JEL JOŠ ŽUTO?

29.01.2011. u 9:18   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ma jok, to malo od sunca, ko će sad u to zagledati

Autor: pevaljka   |   29.01.2011. u 11:12   |   opcije


Nasunčao se. Šupka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.01.2011. u 11:54   |   opcije


a što se danas žuti po blogovima pa to je prestrašno.
opet prodaju cosmo, milu i kozmetičke preparate pod svetu vodicu, bršljan i tamjan
i kvelja.
ma zajebite drugovi
jebe mi se za kvelja.
i ozbiljno mislim da je plagijator.
al ne mogu se trenutno sjetiti na koga me podsjeća lik

Autor: pevaljka   |   29.01.2011. u 11:57   |   opcije


Al' dobar plagijator. Jebo loš original.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.01.2011. u 12:00   |   opcije


Dodaj komentar