"Prije nego što razvijemo umjetnu inteligenciju, zašto ne bismo nešto poduzeli u vezi s prirodnom glupošću?" Steve Polyak

04.03.2011. u 14:21 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
prirodna glupost, bila bi, što, npr...ratovi..otimačina..?
Autor: Tatumi | 04.03.2011. u 14:29 | opcije
Imaš zoran primjer nekoliko blogova niže.
Autor: vevegaga08 | 04.03.2011. u 14:30 | opcije
nije, to ti je kad pored modernih arhitektonskih rješenja izabereš život u zoološkom vrtu
Autor: crnooki37 | 04.03.2011. u 14:31 | opcije
a tko je tebe kvalificirao pa si daješ pravo prozivati drugoga za glupost?
Autor: LaBambola | 04.03.2011. u 14:33 | opcije
Bambolice, to što znam koristiti google ;-)))))
Autor: vevegaga08 | 04.03.2011. u 14:35 | opcije
Crnooki, ako biraš, to već budi sumnju u tvoju glupost! ;-))
Autor: vevegaga08 | 04.03.2011. u 14:37 | opcije
postavila sam ti konkretno pitanje, a ti mi odgovaraš insinuacijom. molim te, odgovori mi na pitanje.
Autor: LaBambola | 04.03.2011. u 14:40 | opcije
IQ izmjeren 3 puta u tri različita životna doba i činjenica da znam koristiti google.
Autor: vevegaga08 | 04.03.2011. u 14:41 | opcije
Nego, da i ja tebe pitam nekaj konkretno: jesi li skužila kako se koristi google?
Autor: vevegaga08 | 04.03.2011. u 14:42 | opcije
(Idem pofrigati ribu dok odgovoriš.)
Autor: vevegaga08 | 04.03.2011. u 14:42 | opcije
još mi uvijek nisi odgovorila na pitanje. pitala sam te tko. uvrede pucaš u prazno, moje mišljenje je o tebi toliko nisko da graniči sa sažaljenjem.
Autor: LaBambola | 04.03.2011. u 14:44 | opcije
kad pofrigaš ribu, izmjeri EQ i razmisli malo o rezultatu.
Autor: LaBambola | 04.03.2011. u 14:47 | opcije
Pametni ostavljaju ribe na životu ...
Autor: Yggdrasil | 04.03.2011. u 14:52 | opcije
koji fajt!
ovo ti je kao pozicija i opozicija,
samo ne znam tko je tko u ovoj priči.
Autor: Tatumi | 04.03.2011. u 15:01 | opcije
Ma, ja samo solim pamet ljudima sa svojim već petodnevnim vegetarijanstvom :P
Autor: Yggdrasil | 04.03.2011. u 15:09 | opcije
Ovo je sve predstava, a medo je odlično rekao prije par dana ... "pravi komentari se uvijek brišu".
Autor: Yggdrasil | 04.03.2011. u 15:10 | opcije
Bambolice, kad bi znala koristiti google, onda bi sama našla odgovor. Ja ti otvaram priliku da dokažeš vlastiti IQ ;-)) (Usput, ja o tebi uopće ne mislim, osim kad mi se ovako zgodno ukažeš na ekranu, zbog čega sam ti neizmjerno zahvalna - uvijek me nasmiješ do suza!)
Autor: vevegaga08 | 04.03.2011. u 15:16 | opcije
(Sad idem napraviti salatu.)
Autor: vevegaga08 | 04.03.2011. u 15:16 | opcije
(Ja i poručala, a ova još googla! Ajme...)
Autor: vevegaga08 | 04.03.2011. u 15:52 | opcije
Veterinarska pripravnice,
ti si triumfalno oličenje umjetne inteligencije a glupost je
ipak uzvišeno stanje duha koje je rezervirano za izvornost prirodnosti.
Nedokučiv stadij za karikature i retardirane promotore svevišnje mudrosti,
uruči šaponji milost mašućeg repa,
i dočaraj mu glupost svojeg izobilja.
Autor: Glupi | 04.03.2011. u 15:57 | opcije
Pa taj i jeste pravi s urođenom rupom u glavi. Ostali su krivi kurac.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.03.2011. u 17:02 | opcije
Usput, google je turbofolk. A žrtava je puno.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.03.2011. u 17:23 | opcije