zaljubljeni iskričar
Autor: roman10 | 17.04.2011. u 22:19 | opcije
vegice, pa kako si?
Autor: staranaivan | 17.04.2011. u 22:19 | opcije
našo svoju macu
Autor: roman10 | 17.04.2011. u 22:19 | opcije
Jel' to onaj napasnik od neki dan?
Autor: juicy-mama | 17.04.2011. u 22:21 | opcije
Bok svima, a odgovaram redom...
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:23 | opcije
Romane, je, našao je svoju macu, ali bogme ne znam je li na Iskrici, nekak mi izgledaju premladi...
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:23 | opcije
Stari moj, ja sam ti okruglo pa na ćoše, riknuo mi kupaonski bojler, nemrem se čestito oprati i onda se stalno luftam po vani. A ti?
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:24 | opcije
Juicy, ne znam na kojeg napasnika misliš... Aha, misliš onaj što je ljubio macu? A tko će ga znati, bila je loša snimka; uostalom, možda je danju pitom, a noću zver ;-))
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:25 | opcije
Ko se vidio prati, pa zasto su izmislili deodorante, malo posprejaj i to ti je to...
Autor: juicy-mama | 17.04.2011. u 22:25 | opcije
Da, mislila sam na onog majmuna opsesivca (nije iskricar u pitanju), koji ne pusta macu iz svojih ruku...to je onak grozno, maca je bila zarobljenik u stvari
Autor: juicy-mama | 17.04.2011. u 22:27 | opcije
SAD BUŠ SE BAJ OPOJAVIJA OD JAČUNA,,,,JA SE JUFTAM VEĆ GODINAMA...............
Autor: kjele | 17.04.2011. u 22:31 | opcije
Ma joj, juicy, nemrem ti ja riješiti problem sprejanjem, ja ti se volim baš uvaliti u kadu punu tople vode, onda imam neke divne kuglice od želatine punjene mirišljavim uljem, pa se tak bućkam i ventiliram mozak... No dobro, sutra bu valjda došao majstor, pa ili krama van, ili bude nekaj skrpao, a o lovi ću, kao što kaže Scarlet O'Hara, "Plakat ću sutra" :-((
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:31 | opcije
Nisi u pravu za onog napasnika, maca se prepustila, čak mu se i namještala, koketuša jedna!
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:31 | opcije
Oj, kjele, jest da je tak jeftinije, aji nisu moji fejomoni tak jaki kak tvoji!
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:32 | opcije
moji bojleri oba ispravni, tuširam se kad treba, a i suđe perem u toploj vodi.
Autor: staranaivan | 17.04.2011. u 22:33 | opcije
KOJI KUJAC BI SE OPĆE PJAJI????KAK SU JUDI NEKAK ŽIVEJI....JEBEŠ VODU NIJE DOBJA NI U CIPEJAMA..........
Autor: kjele | 17.04.2011. u 22:34 | opcije
A vidi ovo...meni se cini ovo grozno, ovaj majmun nosa macku, koja ne moze niti jesti, niti piti, uopce ne moze mrdnuti...vjerovatno umire od gladi, odvratno, a oni jos pisu kako je cute, fuj
...to je opsesivno za mene
http://www.youtube.com/watch?v=fhHVMKYzG_s&NR=1&feature=fvwp
Autor: juicy-mama | 17.04.2011. u 22:34 | opcije
ma fotka ti je za pet...životinje se il ubijaju (radi hrane) ili ljube...jebeš ljude..kod njih nikad ne znaš, čak i kad misliš da znaš?
Autor: mai_sarai | 17.04.2011. u 22:37 | opcije
Ova je fotka u redu, slazem se, slatka je, ali kazem da su majmuni cesto opsesivni i napasni, narocito prema mackama...pogledaj na youtube
Autor: juicy-mama | 17.04.2011. u 22:38 | opcije
JA LJUBIM SVE I JUDE I ŽIVOTINJE................
Autor: kjele | 17.04.2011. u 22:39 | opcije
Pa ova maca nema potrebe jesti i piti kad duda majmunicu. Joooj, juicy, zakaj si ti nabrijana protiv majmuna?
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:41 | opcije
Viš, zanimljivo je to da još nisam čula da je životinja ubila nekog koga je ljubila... Za razliku od ljudi.
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:41 | opcije
A koga najviše, kjele? ;-))
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:42 | opcije
a crne udovica
Autor: roman10 | 17.04.2011. u 22:42 | opcije
Nabrijana sam protiv opsesivnosti, ali ova je tvoja slikica njezna, slatki su, dlakice na majmuncicu cu sjajne, bas kao i na macicu, drazesno
Autor: juicy-mama | 17.04.2011. u 22:43 | opcije
NAJVIŠE VOJIM SAM SEBE........AK BAŠ HOČEŠ!
Autor: kjele | 17.04.2011. u 22:43 | opcije
mai ljubav je jednađba s dvije nepoznanice
Autor: roman10 | 17.04.2011. u 22:46 | opcije
Nadam se da će majstor biti slika i prilika Rhett Butlera i da će mu kao pravom džentlmenu naknada za odrađen posao biti dovoljan tvoj osmijeh Vega.
Autor: Zarobljenik | 17.04.2011. u 22:47 | opcije
Crne udovice ne ljube, one samo iskoriste: namjeste se i uzmu što im treba.
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:47 | opcije
Uostalom, kanibalizam kod ljudi je ponekad izraz ljubavi dovedene do ekstrema. Sjeti se samo izreke, "Joj, tak si mi slatka da bih te pojeo" ;-))
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:48 | opcije
Bjavo, kjele, aji to sam znaja. Tko je sljedeći?
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:49 | opcije
Juicy, bit će da su majmuni poblesavili od preveć holivudskih romantičnih komedija :-))
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:50 | opcije
Crna udovica je pauk, a ne životinja!
Autor: Zarobljenik | 17.04.2011. u 22:51 | opcije
Zarobljeniče, pozlatile ti se riječi, iz tvojih usta u majstorovu dušu, ali nekak nisam optimistična :-((
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:51 | opcije
je životinje ne ljube uzmu što treba a ja odoh uzeti svoj komadić sna laku noćććć
Autor: roman10 | 17.04.2011. u 22:51 | opcije
Ma daj, svi smo mi životinje, i pauci i ljudi, ali nismo svi zvijeri!
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 22:52 | opcije
al samo mi ljubimo pa bili i zvijeri ko ljepotica i zvijer
Autor: roman10 | 17.04.2011. u 22:56 | opcije
Ljube i životinjci, samo malo drugačije: npr. kad mačka svojim nosom dodirne tvoj, to je pusa; ili kad te pas lizne, papiga počoha... A mislim da se majmuni čak i znaju ljubiti onak, po francuski ;-))
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 23:02 | opcije
No dobro, ja sam se raspisala o poljupcima, a ti, Romane, govoriš o ljubavi, zar ne? Mislim da sva živa bića na svijetu imaju sposobnost voljeti... I kad to pomislim, nekak onda i ja volim taj svijet, koliko god me izluđuje, pogotovo u svojim neživim, a skupim i lako kvarljivim oblicima, grrrrrr!
Autor: vegavega8 | 17.04.2011. u 23:03 | opcije
Znao sam da je prava
Autor: romantic1az | 17.04.2011. u 23:35 | opcije
Mislim maca da ne bude zabune.
Autor: romantic1az | 17.04.2011. u 23:36 | opcije
prava metafora stanja na iskri,majmuni žele imati mace.
Autor: gpsm | 18.04.2011. u 6:52 | opcije
