DRSKOST!

27.03.2011. u 11:06   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

odličan :)
neznam kak uopće leti, s tolkim mudima :))

Autor: twirl   |   27.03.2011. u 11:11   |   opcije


Pitaj mlatimudana ;-))

Autor: vegavega8   |   27.03.2011. u 11:14   |   opcije


super

Autor: LickMe-EatMe   |   27.03.2011. u 11:15   |   opcije


Paaaa... kako kome!

Autor: vegavega8   |   27.03.2011. u 11:16   |   opcije


možda mačka misli: znam gdje ti je gnijezdo... :)))

Autor: twirl   |   27.03.2011. u 11:20   |   opcije


Draga Vegice,
obaviještavam te da sam od blogova koje sam pisao za Iskricu objavio knjigu "Boginja seksa", koja je dostupna na mojoj web stranici: www.giancarlo-kravar.com. Bilo bi mi drago da je posjetiš. Tvoj virtualni prijatelj,
Giancarlo Kravar

Autor: Giancarlo1   |   27.03.2011. u 11:23   |   opcije


Uffff, samo osvetoljubive misli! A možda je mačka jednostavno - velikodušna.

Autor: vegavega8   |   27.03.2011. u 11:28   |   opcije


Čestitam, Giancarlo, rado ću pogledati :-))))

Autor: vegavega8   |   27.03.2011. u 11:28   |   opcije


Hvala ti Vegice... Pusa;-)))
Giancarlo

Autor: Giancarlo1   |   27.03.2011. u 11:32   |   opcije


Prava tema.

Autor: romantic1az   |   27.03.2011. u 12:29   |   opcije


da vega,
macka je dobar karakter
dobrica...

Autor: cyberlady   |   27.03.2011. u 13:08   |   opcije


Drskost...Ne. Ne bih se složio s tobom Vega.
Ako malo pažljivije pogledamo , vidjeti ćemo da u trećoj sekundi videa galeb okreće glavu prema mačku i klimanjem glave pita ga da li može uzeti tanjur i odnijeti nešto hrane svojoj dragoj. Mačak u znak odobravanja lagano klimne glavom, što je razvidno u četvrtoj sekundi videa. Uz to mačak mu namigne s lijevim okom, što se ne vidi dobro iz ovog kuta kamere, ali možemo pretpostaviti da se je to odigralo pošto galeb trčećim korakom odlazi s tanjurom u kljunu svojoj kući. Naime galeb je zalomio cijelu noć i sada na može praznog kljuna doći na oči svojoj dragoj. Mačak je bio u istoj situaciji mnogo puta pa su se razumjeli u sekundi.
Stvari nikada nisu onakve kakve na prvi pogled izgledaju Vega!

Autor: Zarobljenik   |   27.03.2011. u 13:15   |   opcije


Evo, samo malo pozornosti i negativa prelazi u pozitivu! Zahvaljujem, Zarobljeniče, uz potpuno slaganje i prihvaćanje :-)))

Autor: vegavega8   |   27.03.2011. u 14:04   |   opcije


Drago mi da se bacilo pozitivnog svjetla na mačka.

Autor: romantic1az   |   27.03.2011. u 20:17   |   opcije


Podsjeća taj scenarij jako na crtane filmove iz prošlih vremena.

Autor: romantic1az   |   27.03.2011. u 20:22   |   opcije


Dodaj komentar