Kompatibilni su bas...
Autor: Vladan40 | 02.02.2011. u 10:35 | opcije
UHHHHHHHHHHHHHHHH......
Autor: ribica49 | 02.02.2011. u 10:35 | opcije
hahahhaha sirota riba, kako zijeva od čuda :)
Autor: NATAy | 02.02.2011. u 10:36 | opcije
Aha. Čak su im i face slične.
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 10:36 | opcije
Ribica se čudom čudi čega sve ima na svijetu ;-))
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 10:36 | opcije
To je vizuelni utisak.... and filing's are diferents., full
Autor: Vladan40 | 02.02.2011. u 10:37 | opcije
Ah, Vladane... Ajmo malo uzletjeti iznad okrutne stvarnosti!
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 10:39 | opcije
Led Zeppelin.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.02.2011. u 10:42 | opcije
Zlatna ribica.
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 10:44 | opcije
Pa rezolucija je odlicna, kontrast boja je takodje dobar, predator je zdrav i... sve je lepo sa umetnicke strane, ali ipak dominantni utisak je... jadna ribica !
Autor: Vladan40 | 02.02.2011. u 10:44 | opcije
haha
Autor: pevaljka | 02.02.2011. u 10:49 | opcije
Ribica nije jadna: ispunjava svoju životnu misiju, i to SPEKTAKULARNO ;-))
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 10:51 | opcije
Empatiju budi samo ona a ovaj gore... zavist !
Autor: Vladan40 | 02.02.2011. u 10:56 | opcije
Bit će gozbe :-)))
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 10:57 | opcije
A di je onaj od sto i dvadeset kila imao bi kondor problema s njim.
Autor: romantic1az | 02.02.2011. u 11:42 | opcije
