jel to pušmi puli ?
Autor: unfeigned_32 | 19.04.2011. u 22:54 | opcije
HAHA
Autor: Korizma | 19.04.2011. u 22:56 | opcije
Nije, puli ima dreadlocksice.
Autor: vegavega8 | 19.04.2011. u 22:58 | opcije
Rekla bih da je ovo mošusni maltezer ;-))
Autor: vegavega8 | 19.04.2011. u 22:59 | opcije
Ah, ja zapraf želim reći da se sad idem malo proluftati sa svojim šaponjom, a onda: kuglice :-))))))))))))))))))))) Laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 19.04.2011. u 23:05 | opcije
