SNALAŽLJIVOST

28.01.2011. u 23:44   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

prije bi stigla pjesice, ali voli mala da gospodari, i think

Autor: profylle   |   28.01.2011. u 23:46   |   opcije


U ponoć će sve čarolije nestati.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.01.2011. u 23:47   |   opcije


neće.
ona će nas izvući iz krize

Autor: pevaljka   |   28.01.2011. u 23:47   |   opcije


Kaj misliš, Svileni, hoće li ovaj aligatorčić u ponoć postati žabac, Porche ili obična konjina?

Autor: vegavega8   |   28.01.2011. u 23:48   |   opcije


Ona, pevaljko? Prije ovak neki ružan, ali zubat i krvoločan stvor!

Autor: vegavega8   |   28.01.2011. u 23:49   |   opcije


Ne, nego će 'ćerca postati obrok.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.01.2011. u 23:50   |   opcije


a varijanta sa vjevericom , ona je zbrisala..

Autor: zdrni   |   28.01.2011. u 23:50   |   opcije


Ajde da napisemo nesto jako pametno, ionako ce se jos danima i mjesecima, ovdje citirati, navoditi, preslikavati, kopirati...samo da smislim nesto pametno...bas mi nesto ne ide, kad treba

Autor: juicy-mama   |   28.01.2011. u 23:51   |   opcije


A, ti si zamislio bajku za aligatore, Svileni! E neće, ovaj je već ujarmljen.

Autor: vegavega8   |   28.01.2011. u 23:51   |   opcije


malenoj je sudjeno da moze samo aligatora zafrkavat.. nema tu promjene u ponoc :) . da mala kaj vredi osedlala bi konja

Autor: profylle   |   28.01.2011. u 23:52   |   opcije


profil, osedlala bi ona. Pitona.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.01.2011. u 23:53   |   opcije


Juicy, gle, ne moraš niš za antologiju, možeš samo za dnevne vijesti - pa viš kak se drugi nimalo ne ustručavaju :-))

Autor: vegavega8   |   28.01.2011. u 23:53   |   opcije


jok. mora biti beskrvna.
ili bar ondulirana
(jebo te jel se to tako kaže. idem u dm po rječnik)

Autor: pevaljka   |   28.01.2011. u 23:53   |   opcije


Bolje bajku nego basnu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.01.2011. u 23:54   |   opcije


mala je carica

Autor: pevaljka   |   28.01.2011. u 23:54   |   opcije


Pa tko ne bi pitona :)))

Autor: juicy-mama   |   28.01.2011. u 23:54   |   opcije


bi , dud, kad bi imala bolja kola.. ovak moze samo sanjat

Autor: profylle   |   28.01.2011. u 23:54   |   opcije


Hm. Jel teže osedlati konja ili aligatora? I je li teže uvijek i bolje, pitam se, pitam...? Uglavnom, zanimljivo je odmjeriti vrijednost male djevojčice aligatorom, zar ne?

Autor: vegavega8   |   28.01.2011. u 23:55   |   opcije


NE, zelim nesto napisati dubokoumno, kada drmax&comp citira, da se svi smrznu, a to je najbolje na tvojim blogovima, on ih kopira sve bez greske, jedino slike malo izmijeni

Autor: juicy-mama   |   28.01.2011. u 23:56   |   opcije


Hihihihihi profil, pa ni moj Punto nije mnogo bolji. Evo, đusika ne bi Punta, pa sve da je i Brazilac.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.01.2011. u 23:57   |   opcije


Ne bi ja Punta ja bi pitona

Autor: juicy-mama   |   28.01.2011. u 23:58   |   opcije


Mala se konja boji, pa ga ne napoji.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.01.2011. u 23:58   |   opcije


A jeste li vi, dame i gospodo, primijetili da maloj ovo NIJE jedini aligator?

