U EUROPI

03.02.2011. u 10:16   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

koliko se ja razumijem u geografiju,ovo je na psoušju
a vidi ti njih dvi,ha

Autor: pevaljka   |   03.02.2011. u 10:32   |   opcije


Posušje, veliš...? Bogme, malo Posušje uz velikog vođu stiže u Europu prije svih nas!

Autor: vegavega8   |   03.02.2011. u 10:38   |   opcije


Jedino mi ovaj vozni park nekako preskroman :-((

Autor: vegavega8   |   03.02.2011. u 10:38   |   opcije


taj vođa nema ko biti nego rojs. ako i ne nađe put u EU,za tren će on naliti asvalta do tamo.
a vozni park, šta ja znam.
možda osedlati ovog psa pa napraviti kraljevsku konjicu.
a ima i tovara u blitvariji.
samo ih malo prebojati

Autor: pevaljka   |   03.02.2011. u 10:57   |   opcije


Stoljeća sedmog.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.02.2011. u 11:17   |   opcije


jel to homo ili hetero par

Autor: roman10   |   03.02.2011. u 12:38   |   opcije


Dodaj komentar