ČAROBNE KRPE



02.02.2011. u 13:12 | Editirano: 02.02.2011. u 13:13 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
ma kakve krpe danas ..... e lude nostalgične
Autor: Philippe_de_Mala | 02.02.2011. u 13:27 | opcije
sad se kupi u kartonu nešt za jest...... ne moraš nit grijat neg samo na karton napišeš recimo vako
Autor: Philippe_de_Mala | 02.02.2011. u 13:28 | opcije
ovo ti je ljubavi za subotu. znam da je srijeda danas al snač češ jelda ljubavi a ja moram ič vani pa dođem negdi u petak na noč
Autor: Philippe_de_Mala | 02.02.2011. u 13:29 | opcije
meni vega nadraža ona, mislim čak da sam ju i donjela iz svoje kuće, kuharice kuhaj ručak fino, da ti nebi završil u krilu:)))
Autor: netkomijeuzeonick | 02.02.2011. u 13:48 | opcije
Krpe su čarobne: prebrišeš što ti se ne sviđa i opet sve blista!
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 14:09 | opcije
A pune su mudrosti; i štede vrijeme - radiš i učiš.
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 14:10 | opcije
Stoput bolje od knjiga.
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 14:10 | opcije
Pogoduju kreativnosti. Na pravome mjestu, u pravo vrijeme.
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 14:11 | opcije
Čudim se što naša najveća krparica nema ništa za primijetiti. Aha, ona se izruguje bolesnicima poviše... Pa da, taj nemre primiti krpu u ruke :-((
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 14:11 | opcije
Stvarno si pretjerala ... Kada nekoga uzmeš na zub nemaš mjere... Govoriš o samoj sebi pišući i rugajući se drugima..
Autor: leptirica_57 | 02.02.2011. u 14:46 | opcije
ma jel leptirice
a nije pretjerivanje mahanje zdr. kartonima .
i to tuđim. bolesnog čovjeka.
u najmanju ruku neukusno.
nije pretjerivanje optužiti nekog da se ruga bolesnim ljudima i to na onako plitak i tetaralan način
Autor: pevaljka | 02.02.2011. u 14:48 | opcije
nego, baš divne ove krpe.
povješnjela domaćica se zaključala s drmijem.
možda padne i seks
Autor: pevaljka | 02.02.2011. u 14:49 | opcije
ako nađe čipkom obrubljen stolnjak i nadstolnjak
Autor: pevaljka | 02.02.2011. u 14:49 | opcije
ona njemu kartonom, on kurtonom. mah-mah
bome ću kupiti gaćice s motivima
Autor: pevaljka | 02.02.2011. u 14:50 | opcije
na neke mudre izreke.
pade mi na pamet-u ovoj kući se ne psuje, al to mi bezveze
Autor: pevaljka | 02.02.2011. u 14:51 | opcije
ne sviđa mi se baš ni ko se ne depilira-ne profitira.
idem naći neki prikladniji natpis
Autor: pevaljka | 02.02.2011. u 14:52 | opcije
Odgovornost je teret lako prenosiv na Boga, sudbinu, sreću ili susjeda.
kad budem zvala susjeda
pa nek se tuži kako sam mu prenijela ovo i ono
Autor: pevaljka | 02.02.2011. u 14:54 | opcije
a za vrijeme onih dana u mjesecu baš paše:
"Sve smo čistiji tijelom, a prljaviji duhom ."
Autor: pevaljka | 02.02.2011. u 14:56 | opcije
Ah, sad naša krparica lebdi - ma da lebdi, tutnji ko raketa! - na krilima čudotvornih krpa! Konačno je dobila što je htjela: malo pažnje. To joj Schopenhauer više nemre dati, a nije nikad ni mogao: nikad se nije bavio ni njom, ni njoj sličnima.
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 14:56 | opcije
uvik se te pliskulje izvlače na dušu. e pa odsad ću i ja tako
Autor: pevaljka | 02.02.2011. u 14:56 | opcije
Pevaljko, a zašto bi se ti izvlačila? Pa ti nisi nigdje zapela. One jesu. U razvoju.
Autor: vegavega8 | 02.02.2011. u 15:11 | opcije
od kuvanja gulaša.
proglašavam se nesposobno. stupa na snagu odmah.
luda sam inače za mudrim izrekama.
s.milošević-u laži su kratke noge,
skonta kad mu stari s užeta nije mogao dodirnuti pod
Autor: pevaljka | 02.02.2011. u 15:33 | opcije
nešto mi pade na pamet anica martinović, al nema veze
pa onda izreka čuvajte se bijesa strpljivih.
ae, klinički dokazano
snimili i par nastavaka psiha na tu temu
Autor: pevaljka | 02.02.2011. u 15:34 | opcije