MA KAKAV KLITORIS!

11.04.2011. u 13:21   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

zeleno za zdravlje

Autor: Milostiva   |   11.04.2011. u 13:22   |   opcije


pih - pelinkovac ili seks
normalno da sam se u korizmi odrekla seksa, to mi je najlakše

Autor: Milostiva   |   11.04.2011. u 13:23   |   opcije


svaki dan PUO.
pičkom u oko.
ili PNB
pičkom na blog
PNP-pička na pičku

Autor: Milostiva   |   11.04.2011. u 13:24   |   opcije


Duboko grlo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.04.2011. u 13:27   |   opcije


Ma, ne treba ni muški ud - glavno da se tare, a ne satare!

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:32   |   opcije


Naravno, ekološka svijest i čuvanje zdravlja uvijek dobro dođu.

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:32   |   opcije


Kad je tako, ne treba ni prezervativ.

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:32   |   opcije


Svježe je najbolje :-))

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:33   |   opcije


Ali zrelo!

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:33   |   opcije


Hehehe, šteta što nema zvuka, da neupućeni čuju pravo svrrrrrrršavanje ;-))

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:34   |   opcije


frrr.
znači, ledo, zamrznuto-ništa

Autor: Milostiva   |   11.04.2011. u 13:34   |   opcije


svršavanje ili urušavanje.
svrš ili uruš

Autor: Milostiva   |   11.04.2011. u 13:35   |   opcije


Nema Ledo, ali može s produženim trajanjem - tantrrrrrrrički!

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:36   |   opcije


Mačke su daleko ispred dvonožaca, u svemu, a osobito u putenim aktivnostima.

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:37   |   opcije


ma meni ti je draži ovaj taktički
jebi ga, kad nemam kondicije

Autor: Milostiva   |   11.04.2011. u 13:38   |   opcije


Mace uživaju cijelim tijelom, i cijelim tijelom svršavaju. Nisu ograničene.

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:38   |   opcije


Srećom, iz neke svoje prethodne inkarnacije sam sačuvala nešto njihovih darovitosti ;-))

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:38   |   opcije


vega, a tek štuke. Koliko su one napredne kad se tako jebu?

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.04.2011. u 13:38   |   opcije


Što će ti kondicija, Milostiva, pa neš valjda rađati?!

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:39   |   opcije


Ja sam se reinkarniro iz soba, a bome i iz kečige.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.04.2011. u 13:39   |   opcije


(soma)

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.04.2011. u 13:39   |   opcije


Ne znam, Svileni, nikad nisam bila štuka, samo zlatna ribica.

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:39   |   opcije


Ko zanemaruje taktiku završit će u nižerazrednom vratniku.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.04.2011. u 13:40   |   opcije


Za štuke, somove i kečige znam samo da svršavaju u loncu.

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:40   |   opcije


haha. ekspres orgazam

Autor: Milostiva   |   11.04.2011. u 13:42   |   opcije


A mi svršavamo u jami.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.04.2011. u 13:42   |   opcije


Milostiva, ti do orgazma stižeš Bosna Expressom.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.04.2011. u 13:43   |   opcije


Ne svi, Svileni, neki dobiju i mjesto na polici ili na kaminu.

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:43   |   opcije


Doduše, ja bih radije u jami. Onda bi još crveki svršavali sa mnom :-)) Oni su tak i tak zadnji kaj nas hoćeju.

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:44   |   opcije


A neko i u enciklopediji.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.04.2011. u 13:44   |   opcije


da u lukinoj jami lokacija hajdučki kukovi...:))

Autor: corto42   |   11.04.2011. u 13:45   |   opcije


Hehe, svršavaju na Googleu ;-)) A neki i skončaju.

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:46   |   opcije


Corto, i legende mogu biti orgazmičke.

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:47   |   opcije


Konac djelo krasi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.04.2011. u 13:52   |   opcije


Tak je, Svileni. Evo, ja sam svršila s vama, sad vesela idem dalje :-)) CMOK! PRRRRMMMMRRRRRMMMM...

Autor: vegavega8   |   11.04.2011. u 13:53   |   opcije


Ja svršim sam sa sobom.

Autor: dudhaimurvimorus   |   11.04.2011. u 13:54   |   opcije


Divno :)))

Autor: boooocka   |   11.04.2011. u 15:52   |   opcije


A da se poriluk promjeni za sardelicu?

Autor: biserna   |   11.04.2011. u 16:03   |   opcije


oni iz alo alo su svačega koristili ka stimulans

Autor: Philippe_de_Mala   |   11.04.2011. u 17:27   |   opcije


Dodaj komentar