Nije valjda da ih ima i u zelenom? Žitu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.01.2011. u 11:11   |   opcije


gle muški miš i ženski miš na doručku u mom žitu

Autor: roman10   |   31.01.2011. u 11:26   |   opcije


Kažu da ima u svakom. Zeleno valjda okopavaju. Dok se ne zazlati.

Autor: vegavega8   |   31.01.2011. u 11:27   |   opcije


Ne brini, Romane, uskoro će tu biti i mali mišeki :-))

Autor: vegavega8   |   31.01.2011. u 11:28   |   opcije


A tebi će ostaviti žitne pahuljice.

Autor: vegavega8   |   31.01.2011. u 11:28   |   opcije


vega, onda će biti "pita" od zelenog žita.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.01.2011. u 11:29   |   opcije


E, bogme će se fino napitati! :-)))

Autor: vegavega8   |   31.01.2011. u 11:30   |   opcije


vega, žito se ne okopava. To je usjev za prave ljenčine. Posiješ, uzmeš frulu i zasviraš, a žito raste.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.01.2011. u 11:30   |   opcije


Jeste vega, zasrat će i šefa i stanicu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.01.2011. u 11:31   |   opcije


Pa što li onda miševi rade, zaboga? Tulumare?

Autor: vegavega8   |   31.01.2011. u 11:40   |   opcije


pas mat.. jedu moje žito pomoććć

Autor: roman10   |   31.01.2011. u 11:44   |   opcije


Piju, puše, tulumare, obožavaju skupe stvari.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.01.2011. u 11:47   |   opcije


Ja i moj miš sviramo Džez.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.01.2011. u 11:51   |   opcije


Cccc, Romane, u tvojem žitu miševi kolo vode!

Autor: vegavega8   |   31.01.2011. u 11:55   |   opcije


A kod Svilenog su džezeri.

Autor: vegavega8   |   31.01.2011. u 11:56   |   opcije


Za Svilenog i mišadiju: http://www.youtube.com/watch?v=6jALndvCbRE

Autor: vegavega8   |   31.01.2011. u 11:57   |   opcije


Ima tu koja mišica?

Autor: romantic1az   |   31.01.2011. u 12:34   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=3J5UcmxJJ3Q

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.01.2011. u 12:46   |   opcije


Dodaj komentar