PRVO NA TRŽNICU

10.04.2011. u 9:51   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

pravac sjever

Autor: Illija   |   10.04.2011. u 10:03   |   opcije


Točno, Illija! Bio si izviđač?

Autor: vegavega8   |   10.04.2011. u 10:11   |   opcije


Netko voli ta mala stvorenjca. Izgleda i obrnuto.

Autor: romantic1az   |   10.04.2011. u 10:30   |   opcije


Karakter ovoga medija je takav da malo veća sloboda i šaljivost mogu se dozvoliti.

Autor: romantic1az   |   10.04.2011. u 10:35   |   opcije


Slika ukazuje na raznorodnost privlačnosti.

Autor: vegavega8   |   10.04.2011. u 10:37   |   opcije


.. idu po sardelicu:-)))
Bok Vega, tek toliko da te pozdravim.T radi krov na staroj kući baš ovih dana, kad dojdeš ćeš vidjeti novi šeširić:-)
Ja se malo svađam sa zdravljem i odoh leć:-))

Autor: biserna   |   10.04.2011. u 10:38   |   opcije


Samo ako te razlike nisu pogubne za nekoga.

Autor: romantic1az   |   10.04.2011. u 10:44   |   opcije


Hej, bis! Pozdrav svima, i repatima i nerepatima, čuvajte se i nemojte smazati sve sardelice sami! :-))

Autor: vegavega8   |   10.04.2011. u 10:47   |   opcije


Pogubne privlačnosti su fiksacija, a ja bih rekla da ova slika ilustrira jedan zdrav stav prema ljubavi i privrženosti ;-))

Autor: vegavega8   |   10.04.2011. u 10:48   |   opcije


Kad se stalože misli i emocije onda nijedan utjecaj izvana ne može to poremetiti.

Autor: romantic1az   |   10.04.2011. u 10:50   |   opcije


A znaš i da tebe svi pozdravljaju i pitaju kako si i ostalo....?

pozzzz i mazmaz mojoj ljubavi:-)

Autor: biserna   |   10.04.2011. u 10:51   |   opcije


Ne bi oblijetao okolo da nije slatko.

Autor: romantic1az   |   10.04.2011. u 10:51   |   opcije


Ima na chatovima pravih dragulja.

Autor: romantic1az   |   10.04.2011. u 10:55   |   opcije


Pisanje njeno privlači me jer u svakoj riječi osjeća se mnogo ljubavi. Čarobno jer otvara se svijet bajki na ovoj stranici. Koje nosimo u sebi ali ne znamo to priznati.

Autor: romantic1az   |   10.04.2011. u 11:18   |   opcije


Dodaj komentar