MY PUSSY

29.03.2011. u 10:47   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Preslatka...

Autor: cyberlady   |   29.03.2011. u 10:51   |   opcije


stavim li ja sliku svoje, opet će me optužiti za masovni bijeg s iskrice.
nego, odličan ti onaj blog neku večer o prekidima

Autor: Milostiva   |   29.03.2011. u 10:53   |   opcije


Je, mica-svilenica :-))

Autor: vegavega8   |   29.03.2011. u 10:53   |   opcije


Milostiva, prognat će nas zbog pornografije! ;-)) I hvala na komplimentu.

Autor: vegavega8   |   29.03.2011. u 10:54   |   opcije


ma tko vam sto moze..zar rijeci?

Autor: cyberlady   |   29.03.2011. u 10:55   |   opcije


nije kompliment, nego istina.
koja pornografija, vlastiti uradak
žilet u ruci, picajzle u muci.
obradio C.C. iz Santa Barabe

Autor: Milostiva   |   29.03.2011. u 10:57   |   opcije


I'll wattussy your pussy.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.03.2011. u 10:58   |   opcije


Zar se mila maca morala pretvoriti u ovu ogromnu mačketinu preko više od pola stranice? To samo prića o autorici webloga, da ona pod svaku cijenu mora biti "glavna"... da, da...

Autor: Fatamorgana1   |   29.03.2011. u 10:58   |   opcije


Nitko ništa, cyberlady! Zato sad javno obzanjujem: ja imam najljepšu micu na svijetu!

Autor: vegavega8   |   29.03.2011. u 10:59   |   opcije


Hehe, evo jedne koja u svemu vidi pornić :-)) Od depravacije, bit će. Ček da je maknem u grupu njoj sličnih, ufff, sad opet moram na drugi nick. Ma kak brzo skuže moje previde, to je divota, odmah se dovaljaju...

Autor: vegavega8   |   29.03.2011. u 11:00   |   opcije


A tek da sam stavila svoju wet pussy, Svileni...!

Autor: vevegaga08   |   29.03.2011. u 11:01   |   opcije


Imam i ja pijevca. Najljepšeg.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.03.2011. u 11:01   |   opcije


Ufff, da se njih dvoje uhvate u koštac, frcalo bi perje, letjele bi dlake!

Autor: vevegaga08   |   29.03.2011. u 11:04   |   opcije


Nego, kad skače on i na guske i na patke.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.03.2011. u 11:13   |   opcije


...mačke.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.03.2011. u 11:18   |   opcije


Ah, za shvatit ga je, nisu samo mačke zaluđivačke - guske su uske, a patke slatke :-))

Autor: vevegaga08   |   29.03.2011. u 11:18   |   opcije


lažeš dude.
tvoj je ko fatamorgana

Autor: Milostiva   |   29.03.2011. u 11:19   |   opcije


Kaj veliš, Milostiva, taman misliš - spasila si se , kad ono brus, nosom u prašinu, ha? I nikak svršit s tim...

Autor: vevegaga08   |   29.03.2011. u 11:21   |   opcije


idem tražiti neki lijepi linkić s cvijećem i buba švabama

Autor: Milostiva   |   29.03.2011. u 11:21   |   opcije


Joj, moram natrag na posao, pozdrav!

Autor: vevegaga08   |   29.03.2011. u 11:21   |   opcije


jezuš kakva pička

Autor: Philippe_de_Mala   |   29.03.2011. u 11:46   |   opcije


e sad ste me smotale, ne znam koja je "prije", a koja "poslije" .. još će ispast da se guram u klub prija ;))

Autor: ema-emily   |   29.03.2011. u 19:59   |   opcije


Dodaj komentar