vidi što je nevidljiv
Autor: Milostiva | 06.04.2011. u 10:03 | opcije
Dobro se kamuflir'o.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.04.2011. u 10:05 | opcije
Eeeee, jel' vidite vi kak to izgleda u Real Lifeu, ha?
Autor: vegavega8 | 06.04.2011. u 10:06 | opcije
Još kao mali je bio u izviđačima.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.04.2011. u 10:06 | opcije
Real Life, pa to uopće ne postoji.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.04.2011. u 10:07 | opcije
Mene su posve liferovali.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.04.2011. u 10:08 | opcije
Je, u izviđačima je naučio tajnu tehniku stapanja s pločnikom; a u vojsci gerilsko ratovanje. Na Iskrici sve ostalo.
Autor: vegavega8 | 06.04.2011. u 10:08 | opcije
A dobro je, Svileni, sve dok te ne filetiraju.
Autor: vegavega8 | 06.04.2011. u 10:08 | opcije
Al' bar je izuo čizme i obuo mokasine. Mokasine su bolje za nečujno prišuljavanje. U narodu rvackom su poznatije kao tihotapke.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.04.2011. u 10:09 | opcije
Ili opanci. A i rep je zataknuo pod trbuh, da se ne oda.
Autor: vegavega8 | 06.04.2011. u 10:13 | opcije
U svakom slučaju ja sam na strani mačka, a bome i na strani Gadafija.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.04.2011. u 10:22 | opcije
Men' se sve čini da s'ti malo nastran! ;-))
Autor: vegavega8 | 06.04.2011. u 10:23 | opcije
Ili svestran?
Autor: vegavega8 | 06.04.2011. u 10:26 | opcije
Al' to je najučinkovitije za spas moje duše.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.04.2011. u 10:27 | opcije
Pa moš si i na rit dati malo oduška ako si odveć duševan ;-))
Autor: vegavega8 | 06.04.2011. u 10:33 | opcije
Samo 36 grama.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.04.2011. u 10:35 | opcije
...žive vage.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.04.2011. u 10:36 | opcije
Nije bitna vaga, nego obujam, Svileni.
Autor: vegavega8 | 06.04.2011. u 10:37 | opcije
Bumbaru treba tri dana da obleti oko glave.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.04.2011. u 10:38 | opcije
Nije lako bubamarcu.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.04.2011. u 10:40 | opcije
i mrav hoće imati rogove.
vrebač bi htio biti jebač
Autor: Milostiva | 06.04.2011. u 10:40 | opcije
Svatko želi ono što nema, ali tko ima najveće šanse ostvariti želje, pitanje je sad...?
Autor: vegavega8 | 06.04.2011. u 10:42 | opcije
Mali mrav u njedrima nest'o.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.04.2011. u 10:44 | opcije
I škakljat dragu on nije presto... A ja gibam uvrebat nešto na placu. Pozdrav! :-))
Autor: vegavega8 | 06.04.2011. u 10:46 | opcije
