jel to pušmi puli ?

Autor: unfeigned_32   |   19.04.2011. u 22:54   |   opcije


HAHA

Autor: Korizma   |   19.04.2011. u 22:56   |   opcije


Nije, puli ima dreadlocksice.

Autor: vegavega8   |   19.04.2011. u 22:58   |   opcije


Rekla bih da je ovo mošusni maltezer ;-))

Autor: vegavega8   |   19.04.2011. u 22:59   |   opcije


Ah, ja zapraf želim reći da se sad idem malo proluftati sa svojim šaponjom, a onda: kuglice :-))))))))))))))))))))) Laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   19.04.2011. u 23:05   |   opcije


Dodaj komentar