što ti je skrivila jadna vjeverica?
Autor: staranaivan | 27.03.2011. u 23:44 | opcije
Ivane, jel ti se spava ili imaš loše naočale?
Autor: vegavega8 | 27.03.2011. u 23:44 | opcije
valjda i jedno i drugo, ali lići na vjevericu, a ja ne znam što je, ako nije mačka!
Autor: staranaivan | 27.03.2011. u 23:46 | opcije
sta je da je......vidi se da je pretjerao....;)
Autor: mani-price | 27.03.2011. u 23:48 | opcije
Mali, pohotni hrčkić! Taj bi ovdje mogao okretati cijelu noć, ali vrijeme je za spavanje. Zato, društvo, laka vam noć, a ako se vrtite, budite tihi :-))
Autor: vegavega8 | 27.03.2011. u 23:53 | opcije
ovo mi liči na dabra...
Autor: dr_Sunshine | 27.03.2011. u 23:53 | opcije