Autor: vegavega8   |   28.01.2011. u 23:59   |   opcije


malena probably nebi sama osedlavala ni konja ni aligatora ali je pitanje kamo i kada zeli stic.. sa konjinom brze i sa dobrim kolima, ali sa aligatorom i ragom od kola nevr.. jel..ak u pocetku nema dobra kola i dobru konjinu nebu nikad ni imala.. osim ak ni adezeovka

Autor: profylle   |   28.01.2011. u 23:59   |   opcije


Bit će da je drmčeta takva neka upregnula, pa sad sikće na sve koje ga podsjećaju... ;-))

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:00   |   opcije


đe je drugi aligator

Autor: profylle   |   29.01.2011. u 0:00   |   opcije


Nije jedini, al' mogao bi joj biti prvi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.01.2011. u 0:00   |   opcije


A zašto bi se ikamo stizalo? Mala se voli vozikati. I nije prosječna, upregla ona gmaza sama ili uz nečiju pomoć.

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:01   |   opcije


profil, tako su izgledale prve amfibije.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.01.2011. u 0:01   |   opcije


Iza žice, mislim da ih ima nekoliko. Valjda mala isprobava koji najbolje vuče.

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:04   |   opcije


vega, ma kraju će cijeniti više onog koji najbolje gura.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.01.2011. u 0:05   |   opcije


Slažem se, Svileni, ali mislim da će se za guranje prebaciti na toplokrvne ;-))

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:06   |   opcije


Zapravo, svaka žena treba nekoga tko može dobro potegnuti, ali i nekoga tko zna fino ućerati.

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:07   |   opcije


Hihihihih vega, pa jeste, jer svak nađe konja za trku. Kadtad

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.01.2011. u 0:07   |   opcije


zakaj bi se stizalo ? uvijek postoji cilj... kruzna voznjna, nekamo , nekud, nikamo, vratit se ::) ..i pita se i mali aligator a kam da idem i zakaj idem, i hebes li me cujice, ne

Autor: profylle   |   29.01.2011. u 0:08   |   opcije


Ma jock, kakvo stizanje! Pa cijeli svijet se samo vrti i vrti, a isto tak i sve oko njega.

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:11   |   opcije


oko cega se sve vrti;)

Autor: profylle   |   29.01.2011. u 0:12   |   opcije


oko cega se sve vrti

Autor: profylle   |   29.01.2011. u 0:13   |   opcije


profil, pa oko pičke tj. crne jame.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.01.2011. u 0:16   |   opcije


Ufff, tebe to baš jako zanima... Nečeg tamnog, rekla bih, a svatko to zove nekim drugim nazivom.

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:16   |   opcije


pička bez žudnje postaje crna rupa
sabit će život u masu težine
i srušiti svaki uzlet u proždrljivo grotlo
svoje mračne jalovosti
tko kroči Zemljom u strahu od ruba
nedostojan je njezine oblosti

(copyright by vegavega8)

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:17   |   opcije


sve se vrti oko picke, kujca ali i oko para,, haha

Autor: profylle   |   29.01.2011. u 0:18   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   29.01.2011. u 0:19   |   opcije


brz para nema ni pi..

Autor: profylle   |   29.01.2011. u 0:19   |   opcije


Ma, vraga nema, pa pogle koliko je usamljenih **čki ovdje!

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:21   |   opcije


(Zvjezdice nisu zbog sramežljivosti, nego zbog komplementarnosti prethodnom komentaru.)

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:21   |   opcije


Para vrti di ni kurac neće.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.01.2011. u 0:22   |   opcije


vidim da ni zvjezdice ne koriste usamljenosti.

Autor: premium_zvjezda   |   29.01.2011. u 0:25   |   opcije


A čuj, ak već nemaš niš drugo, lova dobro dođe.

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:25   |   opcije


Imam kukuruz kokičar, al' slaba mu prođa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.01.2011. u 0:27   |   opcije


Eh, Svileni, kad nije na pravom mjestu... Jesi li probao u kinu?

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:28   |   opcije


Jesam, al' nije joj tako vruća ko u Cigančice.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.01.2011. u 0:30   |   opcije


A ti to nudiš klipove?

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:32   |   opcije


vega, ne nudim nego podmećem.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.01.2011. u 0:34   |   opcije


Eh, da, trebaš naći neku na klipni pogon, i još vrelu, pa da vidiš velikog praska :-)))))))))))

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:35   |   opcije


S tom lijepom slikom na umu, želim ti laku noć :-))

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 0:41   |   opcije


Dodaj komentar