PICICA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Autor: kjele | 05.04.2011. u 22:00 | opcije
Ne važi, to moš reći i kroz zube!
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 22:02 | opcije
PIPICA...........
Autor: kjele | 05.04.2011. u 22:03 | opcije
I to može kroz zube. Ali aj ti reci npr. "zeba", ha?!
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 22:05 | opcije
BEBA............
Autor: kjele | 05.04.2011. u 22:06 | opcije
progutala je maca poveci plijen..lol
Autor: cyberlady | 05.04.2011. u 22:17 | opcije
Maci je svašta navrh jezika ;-))
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 22:18 | opcije
MACA,,,AH TA MACA.......................
Autor: kjele | 05.04.2011. u 22:19 | opcije
Pitam se, pitam, ima li ta maca dlaku na jeziku?
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 22:32 | opcije
POGODI?
Autor: kjele | 05.04.2011. u 22:37 | opcije
Zavisi o tome je li njena tajna pernata ili krznasta :-))
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 22:41 | opcije
