DOSTA CYBERSEXA!

27.03.2011. u 23:38   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

što ti je skrivila jadna vjeverica?

Autor: staranaivan   |   27.03.2011. u 23:44   |   opcije


Ivane, jel ti se spava ili imaš loše naočale?

Autor: vegavega8   |   27.03.2011. u 23:44   |   opcije


valjda i jedno i drugo, ali lići na vjevericu, a ja ne znam što je, ako nije mačka!

Autor: staranaivan   |   27.03.2011. u 23:46   |   opcije


sta je da je......vidi se da je pretjerao....;)

Autor: mani-price   |   27.03.2011. u 23:48   |   opcije


Mali, pohotni hrčkić! Taj bi ovdje mogao okretati cijelu noć, ali vrijeme je za spavanje. Zato, društvo, laka vam noć, a ako se vrtite, budite tihi :-))

Autor: vegavega8   |   27.03.2011. u 23:53   |   opcije


ovo mi liči na dabra...

Autor: dr_Sunshine   |   27.03.2011. u 23:53   |   opcije


Dodaj komentar