PRIJE INTERNETA

27.01.2011. u 23:07   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Lipo

Autor: blizu-sam   |   27.01.2011. u 23:10   |   opcije


EH ŠTO JE ŽENA...........GDJE TAKVE JASTEJU?????

Autor: kjele   |   27.01.2011. u 23:11   |   opcije


Prije silikona.

Autor: dudhaimurvimorus   |   27.01.2011. u 23:11   |   opcije


Ah. Jel bi bilo tako lipo djevojče da sjedi ispred monitora?

Autor: vegavega8   |   27.01.2011. u 23:12   |   opcije


Jasteju svugdje, kjele, aji im se onda guze jašije od sjedenja pa jastu u hojizontaju umjesto u vejtikaju.

Autor: vegavega8   |   27.01.2011. u 23:13   |   opcije


...uz pero,mašta je živjela duže...:))

Autor: Korizma   |   27.01.2011. u 23:13   |   opcije


Fakat, taj silikon bi trebalo koristiti samo za kitanje... Doduše, onda su bili steznici.

Autor: vegavega8   |   27.01.2011. u 23:13   |   opcije


Slažem se, Korzimo... Mašta je imala vremena pratiti pokret ruke. Ili obratno :-))

Autor: vegavega8   |   27.01.2011. u 23:14   |   opcije


SAMO PJIJODNE MATEJIJAJE VOJIM................

Autor: kjele   |   27.01.2011. u 23:15   |   opcije


Pogled u daljinu....U sebe....Predivno

Autor: blizu-sam   |   27.01.2011. u 23:16   |   opcije


nisu joj oči suzile...ali se zato osmijeh širio...ipak je vidjela slike...:))

Autor: Korizma   |   27.01.2011. u 23:18   |   opcije


Dok su biji samo pjijodni matejijaji, znajo se što je jijepo, a sad - zbjka!

Autor: vegavega8   |   27.01.2011. u 23:20   |   opcije


OK, cura malo pozira, ali nemre se reći - baš joj dobro pristaje sve ovo na slici :-))

Autor: vegavega8   |   27.01.2011. u 23:20   |   opcije


PAS MATEJ I SIJIKONSKIM DUDAMA........................

Autor: kjele   |   27.01.2011. u 23:21   |   opcije


Hehe, pitam se koji bi Iskričar danas izdržao čekati tjedan dana na poruku?

Autor: vegavega8   |   27.01.2011. u 23:21   |   opcije


Kjele, jesi ti to ikad dijao? Kak je to?

Autor: vegavega8   |   27.01.2011. u 23:22   |   opcije


NIŠ BOG ZNA KAJ,,,,BAČEN NOV AC.......JA BI GA JAĐE ZAKOCKAO.............

Autor: kjele   |   27.01.2011. u 23:23   |   opcije


A poglečte, ona ima i knjigu, vjerojatno poezije, iz koje prepisuje stihove za dragog... Ma, preslatko! :-))

Autor: vegavega8   |   27.01.2011. u 23:24   |   opcije


KAKVA SU TO VJEMENA BIJA.........................

Autor: kjele   |   27.01.2011. u 23:25   |   opcije


Tak je, kjele... Ako užitak nije pjavi, čemu? Idem sad ajati, samo sam vas kratko pozdravila. Jaka vam noć! :-))

Autor: vegavega8   |   27.01.2011. u 23:26   |   opcije


Odoh i ja. Laka vam noc

Autor: blizu-sam   |   27.01.2011. u 23:28   |   opcije


Ugodan san!

Autor: Korizma   |   27.01.2011. u 23:31   |   opcije


JAKU NOĆ.......ODOH DO CASINA..........

Autor: kjele   |   27.01.2011. u 23:32   |   opcije


Dodaj komentar