Super...kao uvijek!
Imala sam takvog mačka ...zvao se Muciko... :-))
Autor: korala | 01.02.2011. u 10:01 | opcije
korala, jel' i njega satr'o autobus kojeg je vozio ćelavi globus il' vlak? Kod Podlugova.
Autor: dudhaimurvimorus | 01.02.2011. u 10:05 | opcije
Da je to u Italiji npr. bus bi stao i bila bi atrakcija. Možda bi se i veterinar odnekud pojavio.
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 10:06 | opcije
Od: mravac
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 10:07 | opcije
U busu je sigurno bar jedan veterinar - dakle, nema frke za macu :-))
Autor: vegavega8 | 01.02.2011. u 10:07 | opcije
Dok likovi sjede na cesti oni mačkicama lašte brkove. Da sam bar na njenom mjestu.. Sanjare dugih ljetnih večeri.
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 10:13 | opcije
S te strane ljubavi prema životinjama sve je jako dobro i pohvalno ali kažem kod većine fali ponekad i ono drugo, prema bližnjemu
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 10:17 | opcije
Mačka je carica u svojoj domeni. Neka bus zakoči!
Autor: vegavega8 | 01.02.2011. u 10:18 | opcije
Naravno. Kažem žao mi da kod nas pomalo fali takve kulture a da smo gori od nekih drugih nismo. Mačkica carica. Možda došla sa druge planete. Predbilježbu primite cijenjena gospođo. I will stay here forever.
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 10:22 | opcije
Mačka voli što se mački sviđa, pa bio to topli asfalt ili mekani divan: nema tu nagovaranja ili uvjeravanja :-))
Autor: vegavega8 | 01.02.2011. u 10:25 | opcije
Moj mačak Muciko "umro" je od starosti....:-))
Autor: korala | 01.02.2011. u 10:28 | opcije
Primijetio da vole mace leškariti na toploj podlozi koja god bila. Suverene u svojoj domeni. I to primijetio.
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 10:32 | opcije
Muciko mažen bio kad toliko poživio.
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 10:34 | opcije
MAČE NA CESTI: Moja naj slika. Vrlo je kvalitetna. Nadam se da autorica neće zamjeriti. Jer spremio ju u "moje slike".
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 11:40 | opcije
