PRVI LET

02.02.2011. u 10:32   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Kompatibilni su bas...

Autor: Vladan40   |   02.02.2011. u 10:35   |   opcije


UHHHHHHHHHHHHHHHH......

Autor: ribica49   |   02.02.2011. u 10:35   |   opcije


hahahhaha sirota riba, kako zijeva od čuda :)

Autor: NATAy   |   02.02.2011. u 10:36   |   opcije


Aha. Čak su im i face slične.

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 10:36   |   opcije


Ribica se čudom čudi čega sve ima na svijetu ;-))

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 10:36   |   opcije


To je vizuelni utisak.... and filing's are diferents., full

Autor: Vladan40   |   02.02.2011. u 10:37   |   opcije


Ah, Vladane... Ajmo malo uzletjeti iznad okrutne stvarnosti!

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 10:39   |   opcije


Led Zeppelin.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.02.2011. u 10:42   |   opcije


Zlatna ribica.

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 10:44   |   opcije


Pa rezolucija je odlicna, kontrast boja je takodje dobar, predator je zdrav i... sve je lepo sa umetnicke strane, ali ipak dominantni utisak je... jadna ribica !

Autor: Vladan40   |   02.02.2011. u 10:44   |   opcije


haha

Autor: pevaljka   |   02.02.2011. u 10:49   |   opcije


Ribica nije jadna: ispunjava svoju životnu misiju, i to SPEKTAKULARNO ;-))

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 10:51   |   opcije


Empatiju budi samo ona a ovaj gore... zavist !

Autor: Vladan40   |   02.02.2011. u 10:56   |   opcije


Bit će gozbe :-)))

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 10:57   |   opcije


A di je onaj od sto i dvadeset kila imao bi kondor problema s njim.

Autor: romantic1az   |   02.02.2011. u 11:42   |   opcije


Dodaj komentar