: ))))))))))))))))))))

Originalna slika!

Autor: -IG_055   |   29.01.2011. u 23:46   |   opcije


A pitanje vječno :-))

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 23:47   |   opcije


bome to se i ja pitam radeć u pretežno ženskoj firmi i često imam baš taj izraz čuđenja i nevjere;)

Autor: gelsomino7   |   29.01.2011. u 23:47   |   opcije


i mislim da bu još dugo nerješeno, imala sam gošću večeras:)))

Autor: bracoiseka   |   29.01.2011. u 23:48   |   opcije


gle, žalim te unaprijed, ja moram priznat da je divno delat u pretežno muškoj tvrtci:)))

Autor: bracoiseka   |   29.01.2011. u 23:48   |   opcije


Znate kaj, cure, da nemamo sise, mislim da nitko ne bi ni razbijao glavu ;-))

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 23:49   |   opcije


Pitanje: "...kaj se pak tebi dogodilo?"... : ))
"Zgorela si?"

Autor: -IG_055   |   29.01.2011. u 23:49   |   opcije


Ili: "Tak mali lonac?"

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 23:52   |   opcije


Nekam joj u nos gleda.
Možda ima ajvara na usnama, pa mu se čini zgodan kontrast.

: DD)))

Autor: -IG_055   |   29.01.2011. u 23:55   |   opcije


..ili.."pa kad si već stigla sve..i skuhat i na frizuru i zdepilirat se sva?"

Autor: Susannah   |   29.01.2011. u 23:55   |   opcije


Hehe, možda ga je malo zbunio sav taj styling.

Autor: vegavega8   |   29.01.2011. u 23:58   |   opcije


ili pa kaje tebi ženo zgorena kaj bum sa tak malom zdjelicom

Autor: gelsomino7   |   30.01.2011. u 0:03   |   opcije


Takvu je facu danas imao moj cucak: satima je stražario ispred kuhinje, a na koncu su iz nje izašle - jabuke u šlafroku!

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 0:04   |   opcije


..sad bu ovo zvučalo totalka blasfemično..al' ja više i ne marim razumiju li me :)
Bitno da poštuju moje stavove, da sam to ja. Ak' im se sviđa mogu mi bit bliski, ak' ne..adio.

Autor: Susannah   |   30.01.2011. u 0:08   |   opcije


pa kaj šaponja ne voli slatko? ustvari ak si satima bila u kuhinji baš si mu mogla i nekaj konkretno ponudit

Autor: gelsomino7   |   30.01.2011. u 0:09   |   opcije


Nije blasfemično, Susannah, nego jedino razborito. Ipak, meni se teško zbližiti s nekim tko nema pojma tko sam :-((

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 0:11   |   opcije


Ma, pekla se mesna štruca, a istovremeno i jabuke u šlafroku. A dasa se nahrustio na meso, naravno. A ja na slatko. I onda je bilo veliko, veliko razočaranje kad sam mu ponudila ono što sam jela. (A kao da je gladan, moš misliti!)

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 0:12   |   opcije


moja mica ima 17 godina i zubi joj odlaze a apetit ne odlazi nego rasteeeee, ali ako nema baš ono što voli ustanju je bit gladna, i obavezno se nacrta kad trančiram meseko

Autor: gelsomino7   |   30.01.2011. u 0:16   |   opcije


..govorim općenito o svojoj okolini :)..radnoj, društvenoj..pa i ovdje. A do koga mi je stalo, nekako se uvijek dogodi da me već i razumije ionako :).

Autor: Susannah   |   30.01.2011. u 0:20   |   opcije


Mace su velike probiračice. A ja blagosiljam sve ove koji su smislili mačje paštetice i vrećice, iako moja minceza-princezna, naravno, hoće samo najskuplje, Whiskas joj je sad za otfrknuti brkom. Tvoja maca može još potegnuti, bez brige - imala sam macana koji je uspio do 20. Lijepi pozdrav svim neshvaćenim ženama, pa i shvaćenima (uz zavidan uzdah) i svim muškarcima koji se trude oko nas! LN.

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 0:21   |   opcije


Dodaj komentar