Je, bome je.
Ide Mačak Đuro.
On će sad ovu macu opalit preko indiga !
Autor: Zelenobradi_druid_02 | 01.02.2011. u 22:50 | opcije
A ti sve to slikala, ojojojojoj
Autor: juicy-mama | 01.02.2011. u 22:54 | opcije
tko prije djevojci...
Autor: lalinea1 | 01.02.2011. u 22:58 | opcije
Izgleda ovaj drugi čeka na red.
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 22:58 | opcije
Jel se to zove redaljka?
Autor: juicy-mama | 01.02.2011. u 22:59 | opcije
ne...zove se veljača
Autor: lalinea1 | 01.02.2011. u 23:01 | opcije
Ja mislim da mica-hebačica ima nešto za primijetiti glede aktualnog pregaoca ;-))
Autor: vegavega8 | 01.02.2011. u 23:03 | opcije
šiiiiiiiiiiic!
Autor: ametist- | 01.02.2011. u 23:04 | opcije
Meni se cini da mica - redaljka ima samo nesto protiv onoga, tko slika cijelu scenu...to je moje misljenje, vidi joj facicu
Autor: juicy-mama | 01.02.2011. u 23:04 | opcije
Slika se može lijepo uvećat. Kvalitetna je.
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 23:06 | opcije
naravno...kako bi tebi bilo da te netko slika u takvoj radnji...ccc
Autor: lalinea1 | 01.02.2011. u 23:06 | opcije
BIJO BU GUŽVE AJ AK JE MACA DOBJA IMA ZA OBOJICU DOSTA...............
Autor: kjele | 01.02.2011. u 23:10 | opcije
Jel to slika iz Macjeg playboya?
Autor: juicy-mama | 01.02.2011. u 23:10 | opcije
I ne treba im grmlje.
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 23:12 | opcije
Ma ne, to je susjed Štef uslikao kad je išao naštelavati antenu.
Autor: vegavega8 | 01.02.2011. u 23:13 | opcije
Men se sve čini da ova mačka pozira: ufatila priliku za malo besplatne reklame ;-))
Autor: vegavega8 | 01.02.2011. u 23:13 | opcije
JE SUSED ŠTEF JOŠ KAJ NAŠTEJAVAJ??????????
Autor: kjele | 01.02.2011. u 23:13 | opcije
Onaj drugi je gentleman.
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 23:14 | opcije
Je, kjele, svoju umjetnu nogu.
Autor: vegavega8 | 01.02.2011. u 23:20 | opcije
Da je gentleman, došao bi s nekim mišem, a pogle ga kak stupa, ko ragbijaš!
Autor: vegavega8 | 01.02.2011. u 23:21 | opcije
A DA NIJE ONAJ KAJ VOJI MUŠKE???
Autor: kjele | 01.02.2011. u 23:22 | opcije
Da, pozira se razme
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 23:23 | opcije
Da s mišem je prišel..
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 23:26 | opcije
Ako je takav, kjele, onda su svi u dobjom pojožaju :-)))
Autor: vegavega8 | 01.02.2011. u 23:26 | opcije
UDJI BJIGU NA VESLJE............ŽIVJEJI!
Autor: kjele | 01.02.2011. u 23:29 | opcije
K. a ti na duge staze?
Autor: romantic1az | 01.02.2011. u 23:30 | opcije
Tak je, nećemo valjda bjigom na bjigu! Djagi moji, jaka vam noć i bezbjižni snovi! :-))
Autor: vegavega8 | 01.02.2011. u 23:32 | opcije
JAKU NOĆ..............ODOH KOJI DINAJ ZAJADITI...............
Autor: kjele | 01.02.2011. u 23:33 | opcije
