VRATIT ĆE SE RODE



... ali Rodan se (još) nije vratio :-(( Link

29.03.2011. u 22:19   |   Editirano: 29.03.2011. u 22:23   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

neke su se već vratila:))))

Autor: _MISARKA   |   29.03.2011. u 22:21   |   opcije


ma gdje samo nađe tu sliku, super je!

Autor: staranaivan   |   29.03.2011. u 22:23   |   opcije


Misarko, ja stvarno o rodama - pogledaj link, članak o Rodanu Klepetanu i Malenoj.

Autor: vevegaga08   |   29.03.2011. u 22:24   |   opcije


Eh, stari moj, to su ti male tajne dobrih odabira i strpljivog spremanja :-))

Autor: vevegaga08   |   29.03.2011. u 22:25   |   opcije


ali vidi simbolike, neka zadušnica, veliko gnjijezdo, roda, koje sve kombinacije želja iz toga mogu proizići, praznovjerne, željne, ma ludilo!

Autor: staranaivan   |   29.03.2011. u 22:27   |   opcije


Ma meni nije jasno jesu li se rode ugnijezdile na vrhu golemog dimnjaka, ili je ovo neka kapelica?

Autor: vegavega8   |   29.03.2011. u 22:29   |   opcije


Tu si,D večer:-))

Sigurno će oni opet negdje drugdje letjeti zajedno.

Autor: biserna   |   29.03.2011. u 22:30   |   opcije


Evo, opet sam vas se malo zaželjela, bis... Nego, danas popodne sam na blog stavila tvoju ljubaf - pogledaj! :-))

Autor: vegavega8   |   29.03.2011. u 22:34   |   opcije


Moju ljubav???
Trčimmmmmmmmmm:-))

Autor: biserna   |   29.03.2011. u 22:35   |   opcije


jojjjjjjjjj ja se opet zaljubila:-)))))

Autor: biserna   |   29.03.2011. u 22:38   |   opcije


Kak i nebi, jel ti vidiš kakva je to zavodnica? :-)) Idem spat, već mi grije krevet - noćka!

Autor: vegavega8   |   29.03.2011. u 22:42   |   opcije


* ne bi

Autor: vegavega8   |   29.03.2011. u 22:43   |   opcije


Noććć i mazmazni ju i za mene :-)))

Autor: biserna   |   29.03.2011. u 22:44   |   opcije


Dodaj komentar