sigurno je ciglu stavil unutra
Autor: roman10 | 09.04.2011. u 19:52 | opcije
kamp za obuku alpskih terorista
Autor: roman10 | 09.04.2011. u 19:54 | opcije
na čemu to stoji?
Autor: staranaivan | 09.04.2011. u 19:56 | opcije
Ja mislim da su ovo zarobljenici Međunarodne agencije za antiterorizam, zatočeni u snijegom okovanim brdima i mučeni plinom za nasmijavanje :-))
Autor: vegavega8 | 09.04.2011. u 19:58 | opcije
Stari moj, to sam se i ja zapitala, ali me sve strah javno iznositi pretpostavke ;-))
Autor: vegavega8 | 09.04.2011. u 19:58 | opcije
to vam ameri gledaju s sondom šta ima ispod plaššta i gaća
Autor: roman10 | 09.04.2011. u 20:01 | opcije
pa ga škakljaju se mora smijat
Autor: roman10 | 09.04.2011. u 20:02 | opcije
Aha, unutrašnja kontrola, romane! :-))))))))))) Jbte, već sam si mislila, fakat kurčeviti ti teroristi...
Autor: vegavega8 | 09.04.2011. u 20:02 | opcije
samo znatiželjni ameri bu to izašlo na vidjelo
Autor: roman10 | 09.04.2011. u 20:05 | opcije
Wikileaks sigurno ima fotke.
Autor: vegavega8 | 09.04.2011. u 20:06 | opcije
Nego, onaj iza mi je sumnjiv, taj se nešto jako uozbiljio :-((
Autor: vegavega8 | 09.04.2011. u 20:07 | opcije
njemo sonda ušla tamo gdje sunce ne dopire
Autor: roman10 | 09.04.2011. u 20:08 | opcije
njemu ups
Autor: roman10 | 09.04.2011. u 20:09 | opcije
Pa sjeo čovjek da se oladi... :-)) A gle kakvu tek on bombu sprema!
Autor: vegavega8 | 09.04.2011. u 20:11 | opcije
hladi mjesto ulaska sonde
Autor: roman10 | 09.04.2011. u 20:12 | opcije
A možda pušta bojne otrove u snijeg?
Autor: vegavega8 | 09.04.2011. u 20:15 | opcije
Ma, bez obzira na sve, ovaj naprijed je baš simpa; i zbilja se nadam da nije neki fundamentalist :-))
Autor: vegavega8 | 09.04.2011. u 20:19 | opcije
Mislim, nemre faca koja se tako veseli nečem nepoznatom biti zatucana, zar ne?
Autor: vegavega8 | 09.04.2011. u 20:20 | opcije
a zakaj nose stolnjake na glavi, kaj si ne mogu nabaviti kapu?
Autor: staranaivan | 09.04.2011. u 20:24 | opcije
Eh, stari moj, onda bi mogli reći da im je puna kapa svjetskih gluposti, a ovako im ne smeta kad im vele da imaju putra na glavi.
Autor: vegavega8 | 09.04.2011. u 20:27 | opcije
Ženska zna previše dobrih stvari pa zato
Autor: romantic1az | 10.04.2011. u 9:35 | opcije
