ŠIC, MIC!

01.02.2011. u 9:53   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Super...kao uvijek!
Imala sam takvog mačka ...zvao se Muciko... :-))

Autor: korala   |   01.02.2011. u 10:01   |   opcije


korala, jel' i njega satr'o autobus kojeg je vozio ćelavi globus il' vlak? Kod Podlugova.

Autor: dudhaimurvimorus   |   01.02.2011. u 10:05   |   opcije


Da je to u Italiji npr. bus bi stao i bila bi atrakcija. Možda bi se i veterinar odnekud pojavio.

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 10:06   |   opcije


Od: mravac

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 10:07   |   opcije


U busu je sigurno bar jedan veterinar - dakle, nema frke za macu :-))

Autor: vegavega8   |   01.02.2011. u 10:07   |   opcije


Dok likovi sjede na cesti oni mačkicama lašte brkove. Da sam bar na njenom mjestu.. Sanjare dugih ljetnih večeri.

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 10:13   |   opcije


S te strane ljubavi prema životinjama sve je jako dobro i pohvalno ali kažem kod većine fali ponekad i ono drugo, prema bližnjemu

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 10:17   |   opcije


Mačka je carica u svojoj domeni. Neka bus zakoči!

Autor: vegavega8   |   01.02.2011. u 10:18   |   opcije


Naravno. Kažem žao mi da kod nas pomalo fali takve kulture a da smo gori od nekih drugih nismo. Mačkica carica. Možda došla sa druge planete. Predbilježbu primite cijenjena gospođo. I will stay here forever.

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 10:22   |   opcije


Mačka voli što se mački sviđa, pa bio to topli asfalt ili mekani divan: nema tu nagovaranja ili uvjeravanja :-))

Autor: vegavega8   |   01.02.2011. u 10:25   |   opcije


Moj mačak Muciko "umro" je od starosti....:-))

Autor: korala   |   01.02.2011. u 10:28   |   opcije


Primijetio da vole mace leškariti na toploj podlozi koja god bila. Suverene u svojoj domeni. I to primijetio.

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 10:32   |   opcije


Muciko mažen bio kad toliko poživio.

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 10:34   |   opcije


MAČE NA CESTI: Moja naj slika. Vrlo je kvalitetna. Nadam se da autorica neće zamjeriti. Jer spremio ju u "moje slike".

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 11:40   |   opcije


Dodaj komentar