prije bi stigla pjesice, ali voli mala da gospodari, i think
Autor: profylle | 28.01.2011. u 23:46 | opcije
U ponoć će sve čarolije nestati.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.01.2011. u 23:47 | opcije
neće.
ona će nas izvući iz krize
Autor: pevaljka | 28.01.2011. u 23:47 | opcije
Kaj misliš, Svileni, hoće li ovaj aligatorčić u ponoć postati žabac, Porche ili obična konjina?
Autor: vegavega8 | 28.01.2011. u 23:48 | opcije
Ona, pevaljko? Prije ovak neki ružan, ali zubat i krvoločan stvor!
Autor: vegavega8 | 28.01.2011. u 23:49 | opcije
Ne, nego će 'ćerca postati obrok.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.01.2011. u 23:50 | opcije
a varijanta sa vjevericom , ona je zbrisala..
Autor: zdrni | 28.01.2011. u 23:50 | opcije
Ajde da napisemo nesto jako pametno, ionako ce se jos danima i mjesecima, ovdje citirati, navoditi, preslikavati, kopirati...samo da smislim nesto pametno...bas mi nesto ne ide, kad treba
Autor: juicy-mama | 28.01.2011. u 23:51 | opcije
A, ti si zamislio bajku za aligatore, Svileni! E neće, ovaj je već ujarmljen.
Autor: vegavega8 | 28.01.2011. u 23:51 | opcije
malenoj je sudjeno da moze samo aligatora zafrkavat.. nema tu promjene u ponoc :) . da mala kaj vredi osedlala bi konja
Autor: profylle | 28.01.2011. u 23:52 | opcije
profil, osedlala bi ona. Pitona.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.01.2011. u 23:53 | opcije
Juicy, gle, ne moraš niš za antologiju, možeš samo za dnevne vijesti - pa viš kak se drugi nimalo ne ustručavaju :-))
Autor: vegavega8 | 28.01.2011. u 23:53 | opcije
jok. mora biti beskrvna.
ili bar ondulirana
(jebo te jel se to tako kaže. idem u dm po rječnik)
Autor: pevaljka | 28.01.2011. u 23:53 | opcije
Bolje bajku nego basnu.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.01.2011. u 23:54 | opcije
mala je carica
Autor: pevaljka | 28.01.2011. u 23:54 | opcije
Pa tko ne bi pitona :)))
Autor: juicy-mama | 28.01.2011. u 23:54 | opcije
bi , dud, kad bi imala bolja kola.. ovak moze samo sanjat
Autor: profylle | 28.01.2011. u 23:54 | opcije
Hm. Jel teže osedlati konja ili aligatora? I je li teže uvijek i bolje, pitam se, pitam...? Uglavnom, zanimljivo je odmjeriti vrijednost male djevojčice aligatorom, zar ne?
Autor: vegavega8 | 28.01.2011. u 23:55 | opcije
NE, zelim nesto napisati dubokoumno, kada drmax&comp citira, da se svi smrznu, a to je najbolje na tvojim blogovima, on ih kopira sve bez greske, jedino slike malo izmijeni
Autor: juicy-mama | 28.01.2011. u 23:56 | opcije
Hihihihihi profil, pa ni moj Punto nije mnogo bolji. Evo, đusika ne bi Punta, pa sve da je i Brazilac.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.01.2011. u 23:57 | opcije
Ne bi ja Punta ja bi pitona
Autor: juicy-mama | 28.01.2011. u 23:58 | opcije
Mala se konja boji, pa ga ne napoji.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.01.2011. u 23:58 | opcije
A jeste li vi, dame i gospodo, primijetili da maloj ovo NIJE jedini aligator?
