dobro jutro :-)
udvoje je lakše i zanimlivije. vidi se kako uživaju oba dvoje, pa tko nadglasa.
Autor: mumu | 30.01.2011. u 10:06 | opcije
Bok, mumu! Je, ovo dvoje se baš našlo :-)))
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 10:08 | opcije
ključ uspjeha sretnog para, ona je kuja, a on svinja.
(svaka sličnost sa stvarnim događajima i osobama je namjerna)
Autor: san216 | 30.01.2011. u 10:15 | opcije
Eh, da, san... Nisu važne površne sličnosti, nego one dublje ;-))
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 10:16 | opcije
prštim od životne radosti, morti i naletim na kompatiblnog prasca :)
Autor: budi-moj-valung | 30.01.2011. u 10:16 | opcije
hahaha...kako san to lijepo objasnila :-)))))
Autor: mumu | 30.01.2011. u 10:18 | opcije
Ma, nije bitno da je prasac, glavno da je kompatibilan :-)) (Uf, samo da ne bude vol!)
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 10:24 | opcije
Vega , jesu li bitne godine bik -a ?
Autor: ipitek | 30.01.2011. u 10:40 | opcije
Pa to su još djeca.
Autor: dudhaimurvimorus | 30.01.2011. u 10:42 | opcije
Ja mislim da jesu, ipitek: treba biti dovoljno mlad da vidi crvenu krpu, ali i dovoljno star da se ne razbije o ogradu ;-))
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 10:44 | opcije
Tako se uči ljubav, Svileni.
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 10:44 | opcije
Tako se uči trčati. Po livadi. I vriskati.
Autor: dudhaimurvimorus | 30.01.2011. u 10:47 | opcije
...a leptir je samo izgovor. Za to.
Autor: dudhaimurvimorus | 30.01.2011. u 10:47 | opcije
besramno priznajem da z veseljem otprem povremeno plot mladom prascu
Autor: budi-moj-valung | 30.01.2011. u 10:49 | opcije
Tko ne voli livadu, ne voli ni leptira, a tko ne voli životinje, ne voli ni ljude, a tko trči nekamo dotrči kad se umori.
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 10:55 | opcije
Eh, valunže, treba, treba, nema bolje nego rock'n'roll ;-))
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 10:55 | opcije
Misliš li na životinje ukrašene jabukom il' limunom u ustima. Na ražnju. Kao Na Drini ćuprija. Govoriš li o toj ljubavi?
Autor: dudhaimurvimorus | 30.01.2011. u 10:59 | opcije
Trenutno ne, iako priznajem i takvu ljubav ;-))
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 11:03 | opcije
Zato volim Kineze. Puni su ljubavi prema psima, a bome i Talijane.
Autor: dudhaimurvimorus | 30.01.2011. u 11:05 | opcije
Evo moram priznati iznenađen ne malo sam ovim pisanjem. Prepoznao sam u Vama dragulj ovoga chata.
Autor: romantic1az | 30.01.2011. u 11:08 | opcije
romantic, onda ćemo ti pola oprostiti. Il' nadodati.
Autor: dudhaimurvimorus | 30.01.2011. u 11:09 | opcije
Sad ću vam nešto napisati. Da bi se o nekome sudilo treba sa njim razgovarati odnosno dopisivati se. Samo jednostrano zaključivanje može biti jako pogrešno.
Autor: romantic1az | 30.01.2011. u 11:14 | opcije
Misliš li ti da se pogreške skupo plaćaju?
Autor: dudhaimurvimorus | 30.01.2011. u 11:16 | opcije
Frigaš pisca koji nikad ne iznenadi!
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 11:16 | opcije
Hje , ta crvena krpa me uvijek tjere da ti nešto napišem. Ogradu lako preskočim.Bitno da si ti meni odgovorila.Nemoj trošiti premijum lovu na mene - vidjeti ćeš po prašini !
Autor: ipitek | 30.01.2011. u 11:20 | opcije
Ako mislite na onaj komentarčić nema u njemu ni mrvice lošega. Možda je bila to jednadžba sa dva rješenja. Izabrali ste ono sa negativnim predznakom.
Autor: romantic1az | 30.01.2011. u 11:21 | opcije
Ako je negativno onda nije prirodno. Ali moglo bi biti.
Autor: dudhaimurvimorus | 30.01.2011. u 11:24 | opcije
Samo pitam se zašto izabrali baš negativno.
Autor: romantic1az | 30.01.2011. u 11:29 | opcije
Ti si izabrao, nisam ja.
Autor: dudhaimurvimorus | 30.01.2011. u 11:29 | opcije
Rane prošlosti?
Autor: romantic1az | 30.01.2011. u 11:30 | opcije
skreće li simpa, vedar blogić opet u svađu ? ostajem vječito naivna i zbunjena
Autor: budi-moj-valung | 30.01.2011. u 11:31 | opcije
Skrenuo je. S kursa.
Autor: dudhaimurvimorus | 30.01.2011. u 11:35 | opcije
Ma dajte, ljudi, pa nije ovo film da moramo prvo razviti negativ da bismo dobili pozitiv! Lijep i vedar pozdrav svima, moje pseto (debelo ko prase) traži jedan trk po livadi :-))
Autor: vegavega8 | 30.01.2011. u 11:43 | opcije
ako mahnem repom - vodiš me u šetnju ?
Autor: ipitek | 30.01.2011. u 11:48 | opcije
Je kolega ima puno istine u tome što pišeš ali žena koja se prodaje zašto je to učinila? Možda je to morala zbog svoje djece, možda zato da na poslu ne bi bila iz nekih za nju opravdanih razloga lišena elementarnog dostojanstva? Svaki čovjek je priča za sebe i u toj knjizi života nemamo pravo zaključivati ili suditi na osnovu jedne riječi ili rečenice. Do pisanja poslijepodne i hvala na člancima koje sam pažljivo pročitao.
Autor: romantic1az | 30.01.2011. u 13:05 | opcije
Moje psetance je na špagici i volim ga.
Autor: romantic1az | 31.01.2011. u 8:00 | opcije
