BIT ĆE BELAJA!

01.02.2011. u 22:45   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Je, bome je.
Ide Mačak Đuro.
On će sad ovu macu opalit preko indiga !

Autor: Zelenobradi_druid_02   |   01.02.2011. u 22:50   |   opcije


A ti sve to slikala, ojojojojoj

Autor: juicy-mama   |   01.02.2011. u 22:54   |   opcije


tko prije djevojci...

Autor: lalinea1   |   01.02.2011. u 22:58   |   opcije


Izgleda ovaj drugi čeka na red.

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 22:58   |   opcije


Jel se to zove redaljka?

Autor: juicy-mama   |   01.02.2011. u 22:59   |   opcije


ne...zove se veljača

Autor: lalinea1   |   01.02.2011. u 23:01   |   opcije


Ja mislim da mica-hebačica ima nešto za primijetiti glede aktualnog pregaoca ;-))

Autor: vegavega8   |   01.02.2011. u 23:03   |   opcije


šiiiiiiiiiiic!

Autor: ametist-   |   01.02.2011. u 23:04   |   opcije


Meni se cini da mica - redaljka ima samo nesto protiv onoga, tko slika cijelu scenu...to je moje misljenje, vidi joj facicu

Autor: juicy-mama   |   01.02.2011. u 23:04   |   opcije


Slika se može lijepo uvećat. Kvalitetna je.

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 23:06   |   opcije


naravno...kako bi tebi bilo da te netko slika u takvoj radnji...ccc

Autor: lalinea1   |   01.02.2011. u 23:06   |   opcije


BIJO BU GUŽVE AJ AK JE MACA DOBJA IMA ZA OBOJICU DOSTA...............

Autor: kjele   |   01.02.2011. u 23:10   |   opcije


Jel to slika iz Macjeg playboya?

Autor: juicy-mama   |   01.02.2011. u 23:10   |   opcije


I ne treba im grmlje.

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 23:12   |   opcije


Ma ne, to je susjed Štef uslikao kad je išao naštelavati antenu.

Autor: vegavega8   |   01.02.2011. u 23:13   |   opcije


Men se sve čini da ova mačka pozira: ufatila priliku za malo besplatne reklame ;-))

Autor: vegavega8   |   01.02.2011. u 23:13   |   opcije


JE SUSED ŠTEF JOŠ KAJ NAŠTEJAVAJ??????????

Autor: kjele   |   01.02.2011. u 23:13   |   opcije


Onaj drugi je gentleman.

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 23:14   |   opcije


Je, kjele, svoju umjetnu nogu.

Autor: vegavega8   |   01.02.2011. u 23:20   |   opcije


Da je gentleman, došao bi s nekim mišem, a pogle ga kak stupa, ko ragbijaš!

Autor: vegavega8   |   01.02.2011. u 23:21   |   opcije


A DA NIJE ONAJ KAJ VOJI MUŠKE???

Autor: kjele   |   01.02.2011. u 23:22   |   opcije


Da, pozira se razme

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 23:23   |   opcije


Da s mišem je prišel..

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 23:26   |   opcije


Ako je takav, kjele, onda su svi u dobjom pojožaju :-)))

Autor: vegavega8   |   01.02.2011. u 23:26   |   opcije


UDJI BJIGU NA VESLJE............ŽIVJEJI!

Autor: kjele   |   01.02.2011. u 23:29   |   opcije


K. a ti na duge staze?

Autor: romantic1az   |   01.02.2011. u 23:30   |   opcije


Tak je, nećemo valjda bjigom na bjigu! Djagi moji, jaka vam noć i bezbjižni snovi! :-))

Autor: vegavega8   |   01.02.2011. u 23:32   |   opcije


JAKU NOĆ..............ODOH KOJI DINAJ ZAJADITI...............

Autor: kjele   |   01.02.2011. u 23:33   |   opcije


Dodaj komentar