odličan :)
neznam kak uopće leti, s tolkim mudima :))
Autor: twirl | 27.03.2011. u 11:11 | opcije
Pitaj mlatimudana ;-))
Autor: vegavega8 | 27.03.2011. u 11:14 | opcije
super
Autor: LickMe-EatMe | 27.03.2011. u 11:15 | opcije
Paaaa... kako kome!
Autor: vegavega8 | 27.03.2011. u 11:16 | opcije
možda mačka misli: znam gdje ti je gnijezdo... :)))
Autor: twirl | 27.03.2011. u 11:20 | opcije
Draga Vegice,
obaviještavam te da sam od blogova koje sam pisao za Iskricu objavio knjigu "Boginja seksa", koja je dostupna na mojoj web stranici: www.giancarlo-kravar.com. Bilo bi mi drago da je posjetiš. Tvoj virtualni prijatelj,
Giancarlo Kravar
Autor: Giancarlo1 | 27.03.2011. u 11:23 | opcije
Uffff, samo osvetoljubive misli! A možda je mačka jednostavno - velikodušna.
Autor: vegavega8 | 27.03.2011. u 11:28 | opcije
Čestitam, Giancarlo, rado ću pogledati :-))))
Autor: vegavega8 | 27.03.2011. u 11:28 | opcije
Hvala ti Vegice... Pusa;-)))
Giancarlo
Autor: Giancarlo1 | 27.03.2011. u 11:32 | opcije
Prava tema.
Autor: romantic1az | 27.03.2011. u 12:29 | opcije
da vega,
macka je dobar karakter
dobrica...
Autor: cyberlady | 27.03.2011. u 13:08 | opcije
Drskost...Ne. Ne bih se složio s tobom Vega.
Ako malo pažljivije pogledamo , vidjeti ćemo da u trećoj sekundi videa galeb okreće glavu prema mačku i klimanjem glave pita ga da li može uzeti tanjur i odnijeti nešto hrane svojoj dragoj. Mačak u znak odobravanja lagano klimne glavom, što je razvidno u četvrtoj sekundi videa. Uz to mačak mu namigne s lijevim okom, što se ne vidi dobro iz ovog kuta kamere, ali možemo pretpostaviti da se je to odigralo pošto galeb trčećim korakom odlazi s tanjurom u kljunu svojoj kući. Naime galeb je zalomio cijelu noć i sada na može praznog kljuna doći na oči svojoj dragoj. Mačak je bio u istoj situaciji mnogo puta pa su se razumjeli u sekundi.
Stvari nikada nisu onakve kakve na prvi pogled izgledaju Vega!
Autor: Zarobljenik | 27.03.2011. u 13:15 | opcije
Evo, samo malo pozornosti i negativa prelazi u pozitivu! Zahvaljujem, Zarobljeniče, uz potpuno slaganje i prihvaćanje :-)))
Autor: vegavega8 | 27.03.2011. u 14:04 | opcije
Drago mi da se bacilo pozitivnog svjetla na mačka.
Autor: romantic1az | 27.03.2011. u 20:17 | opcije
Podsjeća taj scenarij jako na crtane filmove iz prošlih vremena.
Autor: romantic1az | 27.03.2011. u 20:22 | opcije
