Lipo
Autor: blizu-sam | 27.01.2011. u 23:10 | opcije
EH ŠTO JE ŽENA...........GDJE TAKVE JASTEJU?????
Autor: kjele | 27.01.2011. u 23:11 | opcije
Prije silikona.
Autor: dudhaimurvimorus | 27.01.2011. u 23:11 | opcije
Ah. Jel bi bilo tako lipo djevojče da sjedi ispred monitora?
Autor: vegavega8 | 27.01.2011. u 23:12 | opcije
Jasteju svugdje, kjele, aji im se onda guze jašije od sjedenja pa jastu u hojizontaju umjesto u vejtikaju.
Autor: vegavega8 | 27.01.2011. u 23:13 | opcije
...uz pero,mašta je živjela duže...:))
Autor: Korizma | 27.01.2011. u 23:13 | opcije
Fakat, taj silikon bi trebalo koristiti samo za kitanje... Doduše, onda su bili steznici.
Autor: vegavega8 | 27.01.2011. u 23:13 | opcije
Slažem se, Korzimo... Mašta je imala vremena pratiti pokret ruke. Ili obratno :-))
Autor: vegavega8 | 27.01.2011. u 23:14 | opcije
SAMO PJIJODNE MATEJIJAJE VOJIM................
Autor: kjele | 27.01.2011. u 23:15 | opcije
Pogled u daljinu....U sebe....Predivno
Autor: blizu-sam | 27.01.2011. u 23:16 | opcije
nisu joj oči suzile...ali se zato osmijeh širio...ipak je vidjela slike...:))
Autor: Korizma | 27.01.2011. u 23:18 | opcije
Dok su biji samo pjijodni matejijaji, znajo se što je jijepo, a sad - zbjka!
Autor: vegavega8 | 27.01.2011. u 23:20 | opcije
OK, cura malo pozira, ali nemre se reći - baš joj dobro pristaje sve ovo na slici :-))
Autor: vegavega8 | 27.01.2011. u 23:20 | opcije
PAS MATEJ I SIJIKONSKIM DUDAMA........................
Autor: kjele | 27.01.2011. u 23:21 | opcije
Hehe, pitam se koji bi Iskričar danas izdržao čekati tjedan dana na poruku?
Autor: vegavega8 | 27.01.2011. u 23:21 | opcije
Kjele, jesi ti to ikad dijao? Kak je to?
Autor: vegavega8 | 27.01.2011. u 23:22 | opcije
NIŠ BOG ZNA KAJ,,,,BAČEN NOV AC.......JA BI GA JAĐE ZAKOCKAO.............
Autor: kjele | 27.01.2011. u 23:23 | opcije
A poglečte, ona ima i knjigu, vjerojatno poezije, iz koje prepisuje stihove za dragog... Ma, preslatko! :-))
Autor: vegavega8 | 27.01.2011. u 23:24 | opcije
KAKVA SU TO VJEMENA BIJA.........................
Autor: kjele | 27.01.2011. u 23:25 | opcije
Tak je, kjele... Ako užitak nije pjavi, čemu? Idem sad ajati, samo sam vas kratko pozdravila. Jaka vam noć! :-))
Autor: vegavega8 | 27.01.2011. u 23:26 | opcije
Odoh i ja. Laka vam noc
Autor: blizu-sam | 27.01.2011. u 23:28 | opcije
Ugodan san!
Autor: Korizma | 27.01.2011. u 23:31 | opcije
JAKU NOĆ.......ODOH DO CASINA..........
Autor: kjele | 27.01.2011. u 23:32 | opcije
