ma jok, to malo od sunca, ko će sad u to zagledati
Autor: pevaljka | 29.01.2011. u 11:12 | opcije
Nasunčao se. Šupka.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.01.2011. u 11:54 | opcije
a što se danas žuti po blogovima pa to je prestrašno.
opet prodaju cosmo, milu i kozmetičke preparate pod svetu vodicu, bršljan i tamjan
i kvelja.
ma zajebite drugovi
jebe mi se za kvelja.
i ozbiljno mislim da je plagijator.
al ne mogu se trenutno sjetiti na koga me podsjeća lik
Autor: pevaljka | 29.01.2011. u 11:57 | opcije
Al' dobar plagijator. Jebo loš original.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.01.2011. u 12:00 | opcije
