,
Autor: kjele | 25.01.2011. u 23:25 | opcije
Mojat ćemo opajiti jedan babinjak za podvijivanje :-)) Idem sad, umojna sam... Jaka ti noć!
Autor: vegavega8 | 25.01.2011. u 23:26 | opcije
aj bok i ne p......j...........znaš da to nije pjistojno....jaku noć jubi te kjele.
Autor: kjele | 25.01.2011. u 23:28 | opcije
