Ovo je sigurno neka virdzina koja plese s muskarcem:))))
Autor: bollate | 26.01.2011. u 22:20 | opcije
Ne bih znala reći zasigurno, ali je moguće. A ima tu i nekih "bollati" ;-))
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:26 | opcije
Danas bi možda zaplesali uz ovo: http://www.youtube.com/watch?v=18No22_j_bM&feature=related
Polako... pripijeni...
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:27 | opcije
Da, to se prodaju marke i vrijednosnice, to je nas Duhan, u Italiji
Autor: bollate | 26.01.2011. u 22:28 | opcije
haha, di si to našla.
nakon one "nepokretne što je prohodala" (brzo će ona i proplesati i još ti je nbezahvalna, donica progovorila.
pa mi smo žene-vračevi.
idem nabiti na vrata dr.RB
Autor: pevaljka | 26.01.2011. u 22:28 | opcije
E vidiš, središte društvenog života! Ispod pulta: ljubavni napici. Ispred: party!
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:30 | opcije
Pevaljko, mi smo svemoguće, zar ne? Uostalom WE ARE THE BLOG ;-))
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:31 | opcije
Hehe, kupiš cigarete, dionicu nekog duhanoprerađivača i ljubavnika s etiketom! Uffff, što su nekad znali živjeti :-))))))))))
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:33 | opcije
ma bloginje.
a oni nek mlate gloginje.
nego, ovaj urbani turbančić.
mene muči što nisam nikad vidila dolje turbančić nakon zahvata.
nije da stari ova dva mulca da im to naprave.
a baš me zanima je li udlaga, hanzaplast ili zavoj.
idem natjerati bisera s une da mi pošalje koju sliku
Autor: pevaljka | 26.01.2011. u 22:34 | opcije
Kakav je ono pas u pozadini...jel moguce da je pekinezer?
Autor: juicy-mama | 26.01.2011. u 22:35 | opcije
Pitaj Tapea!
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:36 | opcije
Možbit pekinezer, a možbit i Prince Charles cocker spaniel.
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:36 | opcije
Je li to neki razglas iza njih?
Autor: juicy-mama | 26.01.2011. u 22:39 | opcije
danas moš jedino koresa dobiti uz vriću krumpira.
jebem ti život.
sve mi se neki besplatni javljaju otkad sam kupila premium.
bez slike - ne pričam. i to nek sve uslika.
nego, glava ko mamićeva, doli nikakav, zakržlja ko škegro
Autor: pevaljka | 26.01.2011. u 22:39 | opcije
Nema razglasa, juicy, samo kanarinac. Možda plešu na njegovu pjesmu?
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:41 | opcije
U lijevom uglu gore pise Toto calcio, sto ima jos i danas, isti naziv, ista oznaka, a to je Sportska prognoza, rezultati nogometa
Autor: juicy-mama | 26.01.2011. u 22:41 | opcije
Kakva je to kutija, tocno iza njih, do nje ide zica?
Autor: juicy-mama | 26.01.2011. u 22:42 | opcije
A meni neki vudreni mokrom krpom: pišu pjesme i viceve, za krepati! Ah, tak ti je to kad nemam čarobnu krpu, kao neke, jel'te... Onda bi mi se valjda Schopenhauer javio.
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:43 | opcije
A je, juicy-oko-sokolovo! Ima razglas! E, viš, TAKO se uči ljubaf :-)))
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:44 | opcije
Zapravo se svijet uopće nije promijenio. Samo odjeća. Malo.
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:45 | opcije
Ja bih tu sliku postavila negdje cetrdesetih godina, 42-43., ne znam zasto, mozda po hitlerskoj frizuri decka u prvom planu
Autor: juicy-mama | 26.01.2011. u 22:46 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=VT78ugkdUJE&feature=related
Autor: kjele | 26.01.2011. u 22:49 | opcije
Nekak su mi preveseli za ratno doba... Ali, zapraf, ne mora to ništa značiti, kad je trt-mrt ljudi se više vesele. Kad mogu.
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:50 | opcije
O, stigao nam je i caj! Dobja ti večej :-))
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:50 | opcije
Uh, ovo moram podijeliti s nekim: upravo mi stiže poruka da "na pučini netko misli na mene". Zamislite! NA PUČINI. Brod ide prm-prm-prm-prm, a netko NA PUČINI, nigdje ničeg, misli na MENE!
Pa to još nikad nisam doživjela :-))))
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 22:52 | opcije
EVO TI KO MISJI NA TEBE...........
http://www.youtube.com/watch?v=kwqBuxekzT8
Autor: kjele | 26.01.2011. u 22:55 | opcije
Nemjem sad otvajati tvoje jinkove, kjeje, sjušam šum vajova... ;-))
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 23:01 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=rEX9yE6N4Gc&feature=related
Autor: kjele | 26.01.2011. u 23:03 | opcije
Ma, kjele, fjigaš jinkove, budemo i mi ovako, jazgjas pjed kuću pa pjes! Idem ajati, jaka vam noć svima :-))
Autor: vegavega8 | 26.01.2011. u 23:07 | opcije
JAKU NOĆ.................
Autor: kjele | 26.01.2011. u 23:11 | opcije
