RECI "PTIČICA"

05.04.2011. u 21:58   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

PICICA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Autor: kjele   |   05.04.2011. u 22:00   |   opcije


Ne važi, to moš reći i kroz zube!

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 22:02   |   opcije


PIPICA...........

Autor: kjele   |   05.04.2011. u 22:03   |   opcije


I to može kroz zube. Ali aj ti reci npr. "zeba", ha?!

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 22:05   |   opcije


BEBA............

Autor: kjele   |   05.04.2011. u 22:06   |   opcije


progutala je maca poveci plijen..lol

Autor: cyberlady   |   05.04.2011. u 22:17   |   opcije


Maci je svašta navrh jezika ;-))

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 22:18   |   opcije


MACA,,,AH TA MACA.......................

Autor: kjele   |   05.04.2011. u 22:19   |   opcije


Pitam se, pitam, ima li ta maca dlaku na jeziku?

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 22:32   |   opcije


POGODI?

Autor: kjele   |   05.04.2011. u 22:37   |   opcije


Zavisi o tome je li njena tajna pernata ili krznasta :-))

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 22:41   |   opcije


Dodaj komentar