VREBAČ

06.04.2011. u 10:02   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

vidi što je nevidljiv

Autor: Milostiva   |   06.04.2011. u 10:03   |   opcije


Dobro se kamuflir'o.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.04.2011. u 10:05   |   opcije


Eeeee, jel' vidite vi kak to izgleda u Real Lifeu, ha?

Autor: vegavega8   |   06.04.2011. u 10:06   |   opcije


Još kao mali je bio u izviđačima.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.04.2011. u 10:06   |   opcije


Real Life, pa to uopće ne postoji.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.04.2011. u 10:07   |   opcije


Mene su posve liferovali.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.04.2011. u 10:08   |   opcije


Je, u izviđačima je naučio tajnu tehniku stapanja s pločnikom; a u vojsci gerilsko ratovanje. Na Iskrici sve ostalo.

Autor: vegavega8   |   06.04.2011. u 10:08   |   opcije


A dobro je, Svileni, sve dok te ne filetiraju.

Autor: vegavega8   |   06.04.2011. u 10:08   |   opcije


Al' bar je izuo čizme i obuo mokasine. Mokasine su bolje za nečujno prišuljavanje. U narodu rvackom su poznatije kao tihotapke.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.04.2011. u 10:09   |   opcije


Ili opanci. A i rep je zataknuo pod trbuh, da se ne oda.

Autor: vegavega8   |   06.04.2011. u 10:13   |   opcije


U svakom slučaju ja sam na strani mačka, a bome i na strani Gadafija.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.04.2011. u 10:22   |   opcije


Men' se sve čini da s'ti malo nastran! ;-))

Autor: vegavega8   |   06.04.2011. u 10:23   |   opcije


Ili svestran?

Autor: vegavega8   |   06.04.2011. u 10:26   |   opcije


Al' to je najučinkovitije za spas moje duše.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.04.2011. u 10:27   |   opcije


Pa moš si i na rit dati malo oduška ako si odveć duševan ;-))

Autor: vegavega8   |   06.04.2011. u 10:33   |   opcije


Samo 36 grama.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.04.2011. u 10:35   |   opcije


...žive vage.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.04.2011. u 10:36   |   opcije


Nije bitna vaga, nego obujam, Svileni.

Autor: vegavega8   |   06.04.2011. u 10:37   |   opcije


Bumbaru treba tri dana da obleti oko glave.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.04.2011. u 10:38   |   opcije


Nije lako bubamarcu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.04.2011. u 10:40   |   opcije


i mrav hoće imati rogove.
vrebač bi htio biti jebač

Autor: Milostiva   |   06.04.2011. u 10:40   |   opcije


Svatko želi ono što nema, ali tko ima najveće šanse ostvariti želje, pitanje je sad...?

Autor: vegavega8   |   06.04.2011. u 10:42   |   opcije


Mali mrav u njedrima nest'o.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.04.2011. u 10:44   |   opcije


I škakljat dragu on nije presto... A ja gibam uvrebat nešto na placu. Pozdrav! :-))

Autor: vegavega8   |   06.04.2011. u 10:46   |   opcije


Dodaj komentar