prirodna glupost, bila bi, što, npr...ratovi..otimačina..?

Autor: Tatumi   |   04.03.2011. u 14:29   |   opcije


Imaš zoran primjer nekoliko blogova niže.

Autor: vevegaga08   |   04.03.2011. u 14:30   |   opcije


nije, to ti je kad pored modernih arhitektonskih rješenja izabereš život u zoološkom vrtu

Autor: crnooki37   |   04.03.2011. u 14:31   |   opcije


a tko je tebe kvalificirao pa si daješ pravo prozivati drugoga za glupost?

Autor: LaBambola   |   04.03.2011. u 14:33   |   opcije


Bambolice, to što znam koristiti google ;-)))))

Autor: vevegaga08   |   04.03.2011. u 14:35   |   opcije


Crnooki, ako biraš, to već budi sumnju u tvoju glupost! ;-))

Autor: vevegaga08   |   04.03.2011. u 14:37   |   opcije


postavila sam ti konkretno pitanje, a ti mi odgovaraš insinuacijom. molim te, odgovori mi na pitanje.

Autor: LaBambola   |   04.03.2011. u 14:40   |   opcije


IQ izmjeren 3 puta u tri različita životna doba i činjenica da znam koristiti google.

Autor: vevegaga08   |   04.03.2011. u 14:41   |   opcije


Nego, da i ja tebe pitam nekaj konkretno: jesi li skužila kako se koristi google?

Autor: vevegaga08   |   04.03.2011. u 14:42   |   opcije


(Idem pofrigati ribu dok odgovoriš.)

Autor: vevegaga08   |   04.03.2011. u 14:42   |   opcije


još mi uvijek nisi odgovorila na pitanje. pitala sam te tko. uvrede pucaš u prazno, moje mišljenje je o tebi toliko nisko da graniči sa sažaljenjem.

Autor: LaBambola   |   04.03.2011. u 14:44   |   opcije


kad pofrigaš ribu, izmjeri EQ i razmisli malo o rezultatu.

Autor: LaBambola   |   04.03.2011. u 14:47   |   opcije


Pametni ostavljaju ribe na životu ...

Autor: Yggdrasil   |   04.03.2011. u 14:52   |   opcije


koji fajt!
ovo ti je kao pozicija i opozicija,
samo ne znam tko je tko u ovoj priči.

Autor: Tatumi   |   04.03.2011. u 15:01   |   opcije


Ma, ja samo solim pamet ljudima sa svojim već petodnevnim vegetarijanstvom :P

Autor: Yggdrasil   |   04.03.2011. u 15:09   |   opcije


Ovo je sve predstava, a medo je odlično rekao prije par dana ... "pravi komentari se uvijek brišu".

Autor: Yggdrasil   |   04.03.2011. u 15:10   |   opcije


Bambolice, kad bi znala koristiti google, onda bi sama našla odgovor. Ja ti otvaram priliku da dokažeš vlastiti IQ ;-)) (Usput, ja o tebi uopće ne mislim, osim kad mi se ovako zgodno ukažeš na ekranu, zbog čega sam ti neizmjerno zahvalna - uvijek me nasmiješ do suza!)

Autor: vevegaga08   |   04.03.2011. u 15:16   |   opcije


(Sad idem napraviti salatu.)

Autor: vevegaga08   |   04.03.2011. u 15:16   |   opcije


(Ja i poručala, a ova još googla! Ajme...)

Autor: vevegaga08   |   04.03.2011. u 15:52   |   opcije


Veterinarska pripravnice,
ti si triumfalno oličenje umjetne inteligencije a glupost je
ipak uzvišeno stanje duha koje je rezervirano za izvornost prirodnosti.

Nedokučiv stadij za karikature i retardirane promotore svevišnje mudrosti,
uruči šaponji milost mašućeg repa,
i dočaraj mu glupost svojeg izobilja.

Autor: Glupi   |   04.03.2011. u 15:57   |   opcije


Pa taj i jeste pravi s urođenom rupom u glavi. Ostali su krivi kurac.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.03.2011. u 17:02   |   opcije


Usput, google je turbofolk. A žrtava je puno.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.03.2011. u 17:23   |   opcije


Dodaj komentar