ČAROBNE KRPE



02.02.2011. u 13:12   |   Editirano: 02.02.2011. u 13:13   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ma kakve krpe danas ..... e lude nostalgične

Autor: Philippe_de_Mala   |   02.02.2011. u 13:27   |   opcije


sad se kupi u kartonu nešt za jest...... ne moraš nit grijat neg samo na karton napišeš recimo vako

Autor: Philippe_de_Mala   |   02.02.2011. u 13:28   |   opcije


ovo ti je ljubavi za subotu. znam da je srijeda danas al snač češ jelda ljubavi a ja moram ič vani pa dođem negdi u petak na noč

Autor: Philippe_de_Mala   |   02.02.2011. u 13:29   |   opcije


meni vega nadraža ona, mislim čak da sam ju i donjela iz svoje kuće, kuharice kuhaj ručak fino, da ti nebi završil u krilu:)))

Autor: netkomijeuzeonick   |   02.02.2011. u 13:48   |   opcije


Krpe su čarobne: prebrišeš što ti se ne sviđa i opet sve blista!

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 14:09   |   opcije


A pune su mudrosti; i štede vrijeme - radiš i učiš.

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 14:10   |   opcije


Stoput bolje od knjiga.

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 14:10   |   opcije


Pogoduju kreativnosti. Na pravome mjestu, u pravo vrijeme.

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 14:11   |   opcije


Čudim se što naša najveća krparica nema ništa za primijetiti. Aha, ona se izruguje bolesnicima poviše... Pa da, taj nemre primiti krpu u ruke :-((

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 14:11   |   opcije


Stvarno si pretjerala ... Kada nekoga uzmeš na zub nemaš mjere... Govoriš o samoj sebi pišući i rugajući se drugima..

Autor: leptirica_57   |   02.02.2011. u 14:46   |   opcije


ma jel leptirice
a nije pretjerivanje mahanje zdr. kartonima .
i to tuđim. bolesnog čovjeka.
u najmanju ruku neukusno.
nije pretjerivanje optužiti nekog da se ruga bolesnim ljudima i to na onako plitak i tetaralan način

Autor: pevaljka   |   02.02.2011. u 14:48   |   opcije


nego, baš divne ove krpe.
povješnjela domaćica se zaključala s drmijem.
možda padne i seks

Autor: pevaljka   |   02.02.2011. u 14:49   |   opcije


ako nađe čipkom obrubljen stolnjak i nadstolnjak

Autor: pevaljka   |   02.02.2011. u 14:49   |   opcije


ona njemu kartonom, on kurtonom. mah-mah
bome ću kupiti gaćice s motivima

Autor: pevaljka   |   02.02.2011. u 14:50   |   opcije


na neke mudre izreke.
pade mi na pamet-u ovoj kući se ne psuje, al to mi bezveze

Autor: pevaljka   |   02.02.2011. u 14:51   |   opcije


ne sviđa mi se baš ni ko se ne depilira-ne profitira.
idem naći neki prikladniji natpis

Autor: pevaljka   |   02.02.2011. u 14:52   |   opcije


Odgovornost je teret lako prenosiv na Boga, sudbinu, sreću ili susjeda.
kad budem zvala susjeda
pa nek se tuži kako sam mu prenijela ovo i ono

Autor: pevaljka   |   02.02.2011. u 14:54   |   opcije


a za vrijeme onih dana u mjesecu baš paše:
"Sve smo čistiji tijelom, a prljaviji duhom ."

Autor: pevaljka   |   02.02.2011. u 14:56   |   opcije


Ah, sad naša krparica lebdi - ma da lebdi, tutnji ko raketa! - na krilima čudotvornih krpa! Konačno je dobila što je htjela: malo pažnje. To joj Schopenhauer više nemre dati, a nije nikad ni mogao: nikad se nije bavio ni njom, ni njoj sličnima.

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 14:56   |   opcije


uvik se te pliskulje izvlače na dušu. e pa odsad ću i ja tako

Autor: pevaljka   |   02.02.2011. u 14:56   |   opcije


Pevaljko, a zašto bi se ti izvlačila? Pa ti nisi nigdje zapela. One jesu. U razvoju.

Autor: vegavega8   |   02.02.2011. u 15:11   |   opcije


od kuvanja gulaša.
proglašavam se nesposobno. stupa na snagu odmah.
luda sam inače za mudrim izrekama.
s.milošević-u laži su kratke noge,
skonta kad mu stari s užeta nije mogao dodirnuti pod

Autor: pevaljka   |   02.02.2011. u 15:33   |   opcije


nešto mi pade na pamet anica martinović, al nema veze
pa onda izreka čuvajte se bijesa strpljivih.
ae, klinički dokazano
snimili i par nastavaka psiha na tu temu

Autor: pevaljka   |   02.02.2011. u 15:34   |   opcije


Dodaj komentar