koliko se ja razumijem u geografiju,ovo je na psoušju
a vidi ti njih dvi,ha
Autor: pevaljka | 03.02.2011. u 10:32 | opcije
Posušje, veliš...? Bogme, malo Posušje uz velikog vođu stiže u Europu prije svih nas!
Autor: vegavega8 | 03.02.2011. u 10:38 | opcije
Jedino mi ovaj vozni park nekako preskroman :-((
Autor: vegavega8 | 03.02.2011. u 10:38 | opcije
taj vođa nema ko biti nego rojs. ako i ne nađe put u EU,za tren će on naliti asvalta do tamo.
a vozni park, šta ja znam.
možda osedlati ovog psa pa napraviti kraljevsku konjicu.
a ima i tovara u blitvariji.
samo ih malo prebojati
Autor: pevaljka | 03.02.2011. u 10:57 | opcije
Stoljeća sedmog.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.02.2011. u 11:17 | opcije
jel to homo ili hetero par
Autor: roman10 | 03.02.2011. u 12:38 | opcije
