DA PROBAM OVAKO: TRAŽI P*Č*U

04.04.2011. u 11:15 | Editirano: 04.04.2011. u 11:29 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Pih! Zar ga nitko ne prepoznaje?
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:35 | opcije
Snalažljivi Iskričar u akciji!
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:35 | opcije
U predsezoni.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:35 | opcije
U profilu piše: vozi se dobrim motorom.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:36 | opcije
Inače je oženjen, ali on i žena su se rastali od stola. U stvari, samo žena se rastala.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:37 | opcije
A stol je dobar i čvrst. Kao i taj brak, nekada... Sad ga nagriza sol.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:38 | opcije
Žena je stol prijavila na natječaj za inovacije.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:39 | opcije
Jer je bračna tečevina i nema smisla da samo njemu koristi.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:39 | opcije
Ako dobije neku od nagrada, ide ženi, a Iskričaru i dalje ostaje inovacija, tj. stol i što god uspije staviti na njega.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:40 | opcije
pučklu? školu?
Autor: Milostiva | 04.04.2011. u 11:40 | opcije
Jerbo je to stol-multipraktik: jednim okretajem postaje trpeza, a može biti i radna podloga, uz dodatak jastuka - krevet, a ako nabaciš tendu preko njega, bogme i šator.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:41 | opcije
U stvari, ja sam se već zagrijala za tipa - volim pametne.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:41 | opcije
Bok, Milostiva! Kakve veze ima škola s tim? Frajer je prirodno nadaren.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:42 | opcije
Jedino mu styling nije po mojem ukusu.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:42 | opcije
to se odmah vidi.jedino je frka ako dođe do odljeva možđana, ne bi smio jedriti blizu kanala
Autor: Milostiva | 04.04.2011. u 11:43 | opcije
Eh, sad moram ići... A baš sam se fino provozala :-))
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:43 | opcije
Doduše, ne stolom, ali morem.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:44 | opcije
Uffff, a sad opet cipelcugom.
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:44 | opcije
Milostiva, mojnaklon, kisdihand!
Autor: vegavega8 | 04.04.2011. u 11:44 | opcije
sad sam vidila.znači-motorist.
i žena se rastala. od astala. mamicu joj
Autor: Milostiva | 04.04.2011. u 11:45 | opcije
živila,mirno more
Autor: Milostiva | 04.04.2011. u 11:48 | opcije
PUPOLJĆIĆ ZA SADNJU BUDUĆNOSTI
Autor: slatinske_frajerice | 04.04.2011. u 11:49 | opcije
Ma bravo za pametno rješenje!
Autor: dobravoda | 04.04.2011. u 13:30 | opcije