Autor: vegavega8 | 28.01.2011. u 23:59 | opcije
malena probably nebi sama osedlavala ni konja ni aligatora ali je pitanje kamo i kada zeli stic.. sa konjinom brze i sa dobrim kolima, ali sa aligatorom i ragom od kola nevr.. jel..ak u pocetku nema dobra kola i dobru konjinu nebu nikad ni imala.. osim ak ni adezeovka
Autor: profylle | 28.01.2011. u 23:59 | opcije
Bit će da je drmčeta takva neka upregnula, pa sad sikće na sve koje ga podsjećaju... ;-))
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:00 | opcije
đe je drugi aligator
Autor: profylle | 29.01.2011. u 0:00 | opcije
Nije jedini, al' mogao bi joj biti prvi.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.01.2011. u 0:00 | opcije
A zašto bi se ikamo stizalo? Mala se voli vozikati. I nije prosječna, upregla ona gmaza sama ili uz nečiju pomoć.
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:01 | opcije
profil, tako su izgledale prve amfibije.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.01.2011. u 0:01 | opcije
Iza žice, mislim da ih ima nekoliko. Valjda mala isprobava koji najbolje vuče.
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:04 | opcije
vega, ma kraju će cijeniti više onog koji najbolje gura.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.01.2011. u 0:05 | opcije
Slažem se, Svileni, ali mislim da će se za guranje prebaciti na toplokrvne ;-))
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:06 | opcije
Zapravo, svaka žena treba nekoga tko može dobro potegnuti, ali i nekoga tko zna fino ućerati.
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:07 | opcije
Hihihihih vega, pa jeste, jer svak nađe konja za trku. Kadtad
Autor: dudhaimurvimorus | 29.01.2011. u 0:07 | opcije
zakaj bi se stizalo ? uvijek postoji cilj... kruzna voznjna, nekamo , nekud, nikamo, vratit se ::) ..i pita se i mali aligator a kam da idem i zakaj idem, i hebes li me cujice, ne
Autor: profylle | 29.01.2011. u 0:08 | opcije
Ma jock, kakvo stizanje! Pa cijeli svijet se samo vrti i vrti, a isto tak i sve oko njega.
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:11 | opcije
oko cega se sve vrti;)
Autor: profylle | 29.01.2011. u 0:12 | opcije
oko cega se sve vrti
Autor: profylle | 29.01.2011. u 0:13 | opcije
profil, pa oko pičke tj. crne jame.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.01.2011. u 0:16 | opcije
Ufff, tebe to baš jako zanima... Nečeg tamnog, rekla bih, a svatko to zove nekim drugim nazivom.
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:16 | opcije
pička bez žudnje postaje crna rupa
sabit će život u masu težine
i srušiti svaki uzlet u proždrljivo grotlo
svoje mračne jalovosti
tko kroči Zemljom u strahu od ruba
nedostojan je njezine oblosti
(copyright by vegavega8)
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:17 | opcije
sve se vrti oko picke, kujca ali i oko para,, haha
Autor: profylle | 29.01.2011. u 0:18 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 29.01.2011. u 0:19 | opcije
brz para nema ni pi..
Autor: profylle | 29.01.2011. u 0:19 | opcije
Ma, vraga nema, pa pogle koliko je usamljenih **čki ovdje!
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:21 | opcije
(Zvjezdice nisu zbog sramežljivosti, nego zbog komplementarnosti prethodnom komentaru.)
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:21 | opcije
Para vrti di ni kurac neće.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.01.2011. u 0:22 | opcije
vidim da ni zvjezdice ne koriste usamljenosti.
Autor: premium_zvjezda | 29.01.2011. u 0:25 | opcije
A čuj, ak već nemaš niš drugo, lova dobro dođe.
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:25 | opcije
Imam kukuruz kokičar, al' slaba mu prođa.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.01.2011. u 0:27 | opcije
Eh, Svileni, kad nije na pravom mjestu... Jesi li probao u kinu?
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:28 | opcije
Jesam, al' nije joj tako vruća ko u Cigančice.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.01.2011. u 0:30 | opcije
A ti to nudiš klipove?
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:32 | opcije
vega, ne nudim nego podmećem.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.01.2011. u 0:34 | opcije
Eh, da, trebaš naći neku na klipni pogon, i još vrelu, pa da vidiš velikog praska :-)))))))))))
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:35 | opcije
S tom lijepom slikom na umu, želim ti laku noć :-))
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 0:41 | opcije
