DA PROBAM OVAKO: TRAŽI P*Č*U

04.04.2011. u 11:15   |   Editirano: 04.04.2011. u 11:29   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Pih! Zar ga nitko ne prepoznaje?

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:35   |   opcije


Snalažljivi Iskričar u akciji!

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:35   |   opcije


U predsezoni.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:35   |   opcije


U profilu piše: vozi se dobrim motorom.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:36   |   opcije


Inače je oženjen, ali on i žena su se rastali od stola. U stvari, samo žena se rastala.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:37   |   opcije


A stol je dobar i čvrst. Kao i taj brak, nekada... Sad ga nagriza sol.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:38   |   opcije


Žena je stol prijavila na natječaj za inovacije.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:39   |   opcije


Jer je bračna tečevina i nema smisla da samo njemu koristi.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:39   |   opcije


Ako dobije neku od nagrada, ide ženi, a Iskričaru i dalje ostaje inovacija, tj. stol i što god uspije staviti na njega.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:40   |   opcije


pučklu? školu?

Autor: Milostiva   |   04.04.2011. u 11:40   |   opcije


Jerbo je to stol-multipraktik: jednim okretajem postaje trpeza, a može biti i radna podloga, uz dodatak jastuka - krevet, a ako nabaciš tendu preko njega, bogme i šator.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:41   |   opcije


U stvari, ja sam se već zagrijala za tipa - volim pametne.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:41   |   opcije


Bok, Milostiva! Kakve veze ima škola s tim? Frajer je prirodno nadaren.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:42   |   opcije


Jedino mu styling nije po mojem ukusu.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:42   |   opcije


to se odmah vidi.jedino je frka ako dođe do odljeva možđana, ne bi smio jedriti blizu kanala

Autor: Milostiva   |   04.04.2011. u 11:43   |   opcije


Eh, sad moram ići... A baš sam se fino provozala :-))

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:43   |   opcije


Doduše, ne stolom, ali morem.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:44   |   opcije


Uffff, a sad opet cipelcugom.

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:44   |   opcije


Milostiva, mojnaklon, kisdihand!

Autor: vegavega8   |   04.04.2011. u 11:44   |   opcije


sad sam vidila.znači-motorist.
i žena se rastala. od astala. mamicu joj

Autor: Milostiva   |   04.04.2011. u 11:45   |   opcije


živila,mirno more

Autor: Milostiva   |   04.04.2011. u 11:48   |   opcije


PUPOLJĆIĆ ZA SADNJU BUDUĆNOSTI

Autor: slatinske_frajerice   |   04.04.2011. u 11:49   |   opcije


Ma bravo za pametno rješenje!

Autor: dobravoda   |   04.04.2011. u 13:30   |   opcije


Dodaj komentar