TEROR!

09.04.2011. u 19:48   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

sigurno je ciglu stavil unutra

Autor: roman10   |   09.04.2011. u 19:52   |   opcije


kamp za obuku alpskih terorista

Autor: roman10   |   09.04.2011. u 19:54   |   opcije


na čemu to stoji?

Autor: staranaivan   |   09.04.2011. u 19:56   |   opcije


Ja mislim da su ovo zarobljenici Međunarodne agencije za antiterorizam, zatočeni u snijegom okovanim brdima i mučeni plinom za nasmijavanje :-))

Autor: vegavega8   |   09.04.2011. u 19:58   |   opcije


Stari moj, to sam se i ja zapitala, ali me sve strah javno iznositi pretpostavke ;-))

Autor: vegavega8   |   09.04.2011. u 19:58   |   opcije


to vam ameri gledaju s sondom šta ima ispod plaššta i gaća

Autor: roman10   |   09.04.2011. u 20:01   |   opcije


pa ga škakljaju se mora smijat

Autor: roman10   |   09.04.2011. u 20:02   |   opcije


Aha, unutrašnja kontrola, romane! :-))))))))))) Jbte, već sam si mislila, fakat kurčeviti ti teroristi...

Autor: vegavega8   |   09.04.2011. u 20:02   |   opcije


samo znatiželjni ameri bu to izašlo na vidjelo

Autor: roman10   |   09.04.2011. u 20:05   |   opcije


Wikileaks sigurno ima fotke.

Autor: vegavega8   |   09.04.2011. u 20:06   |   opcije


Nego, onaj iza mi je sumnjiv, taj se nešto jako uozbiljio :-((

Autor: vegavega8   |   09.04.2011. u 20:07   |   opcije


njemo sonda ušla tamo gdje sunce ne dopire

Autor: roman10   |   09.04.2011. u 20:08   |   opcije


njemu ups

Autor: roman10   |   09.04.2011. u 20:09   |   opcije


Pa sjeo čovjek da se oladi... :-)) A gle kakvu tek on bombu sprema!

Autor: vegavega8   |   09.04.2011. u 20:11   |   opcije


hladi mjesto ulaska sonde

Autor: roman10   |   09.04.2011. u 20:12   |   opcije


A možda pušta bojne otrove u snijeg?

Autor: vegavega8   |   09.04.2011. u 20:15   |   opcije


Ma, bez obzira na sve, ovaj naprijed je baš simpa; i zbilja se nadam da nije neki fundamentalist :-))

Autor: vegavega8   |   09.04.2011. u 20:19   |   opcije


Mislim, nemre faca koja se tako veseli nečem nepoznatom biti zatucana, zar ne?

Autor: vegavega8   |   09.04.2011. u 20:20   |   opcije


a zakaj nose stolnjake na glavi, kaj si ne mogu nabaviti kapu?

Autor: staranaivan   |   09.04.2011. u 20:24   |   opcije


Eh, stari moj, onda bi mogli reći da im je puna kapa svjetskih gluposti, a ovako im ne smeta kad im vele da imaju putra na glavi.

Autor: vegavega8   |   09.04.2011. u 20:27   |   opcije


Ženska zna previše dobrih stvari pa zato

Autor: romantic1az   |   10.04.2011. u 9:35   |   opcije


Dodaj komentar