PARTY

26.01.2011. u 22:15   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ovo je sigurno neka virdzina koja plese s muskarcem:))))

Autor: bollate   |   26.01.2011. u 22:20   |   opcije


Ne bih znala reći zasigurno, ali je moguće. A ima tu i nekih "bollati" ;-))

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:26   |   opcije


Danas bi možda zaplesali uz ovo: http://www.youtube.com/watch?v=18No22_j_bM&feature=related

Polako... pripijeni...

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:27   |   opcije


Da, to se prodaju marke i vrijednosnice, to je nas Duhan, u Italiji

Autor: bollate   |   26.01.2011. u 22:28   |   opcije


haha, di si to našla.
nakon one "nepokretne što je prohodala" (brzo će ona i proplesati i još ti je nbezahvalna, donica progovorila.
pa mi smo žene-vračevi.
idem nabiti na vrata dr.RB

Autor: pevaljka   |   26.01.2011. u 22:28   |   opcije


E vidiš, središte društvenog života! Ispod pulta: ljubavni napici. Ispred: party!

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:30   |   opcije


Pevaljko, mi smo svemoguće, zar ne? Uostalom WE ARE THE BLOG ;-))

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:31   |   opcije


Hehe, kupiš cigarete, dionicu nekog duhanoprerađivača i ljubavnika s etiketom! Uffff, što su nekad znali živjeti :-))))))))))

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:33   |   opcije


ma bloginje.
a oni nek mlate gloginje.
nego, ovaj urbani turbančić.
mene muči što nisam nikad vidila dolje turbančić nakon zahvata.
nije da stari ova dva mulca da im to naprave.
a baš me zanima je li udlaga, hanzaplast ili zavoj.
idem natjerati bisera s une da mi pošalje koju sliku

Autor: pevaljka   |   26.01.2011. u 22:34   |   opcije


Kakav je ono pas u pozadini...jel moguce da je pekinezer?

Autor: juicy-mama   |   26.01.2011. u 22:35   |   opcije


Pitaj Tapea!

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:36   |   opcije


Možbit pekinezer, a možbit i Prince Charles cocker spaniel.

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:36   |   opcije


Je li to neki razglas iza njih?

Autor: juicy-mama   |   26.01.2011. u 22:39   |   opcije


danas moš jedino koresa dobiti uz vriću krumpira.
jebem ti život.
sve mi se neki besplatni javljaju otkad sam kupila premium.
bez slike - ne pričam. i to nek sve uslika.
nego, glava ko mamićeva, doli nikakav, zakržlja ko škegro

Autor: pevaljka   |   26.01.2011. u 22:39   |   opcije


Nema razglasa, juicy, samo kanarinac. Možda plešu na njegovu pjesmu?

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:41   |   opcije


U lijevom uglu gore pise Toto calcio, sto ima jos i danas, isti naziv, ista oznaka, a to je Sportska prognoza, rezultati nogometa

Autor: juicy-mama   |   26.01.2011. u 22:41   |   opcije


Kakva je to kutija, tocno iza njih, do nje ide zica?

Autor: juicy-mama   |   26.01.2011. u 22:42   |   opcije


A meni neki vudreni mokrom krpom: pišu pjesme i viceve, za krepati! Ah, tak ti je to kad nemam čarobnu krpu, kao neke, jel'te... Onda bi mi se valjda Schopenhauer javio.

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:43   |   opcije


A je, juicy-oko-sokolovo! Ima razglas! E, viš, TAKO se uči ljubaf :-)))

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:44   |   opcije


Zapravo se svijet uopće nije promijenio. Samo odjeća. Malo.

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:45   |   opcije


Ja bih tu sliku postavila negdje cetrdesetih godina, 42-43., ne znam zasto, mozda po hitlerskoj frizuri decka u prvom planu

Autor: juicy-mama   |   26.01.2011. u 22:46   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=VT78ugkdUJE&feature=related

Autor: kjele   |   26.01.2011. u 22:49   |   opcije


Nekak su mi preveseli za ratno doba... Ali, zapraf, ne mora to ništa značiti, kad je trt-mrt ljudi se više vesele. Kad mogu.

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:50   |   opcije


O, stigao nam je i caj! Dobja ti večej :-))

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:50   |   opcije


Uh, ovo moram podijeliti s nekim: upravo mi stiže poruka da "na pučini netko misli na mene". Zamislite! NA PUČINI. Brod ide prm-prm-prm-prm, a netko NA PUČINI, nigdje ničeg, misli na MENE!

Pa to još nikad nisam doživjela :-))))

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 22:52   |   opcije


EVO TI KO MISJI NA TEBE...........
http://www.youtube.com/watch?v=kwqBuxekzT8

Autor: kjele   |   26.01.2011. u 22:55   |   opcije


Nemjem sad otvajati tvoje jinkove, kjeje, sjušam šum vajova... ;-))

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 23:01   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=rEX9yE6N4Gc&feature=related

Autor: kjele   |   26.01.2011. u 23:03   |   opcije


Ma, kjele, fjigaš jinkove, budemo i mi ovako, jazgjas pjed kuću pa pjes! Idem ajati, jaka vam noć svima :-))

Autor: vegavega8   |   26.01.2011. u 23:07   |   opcije


JAKU NOĆ.................

Autor: kjele   |   26.01.2011. u 23:11   |   opcije


Dodaj komentar