zaljubljeni iskričar

Autor: roman10   |   17.04.2011. u 22:19   |   opcije


vegice, pa kako si?

Autor: staranaivan   |   17.04.2011. u 22:19   |   opcije


našo svoju macu

Autor: roman10   |   17.04.2011. u 22:19   |   opcije


Jel' to onaj napasnik od neki dan?

Autor: juicy-mama   |   17.04.2011. u 22:21   |   opcije


Bok svima, a odgovaram redom...

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:23   |   opcije


Romane, je, našao je svoju macu, ali bogme ne znam je li na Iskrici, nekak mi izgledaju premladi...

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:23   |   opcije


Stari moj, ja sam ti okruglo pa na ćoše, riknuo mi kupaonski bojler, nemrem se čestito oprati i onda se stalno luftam po vani. A ti?

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:24   |   opcije


Juicy, ne znam na kojeg napasnika misliš... Aha, misliš onaj što je ljubio macu? A tko će ga znati, bila je loša snimka; uostalom, možda je danju pitom, a noću zver ;-))

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:25   |   opcije


Ko se vidio prati, pa zasto su izmislili deodorante, malo posprejaj i to ti je to...

Autor: juicy-mama   |   17.04.2011. u 22:25   |   opcije


Da, mislila sam na onog majmuna opsesivca (nije iskricar u pitanju), koji ne pusta macu iz svojih ruku...to je onak grozno, maca je bila zarobljenik u stvari

Autor: juicy-mama   |   17.04.2011. u 22:27   |   opcije


SAD BUŠ SE BAJ OPOJAVIJA OD JAČUNA,,,,JA SE JUFTAM VEĆ GODINAMA...............

Autor: kjele   |   17.04.2011. u 22:31   |   opcije


Ma joj, juicy, nemrem ti ja riješiti problem sprejanjem, ja ti se volim baš uvaliti u kadu punu tople vode, onda imam neke divne kuglice od želatine punjene mirišljavim uljem, pa se tak bućkam i ventiliram mozak... No dobro, sutra bu valjda došao majstor, pa ili krama van, ili bude nekaj skrpao, a o lovi ću, kao što kaže Scarlet O'Hara, "Plakat ću sutra" :-((

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:31   |   opcije


Nisi u pravu za onog napasnika, maca se prepustila, čak mu se i namještala, koketuša jedna!

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:31   |   opcije


Oj, kjele, jest da je tak jeftinije, aji nisu moji fejomoni tak jaki kak tvoji!

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:32   |   opcije


moji bojleri oba ispravni, tuširam se kad treba, a i suđe perem u toploj vodi.

Autor: staranaivan   |   17.04.2011. u 22:33   |   opcije


KOJI KUJAC BI SE OPĆE PJAJI????KAK SU JUDI NEKAK ŽIVEJI....JEBEŠ VODU NIJE DOBJA NI U CIPEJAMA..........

Autor: kjele   |   17.04.2011. u 22:34   |   opcije


A vidi ovo...meni se cini ovo grozno, ovaj majmun nosa macku, koja ne moze niti jesti, niti piti, uopce ne moze mrdnuti...vjerovatno umire od gladi, odvratno, a oni jos pisu kako je cute, fuj
...to je opsesivno za mene

http://www.youtube.com/watch?v=fhHVMKYzG_s&NR=1&feature=fvwp

Autor: juicy-mama   |   17.04.2011. u 22:34   |   opcije


ma fotka ti je za pet...životinje se il ubijaju (radi hrane) ili ljube...jebeš ljude..kod njih nikad ne znaš, čak i kad misliš da znaš?

Autor: mai_sarai   |   17.04.2011. u 22:37   |   opcije


Ova je fotka u redu, slazem se, slatka je, ali kazem da su majmuni cesto opsesivni i napasni, narocito prema mackama...pogledaj na youtube

Autor: juicy-mama   |   17.04.2011. u 22:38   |   opcije


JA LJUBIM SVE I JUDE I ŽIVOTINJE................

