pravac sjever
Autor: Illija | 10.04.2011. u 10:03 | opcije
Točno, Illija! Bio si izviđač?
Autor: vegavega8 | 10.04.2011. u 10:11 | opcije
Netko voli ta mala stvorenjca. Izgleda i obrnuto.
Autor: romantic1az | 10.04.2011. u 10:30 | opcije
Karakter ovoga medija je takav da malo veća sloboda i šaljivost mogu se dozvoliti.
Autor: romantic1az | 10.04.2011. u 10:35 | opcije
Slika ukazuje na raznorodnost privlačnosti.
Autor: vegavega8 | 10.04.2011. u 10:37 | opcije
.. idu po sardelicu:-)))
Bok Vega, tek toliko da te pozdravim.T radi krov na staroj kući baš ovih dana, kad dojdeš ćeš vidjeti novi šeširić:-)
Ja se malo svađam sa zdravljem i odoh leć:-))
Autor: biserna | 10.04.2011. u 10:38 | opcije
Samo ako te razlike nisu pogubne za nekoga.
Autor: romantic1az | 10.04.2011. u 10:44 | opcije
Hej, bis! Pozdrav svima, i repatima i nerepatima, čuvajte se i nemojte smazati sve sardelice sami! :-))
Autor: vegavega8 | 10.04.2011. u 10:47 | opcije
Pogubne privlačnosti su fiksacija, a ja bih rekla da ova slika ilustrira jedan zdrav stav prema ljubavi i privrženosti ;-))
Autor: vegavega8 | 10.04.2011. u 10:48 | opcije
Kad se stalože misli i emocije onda nijedan utjecaj izvana ne može to poremetiti.
Autor: romantic1az | 10.04.2011. u 10:50 | opcije
A znaš i da tebe svi pozdravljaju i pitaju kako si i ostalo....?
pozzzz i mazmaz mojoj ljubavi:-)
Autor: biserna | 10.04.2011. u 10:51 | opcije
Ne bi oblijetao okolo da nije slatko.
Autor: romantic1az | 10.04.2011. u 10:51 | opcije
Ima na chatovima pravih dragulja.
Autor: romantic1az | 10.04.2011. u 10:55 | opcije
Pisanje njeno privlači me jer u svakoj riječi osjeća se mnogo ljubavi. Čarobno jer otvara se svijet bajki na ovoj stranici. Koje nosimo u sebi ali ne znamo to priznati.
Autor: romantic1az | 10.04.2011. u 11:18 | opcije
