: ))))))))))))))))))))
Originalna slika!
Autor: -IG_055 | 29.01.2011. u 23:46 | opcije
A pitanje vječno :-))
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 23:47 | opcije
bome to se i ja pitam radeć u pretežno ženskoj firmi i često imam baš taj izraz čuđenja i nevjere;)
Autor: gelsomino7 | 29.01.2011. u 23:47 | opcije
i mislim da bu još dugo nerješeno, imala sam gošću večeras:)))
Autor: bracoiseka | 29.01.2011. u 23:48 | opcije
gle, žalim te unaprijed, ja moram priznat da je divno delat u pretežno muškoj tvrtci:)))
Autor: bracoiseka | 29.01.2011. u 23:48 | opcije
Znate kaj, cure, da nemamo sise, mislim da nitko ne bi ni razbijao glavu ;-))
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 23:49 | opcije
Pitanje: "...kaj se pak tebi dogodilo?"... : ))
"Zgorela si?"
Autor: -IG_055 | 29.01.2011. u 23:49 | opcije
Ili: "Tak mali lonac?"
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 23:52 | opcije
Nekam joj u nos gleda.
Možda ima ajvara na usnama, pa mu se čini zgodan kontrast.
: DD)))
Autor: -IG_055 | 29.01.2011. u 23:55 | opcije
..ili.."pa kad si već stigla sve..i skuhat i na frizuru i zdepilirat se sva?"
Autor: Susannah | 29.01.2011. u 23:55 | opcije
Hehe, možda ga je malo zbunio sav taj styling.
Autor: vegavega8 | 29.01.2011. u 23:58 | opcije
ili pa kaje tebi ženo zgorena kaj bum sa tak malom zdjelicom
Autor: gelsomino7 | 30.01.2011. u 0:03 | opcije
Takvu je facu danas imao moj cucak: satima je stražario ispred kuhinje, a na koncu su iz nje izašle - jabuke u šlafroku!
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 0:04 | opcije
..sad bu ovo zvučalo totalka blasfemično..al' ja više i ne marim razumiju li me :)
Bitno da poštuju moje stavove, da sam to ja. Ak' im se sviđa mogu mi bit bliski, ak' ne..adio.
Autor: Susannah | 30.01.2011. u 0:08 | opcije
pa kaj šaponja ne voli slatko? ustvari ak si satima bila u kuhinji baš si mu mogla i nekaj konkretno ponudit
Autor: gelsomino7 | 30.01.2011. u 0:09 | opcije
Nije blasfemično, Susannah, nego jedino razborito. Ipak, meni se teško zbližiti s nekim tko nema pojma tko sam :-((
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 0:11 | opcije
Ma, pekla se mesna štruca, a istovremeno i jabuke u šlafroku. A dasa se nahrustio na meso, naravno. A ja na slatko. I onda je bilo veliko, veliko razočaranje kad sam mu ponudila ono što sam jela. (A kao da je gladan, moš misliti!)
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 0:12 | opcije
moja mica ima 17 godina i zubi joj odlaze a apetit ne odlazi nego rasteeeee, ali ako nema baš ono što voli ustanju je bit gladna, i obavezno se nacrta kad trančiram meseko
Autor: gelsomino7 | 30.01.2011. u 0:16 | opcije
..govorim općenito o svojoj okolini :)..radnoj, društvenoj..pa i ovdje. A do koga mi je stalo, nekako se uvijek dogodi da me već i razumije ionako :).
Autor: Susannah | 30.01.2011. u 0:20 | opcije
Mace su velike probiračice. A ja blagosiljam sve ove koji su smislili mačje paštetice i vrećice, iako moja minceza-princezna, naravno, hoće samo najskuplje, Whiskas joj je sad za otfrknuti brkom. Tvoja maca može još potegnuti, bez brige - imala sam macana koji je uspio do 20. Lijepi pozdrav svim neshvaćenim ženama, pa i shvaćenima (uz zavidan uzdah) i svim muškarcima koji se trude oko nas! LN.
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 0:21 | opcije
