Preslatka...
Autor: cyberlady | 29.03.2011. u 10:51 | opcije
stavim li ja sliku svoje, opet će me optužiti za masovni bijeg s iskrice.
nego, odličan ti onaj blog neku večer o prekidima
Autor: Milostiva | 29.03.2011. u 10:53 | opcije
Je, mica-svilenica :-))
Autor: vegavega8 | 29.03.2011. u 10:53 | opcije
Milostiva, prognat će nas zbog pornografije! ;-)) I hvala na komplimentu.
Autor: vegavega8 | 29.03.2011. u 10:54 | opcije
ma tko vam sto moze..zar rijeci?
Autor: cyberlady | 29.03.2011. u 10:55 | opcije
nije kompliment, nego istina.
koja pornografija, vlastiti uradak
žilet u ruci, picajzle u muci.
obradio C.C. iz Santa Barabe
Autor: Milostiva | 29.03.2011. u 10:57 | opcije
I'll wattussy your pussy.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.03.2011. u 10:58 | opcije
Zar se mila maca morala pretvoriti u ovu ogromnu mačketinu preko više od pola stranice? To samo prića o autorici webloga, da ona pod svaku cijenu mora biti "glavna"... da, da...
Autor: Fatamorgana1 | 29.03.2011. u 10:58 | opcije
Nitko ništa, cyberlady! Zato sad javno obzanjujem: ja imam najljepšu micu na svijetu!
Autor: vegavega8 | 29.03.2011. u 10:59 | opcije
Hehe, evo jedne koja u svemu vidi pornić :-)) Od depravacije, bit će. Ček da je maknem u grupu njoj sličnih, ufff, sad opet moram na drugi nick. Ma kak brzo skuže moje previde, to je divota, odmah se dovaljaju...
Autor: vegavega8 | 29.03.2011. u 11:00 | opcije
A tek da sam stavila svoju wet pussy, Svileni...!
Autor: vevegaga08 | 29.03.2011. u 11:01 | opcije
Imam i ja pijevca. Najljepšeg.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.03.2011. u 11:01 | opcije
Ufff, da se njih dvoje uhvate u koštac, frcalo bi perje, letjele bi dlake!
Autor: vevegaga08 | 29.03.2011. u 11:04 | opcije
Nego, kad skače on i na guske i na patke.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.03.2011. u 11:13 | opcije
...mačke.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.03.2011. u 11:18 | opcije
Ah, za shvatit ga je, nisu samo mačke zaluđivačke - guske su uske, a patke slatke :-))
Autor: vevegaga08 | 29.03.2011. u 11:18 | opcije
lažeš dude.
tvoj je ko fatamorgana
Autor: Milostiva | 29.03.2011. u 11:19 | opcije
Kaj veliš, Milostiva, taman misliš - spasila si se , kad ono brus, nosom u prašinu, ha? I nikak svršit s tim...
Autor: vevegaga08 | 29.03.2011. u 11:21 | opcije
idem tražiti neki lijepi linkić s cvijećem i buba švabama
Autor: Milostiva | 29.03.2011. u 11:21 | opcije
Joj, moram natrag na posao, pozdrav!
Autor: vevegaga08 | 29.03.2011. u 11:21 | opcije
jezuš kakva pička
Autor: Philippe_de_Mala | 29.03.2011. u 11:46 | opcije
e sad ste me smotale, ne znam koja je "prije", a koja "poslije" .. još će ispast da se guram u klub prija ;))
Autor: ema-emily | 29.03.2011. u 19:59 | opcije
