hahahahahaha imaš praf:)))
Autor: bracoiseka | 05.04.2011. u 22:50 | opcije
Ovaj majamun je silovatelj, jadna maca, kao voli ju, a gnjavi ju
Autor: juicy-mama | 05.04.2011. u 22:52 | opcije
ETO VIDIŠ KAK JE TO BEZOBJAZNO.............
Autor: kjele | 05.04.2011. u 22:52 | opcije
Ma jock, juicy, maca je samo umorna. Kaj ti misliš da prava mačka ne bi znala zbrisati jednom običnom majmunu kad bi htjela?
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 22:53 | opcije
JAKU NOĆ
Autor: kjele | 05.04.2011. u 22:53 | opcije
Majmun je sladak i maca ga voli, cak ga i lize, ali brate, dosadan je ko proljev
Autor: juicy-mama | 05.04.2011. u 22:54 | opcije
Jaku noć, kjele, i sanjaj nešto bezobjazno! :-))
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 22:55 | opcije
Pravo muško, juicy, zar ne?
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 22:55 | opcije
draga vega, dugo me nije bilo ali nisam vas zaboravila... šaljem vam pozdrav sa osmjehom... :)
Autor: _adastra_ | 05.04.2011. u 22:57 | opcije
Ovo je genijalno! :-)))
Ne znam samo zašto smo svi zaključili da se radi o majmunu i maci, a ne o majmunici i mačku!
Autor: BrightSideOfLife | 05.04.2011. u 22:59 | opcije
A mi imamo pse:(
Autor: marta-marta | 05.04.2011. u 23:01 | opcije
Hvala, adastra, uzvraćam istom mjerom :-))
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 23:01 | opcije
Možda zato jer bismo radije bile mačke nego majmunice, Brightice? ;-))
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 23:01 | opcije
A kaj bi ti, marta, jednog majmuna za po doma?
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 23:02 | opcije
:) gorilicu...
Autor: marta-marta | 05.04.2011. u 23:03 | opcije
Opa, za takvog trebaš imati bormeš velku gajbu! Ja bih čimpanzu, da me nasmijava.
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 23:06 | opcije
Ti to zbog Tarzana..
Autor: marta-marta | 05.04.2011. u 23:12 | opcije
Hm, da... Tarzan je imao čimpanzu Čitu, sjećaš se? Ufff, moram u krpe prije nego što mi se sve pobrka pa onda sanjam svašta :-(( Noćka!
Autor: vegavega8 | 05.04.2011. u 23:13 | opcije
Noć
Autor: marta-marta | 05.04.2011. u 23:13 | opcije
Laku noc cure, dodjite cesce, inace se niti meni ne da...
Autor: juicy-mama | 05.04.2011. u 23:13 | opcije