Nije valjda da ih ima i u zelenom? Žitu.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.01.2011. u 11:11 | opcije
gle muški miš i ženski miš na doručku u mom žitu
Autor: roman10 | 31.01.2011. u 11:26 | opcije
Kažu da ima u svakom. Zeleno valjda okopavaju. Dok se ne zazlati.
Autor: vegavega8 | 31.01.2011. u 11:27 | opcije
Ne brini, Romane, uskoro će tu biti i mali mišeki :-))
Autor: vegavega8 | 31.01.2011. u 11:28 | opcije
A tebi će ostaviti žitne pahuljice.
Autor: vegavega8 | 31.01.2011. u 11:28 | opcije
vega, onda će biti "pita" od zelenog žita.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.01.2011. u 11:29 | opcije
E, bogme će se fino napitati! :-)))
Autor: vegavega8 | 31.01.2011. u 11:30 | opcije
vega, žito se ne okopava. To je usjev za prave ljenčine. Posiješ, uzmeš frulu i zasviraš, a žito raste.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.01.2011. u 11:30 | opcije
Jeste vega, zasrat će i šefa i stanicu.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.01.2011. u 11:31 | opcije
Pa što li onda miševi rade, zaboga? Tulumare?
Autor: vegavega8 | 31.01.2011. u 11:40 | opcije
pas mat.. jedu moje žito pomoććć
Autor: roman10 | 31.01.2011. u 11:44 | opcije
Piju, puše, tulumare, obožavaju skupe stvari.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.01.2011. u 11:47 | opcije
Ja i moj miš sviramo Džez.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.01.2011. u 11:51 | opcije
Cccc, Romane, u tvojem žitu miševi kolo vode!
Autor: vegavega8 | 31.01.2011. u 11:55 | opcije
A kod Svilenog su džezeri.
Autor: vegavega8 | 31.01.2011. u 11:56 | opcije
Za Svilenog i mišadiju: http://www.youtube.com/watch?v=6jALndvCbRE
Autor: vegavega8 | 31.01.2011. u 11:57 | opcije
Ima tu koja mišica?
Autor: romantic1az | 31.01.2011. u 12:34 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=3J5UcmxJJ3Q
Autor: dudhaimurvimorus | 31.01.2011. u 12:46 | opcije
