dobro jutro :-)
udvoje je lakše i zanimlivije. vidi se kako uživaju oba dvoje, pa tko nadglasa.

Autor: mumu   |   30.01.2011. u 10:06   |   opcije


Bok, mumu! Je, ovo dvoje se baš našlo :-)))

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 10:08   |   opcije


ključ uspjeha sretnog para, ona je kuja, a on svinja.
(svaka sličnost sa stvarnim događajima i osobama je namjerna)

Autor: san216   |   30.01.2011. u 10:15   |   opcije


Eh, da, san... Nisu važne površne sličnosti, nego one dublje ;-))

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 10:16   |   opcije


prštim od životne radosti, morti i naletim na kompatiblnog prasca :)

Autor: budi-moj-valung   |   30.01.2011. u 10:16   |   opcije


hahaha...kako san to lijepo objasnila :-)))))

Autor: mumu   |   30.01.2011. u 10:18   |   opcije


Ma, nije bitno da je prasac, glavno da je kompatibilan :-)) (Uf, samo da ne bude vol!)

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 10:24   |   opcije


Vega , jesu li bitne godine bik -a ?

Autor: ipitek   |   30.01.2011. u 10:40   |   opcije


Pa to su još djeca.

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.01.2011. u 10:42   |   opcije


Ja mislim da jesu, ipitek: treba biti dovoljno mlad da vidi crvenu krpu, ali i dovoljno star da se ne razbije o ogradu ;-))

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 10:44   |   opcije


Tako se uči ljubav, Svileni.

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 10:44   |   opcije


Tako se uči trčati. Po livadi. I vriskati.

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.01.2011. u 10:47   |   opcije


...a leptir je samo izgovor. Za to.

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.01.2011. u 10:47   |   opcije


besramno priznajem da z veseljem otprem povremeno plot mladom prascu

Autor: budi-moj-valung   |   30.01.2011. u 10:49   |   opcije


Tko ne voli livadu, ne voli ni leptira, a tko ne voli životinje, ne voli ni ljude, a tko trči nekamo dotrči kad se umori.

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 10:55   |   opcije


Eh, valunže, treba, treba, nema bolje nego rock'n'roll ;-))

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 10:55   |   opcije


Misliš li na životinje ukrašene jabukom il' limunom u ustima. Na ražnju. Kao Na Drini ćuprija. Govoriš li o toj ljubavi?

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.01.2011. u 10:59   |   opcije


Trenutno ne, iako priznajem i takvu ljubav ;-))

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 11:03   |   opcije


Zato volim Kineze. Puni su ljubavi prema psima, a bome i Talijane.

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.01.2011. u 11:05   |   opcije


Evo moram priznati iznenađen ne malo sam ovim pisanjem. Prepoznao sam u Vama dragulj ovoga chata.

Autor: romantic1az   |   30.01.2011. u 11:08   |   opcije


romantic, onda ćemo ti pola oprostiti. Il' nadodati.

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.01.2011. u 11:09   |   opcije


Sad ću vam nešto napisati. Da bi se o nekome sudilo treba sa njim razgovarati odnosno dopisivati se. Samo jednostrano zaključivanje može biti jako pogrešno.

Autor: romantic1az   |   30.01.2011. u 11:14   |   opcije


Misliš li ti da se pogreške skupo plaćaju?

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.01.2011. u 11:16   |   opcije


Frigaš pisca koji nikad ne iznenadi!

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 11:16   |   opcije


Hje , ta crvena krpa me uvijek tjere da ti nešto napišem. Ogradu lako preskočim.Bitno da si ti meni odgovorila.Nemoj trošiti premijum lovu na mene - vidjeti ćeš po prašini !

Autor: ipitek   |   30.01.2011. u 11:20   |   opcije


Ako mislite na onaj komentarčić nema u njemu ni mrvice lošega. Možda je bila to jednadžba sa dva rješenja. Izabrali ste ono sa negativnim predznakom.

Autor: romantic1az   |   30.01.2011. u 11:21   |   opcije


Ako je negativno onda nije prirodno. Ali moglo bi biti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.01.2011. u 11:24   |   opcije


Samo pitam se zašto izabrali baš negativno.

Autor: romantic1az   |   30.01.2011. u 11:29   |   opcije


Ti si izabrao, nisam ja.

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.01.2011. u 11:29   |   opcije


Rane prošlosti?

Autor: romantic1az   |   30.01.2011. u 11:30   |   opcije


skreće li simpa, vedar blogić opet u svađu ? ostajem vječito naivna i zbunjena

Autor: budi-moj-valung   |   30.01.2011. u 11:31   |   opcije


Skrenuo je. S kursa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.01.2011. u 11:35   |   opcije


Ma dajte, ljudi, pa nije ovo film da moramo prvo razviti negativ da bismo dobili pozitiv! Lijep i vedar pozdrav svima, moje pseto (debelo ko prase) traži jedan trk po livadi :-))

Autor: vegavega8   |   30.01.2011. u 11:43   |   opcije


ako mahnem repom - vodiš me u šetnju ?

Autor: ipitek   |   30.01.2011. u 11:48   |   opcije


Je kolega ima puno istine u tome što pišeš ali žena koja se prodaje zašto je to učinila? Možda je to morala zbog svoje djece, možda zato da na poslu ne bi bila iz nekih za nju opravdanih razloga lišena elementarnog dostojanstva? Svaki čovjek je priča za sebe i u toj knjizi života nemamo pravo zaključivati ili suditi na osnovu jedne riječi ili rečenice. Do pisanja poslijepodne i hvala na člancima koje sam pažljivo pročitao.

Autor: romantic1az   |   30.01.2011. u 13:05   |   opcije


Moje psetance je na špagici i volim ga.

Autor: romantic1az   |   31.01.2011. u 8:00   |   opcije


Dodaj komentar