hahahahahaha imaš praf:)))

Autor: bracoiseka   |   05.04.2011. u 22:50   |   opcije


Ovaj majamun je silovatelj, jadna maca, kao voli ju, a gnjavi ju

Autor: juicy-mama   |   05.04.2011. u 22:52   |   opcije


ETO VIDIŠ KAK JE TO BEZOBJAZNO.............

Autor: kjele   |   05.04.2011. u 22:52   |   opcije


Ma jock, juicy, maca je samo umorna. Kaj ti misliš da prava mačka ne bi znala zbrisati jednom običnom majmunu kad bi htjela?

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 22:53   |   opcije


JAKU NOĆ

Autor: kjele   |   05.04.2011. u 22:53   |   opcije


Majmun je sladak i maca ga voli, cak ga i lize, ali brate, dosadan je ko proljev

Autor: juicy-mama   |   05.04.2011. u 22:54   |   opcije


Jaku noć, kjele, i sanjaj nešto bezobjazno! :-))

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 22:55   |   opcije


Pravo muško, juicy, zar ne?

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 22:55   |   opcije


draga vega, dugo me nije bilo ali nisam vas zaboravila... šaljem vam pozdrav sa osmjehom... :)

Autor: _adastra_   |   05.04.2011. u 22:57   |   opcije


Ovo je genijalno! :-)))

Ne znam samo zašto smo svi zaključili da se radi o majmunu i maci, a ne o majmunici i mačku!

Autor: BrightSideOfLife   |   05.04.2011. u 22:59   |   opcije


A mi imamo pse:(

Autor: marta-marta   |   05.04.2011. u 23:01   |   opcije


Hvala, adastra, uzvraćam istom mjerom :-))

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 23:01   |   opcije


Možda zato jer bismo radije bile mačke nego majmunice, Brightice? ;-))

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 23:01   |   opcije


A kaj bi ti, marta, jednog majmuna za po doma?

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 23:02   |   opcije


:) gorilicu...

Autor: marta-marta   |   05.04.2011. u 23:03   |   opcije


Opa, za takvog trebaš imati bormeš velku gajbu! Ja bih čimpanzu, da me nasmijava.

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 23:06   |   opcije


Ti to zbog Tarzana..

Autor: marta-marta   |   05.04.2011. u 23:12   |   opcije


Hm, da... Tarzan je imao čimpanzu Čitu, sjećaš se? Ufff, moram u krpe prije nego što mi se sve pobrka pa onda sanjam svašta :-(( Noćka!

Autor: vegavega8   |   05.04.2011. u 23:13   |   opcije


Noć

Autor: marta-marta   |   05.04.2011. u 23:13   |   opcije


Laku noc cure, dodjite cesce, inace se niti meni ne da...

Autor: juicy-mama   |   05.04.2011. u 23:13   |   opcije


Dodaj komentar