VRATIT ĆE SE RODE

... ali Rodan se (još) nije vratio :-(( Link
29.03.2011. u 22:19 | Editirano: 29.03.2011. u 22:23 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
neke su se već vratila:))))
Autor: _MISARKA | 29.03.2011. u 22:21 | opcije
ma gdje samo nađe tu sliku, super je!
Autor: staranaivan | 29.03.2011. u 22:23 | opcije
Misarko, ja stvarno o rodama - pogledaj link, članak o Rodanu Klepetanu i Malenoj.
Autor: vevegaga08 | 29.03.2011. u 22:24 | opcije
Eh, stari moj, to su ti male tajne dobrih odabira i strpljivog spremanja :-))
Autor: vevegaga08 | 29.03.2011. u 22:25 | opcije
ali vidi simbolike, neka zadušnica, veliko gnjijezdo, roda, koje sve kombinacije želja iz toga mogu proizići, praznovjerne, željne, ma ludilo!
Autor: staranaivan | 29.03.2011. u 22:27 | opcije
Ma meni nije jasno jesu li se rode ugnijezdile na vrhu golemog dimnjaka, ili je ovo neka kapelica?
Autor: vegavega8 | 29.03.2011. u 22:29 | opcije
Tu si,D večer:-))
Sigurno će oni opet negdje drugdje letjeti zajedno.
Autor: biserna | 29.03.2011. u 22:30 | opcije
Evo, opet sam vas se malo zaželjela, bis... Nego, danas popodne sam na blog stavila tvoju ljubaf - pogledaj! :-))
Autor: vegavega8 | 29.03.2011. u 22:34 | opcije
Moju ljubav???
Trčimmmmmmmmmm:-))
Autor: biserna | 29.03.2011. u 22:35 | opcije
jojjjjjjjjj ja se opet zaljubila:-)))))
Autor: biserna | 29.03.2011. u 22:38 | opcije
Kak i nebi, jel ti vidiš kakva je to zavodnica? :-)) Idem spat, već mi grije krevet - noćka!
Autor: vegavega8 | 29.03.2011. u 22:42 | opcije
* ne bi
Autor: vegavega8 | 29.03.2011. u 22:43 | opcije
Noććć i mazmazni ju i za mene :-)))
Autor: biserna | 29.03.2011. u 22:44 | opcije