Autor: kjele   |   17.04.2011. u 22:39   |   opcije


Pa ova maca nema potrebe jesti i piti kad duda majmunicu. Joooj, juicy, zakaj si ti nabrijana protiv majmuna?

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:41   |   opcije


Viš, zanimljivo je to da još nisam čula da je životinja ubila nekog koga je ljubila... Za razliku od ljudi.

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:41   |   opcije


A koga najviše, kjele? ;-))

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:42   |   opcije


a crne udovica

Autor: roman10   |   17.04.2011. u 22:42   |   opcije


Nabrijana sam protiv opsesivnosti, ali ova je tvoja slikica njezna, slatki su, dlakice na majmuncicu cu sjajne, bas kao i na macicu, drazesno

Autor: juicy-mama   |   17.04.2011. u 22:43   |   opcije


NAJVIŠE VOJIM SAM SEBE........AK BAŠ HOČEŠ!

Autor: kjele   |   17.04.2011. u 22:43   |   opcije


mai ljubav je jednađba s dvije nepoznanice

Autor: roman10   |   17.04.2011. u 22:46   |   opcije


Nadam se da će majstor biti slika i prilika Rhett Butlera i da će mu kao pravom džentlmenu naknada za odrađen posao biti dovoljan tvoj osmijeh Vega.

Autor: Zarobljenik   |   17.04.2011. u 22:47   |   opcije


Crne udovice ne ljube, one samo iskoriste: namjeste se i uzmu što im treba.

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:47   |   opcije


Uostalom, kanibalizam kod ljudi je ponekad izraz ljubavi dovedene do ekstrema. Sjeti se samo izreke, "Joj, tak si mi slatka da bih te pojeo" ;-))

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:48   |   opcije


Bjavo, kjele, aji to sam znaja. Tko je sljedeći?

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:49   |   opcije


Juicy, bit će da su majmuni poblesavili od preveć holivudskih romantičnih komedija :-))

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:50   |   opcije


Crna udovica je pauk, a ne životinja!

Autor: Zarobljenik   |   17.04.2011. u 22:51   |   opcije


Zarobljeniče, pozlatile ti se riječi, iz tvojih usta u majstorovu dušu, ali nekak nisam optimistična :-((

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:51   |   opcije


je životinje ne ljube uzmu što treba a ja odoh uzeti svoj komadić sna laku noćććć

Autor: roman10   |   17.04.2011. u 22:51   |   opcije


Ma daj, svi smo mi životinje, i pauci i ljudi, ali nismo svi zvijeri!

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 22:52   |   opcije


al samo mi ljubimo pa bili i zvijeri ko ljepotica i zvijer

Autor: roman10   |   17.04.2011. u 22:56   |   opcije


Ljube i životinjci, samo malo drugačije: npr. kad mačka svojim nosom dodirne tvoj, to je pusa; ili kad te pas lizne, papiga počoha... A mislim da se majmuni čak i znaju ljubiti onak, po francuski ;-))

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 23:02   |   opcije


No dobro, ja sam se raspisala o poljupcima, a ti, Romane, govoriš o ljubavi, zar ne? Mislim da sva živa bića na svijetu imaju sposobnost voljeti... I kad to pomislim, nekak onda i ja volim taj svijet, koliko god me izluđuje, pogotovo u svojim neživim, a skupim i lako kvarljivim oblicima, grrrrrr!

Autor: vegavega8   |   17.04.2011. u 23:03   |   opcije


Znao sam da je prava

Autor: romantic1az   |   17.04.2011. u 23:35   |   opcije


Mislim maca da ne bude zabune.

Autor: romantic1az   |   17.04.2011. u 23:36   |   opcije


prava metafora stanja na iskri,majmuni žele imati mace.

Autor: gpsm   |   18.04.2011. u 6:52   |   opcije


Dodaj komentar